PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : imzanın altına konan kocaman resimler.

İZMİRLİ
05-04-10, 10:05
Arkadaşlar bana mı tuhaf geliyor yoksa gerçekten öylemi bilemiyorum ama şu bazı üyelerimizde ismin altında avatar varya onlar inanılmaz büyük yarım sayfa resim olan var , habere veya çeşitli başlıklara yaptıgı yorumundan çok o dikkat çekiyor :), tabi herkes istedigi resmi koymakta özgürdür buna diyecek bi şeyim yok ancak Forum yönetiminden rica rica rica ediyorum şunlara bir standart getirsinler inanılmaz kötü bir görüntü oluyor bence...

twilight
05-04-10, 12:00
Aynen katiliyorum arkadsaim 200 kelimelik sinirlandrma güzel
bi de su resimlere care bulunsa ?

tarkaseksüel
05-04-10, 13:06
benım kı çok buyuk muu :)

trknmania
05-04-10, 13:09

benimkiyle kıyaslanınca gözükmüyor bile seninki caner:)):21: sen üstüne alınma ama ben alınmalıyım sanırım...:6:

ece**
05-04-10, 13:31
niye yaw bence tam tersi büyük olunca daha bi güzel duruyo forum:) bence herkes büyük yapsın küçük yapılmasın :)) :P:P

trknmania
05-04-10, 13:41
niye yaw bence tam tersi büyük olunca daha bi güzel duruyo forum:) bence herkes büyük yapsın küçük yapılmasın :)) :P:P

aynı fikirdeyim tatlım yaaa:)) sonuçta herkese eşit bir boş alan ayrılmış mesaj yazmak için...neden bomboş beyaz bir alan gözüksün ki mesajlarımızın altında...sayfadan taşmadığı sürece bence gayet güzel duruyor.. ama sayfadan taşınca cidden çileden çıkartıyor insanı haklısınız..

twilight
05-04-10, 13:44
Tuğçe senin imzan süper... :) Daha büyükleri var arkadaşlar mesela Samet arkdaaşımızın büyü biraz.Ece seninkide büyük gerçi avatarımı senden çaldım ama :P
Öyle yani ama adminler karar verir.

start_the_fire
05-04-10, 13:48

Sana katılıyorum bence daha güzel bir görüntü oluşuyor ne alaka konu ile bence gereksiz acılan bir konu

İZMİRLİ
05-04-10, 14:27

mesela senin avatarın boyu bence uygun digerleride bu boyda olsa şahsi fikrim bence güzel olur.

**MegaStarkan**
05-04-10, 15:22
Tarkan'in resimleri sorun yaratmamali, herkes kendi alaninda hayranligini istedigi sekilde dile getirebilir okuma akisini asiri derecede engellemedigi sürece. Gercek hayatda bu konuda kisiltmalar yapiliyordur, en azindan Tarkan'a hitap eden bir platformda kisitlamalari minimum seviyede tutmamiz gerekdigini düsünüyorum. Kisisel resimleri forumda amac disi olarak nitelendirdigimizde üyeleri boyutu azaltmalari icin uyarabiliriz; bu önlem daha önemli oldugunu düsünüyorum. Ebru ile konusuruz, care buluruz eger ki yeni bir aciklama yapilmiyorsa bu yazi üyeler tarafindan bundan sonra dikkate alinmasini rica ediyoruz.

TarkanColl FanClub | Kenan

jetaime
05-04-10, 16:04
benimki cok mi buyuk ?

starzu
05-04-10, 16:25
biraz ama en büyük imza cavidin imzası:10:ama kesinlikle çok hoş:10:

jetaime
05-04-10, 16:30
biraz ama en büyük imza cavidin imzası:10:ama kesinlikle çok hoş:10:

oooo ok anladim yeni yapicam o zaman :29:

inci tanesi
05-04-10, 19:11
Bence de kisintlanmasin cok hos bile duruyo diyebilirim....

ece**
06-04-10, 22:23
Tuğçe senin imzan süper... :) Daha büyükleri var arkadaşlar mesela Samet arkdaaşımızın büyü biraz.Ece seninkide büyük gerçi avatarımı senden çaldım ama :P
Öyle yani ama adminler karar verir.

hiçte bikere kıskanç :P:P :) benim fotom enine değil boyuna büyük ne war yani :) bence çok hoş hıh :P:21:

xurush'nine
22-04-10, 14:34
Tarkan'in resimleri sorun yaratmamali, herkes kendi alaninda hayranligini istedigi sekilde dile getirebilir okuma akisini asiri derecede engellemedigi sürece. Gercek hayatda bu konuda kisiltmalar yapiliyordur, en azindan Tarkan'a hitap eden bir platformda kisitlamalari minimum seviyede tutmamiz gerekdigini düsünüyorum.

TarkanColl FanClub | Kenan

Bazen benim de imzam buyuk cika biliyor, daha yeni iznim cikti o yuzden tadini cikariyorum..belki birilerini "hava atiyormusuz" gibi geliyor, fakat ben sahsim adina konusuyorum, aynen dedigin gibi baska hic bir yerde ifade edemedigim duygularimi boyle dile getiriyorum.. Ama sorun degil, rahatsiz ediyorsa kuculturuz..

P.S. Yukarida Tarkan icin yazdigin dusuncelerin icin tesekkur ederim.. Bence de..

ozgem__
22-04-10, 15:04
bence herkesin şahsi fikriii .