PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkanla alay etti

twilight
04-04-10, 22:31
Fox Tv - de muhakkak görmüşünüzdür İNCE İNCE YASEMİNCE diye bir program var...Oradaki kadın,adı yasemin galiba tanımıyorum küçük küçük skeçelrde oynuyor.bir skçete genelde hırsızlık yapan bir çingeneyi canlandırıyor...herneyse konuya geçeyim geçen bölümde hapse atılacaktı işte tek bankta yatacaktı
-tarkan hapse girince çekyatta yatıyor ama gibisinden alay etti...
düşünceleriniz...!

tarkaseksüel
04-04-10, 22:56
o skeçin amacı zaten alaylı eğlenceli bi anlatımgülüp geçmek lazım bence... ben izlesem gülerdim gelir burdada komik bi şekilde anlatırdım ...
farklı ınsanlar farklı yorumlarr farklı bakış açıları...

tekrarı var mı programın bılıyormusun bende izlemek isterdim sayende haberım oldu hiç olmazsa netten bakarım belkı bulurumm

devilscream
04-04-10, 23:04
Her konuya ayri ayri iğnelemeler oluyor zaten Tarkan'la ilgili
Hepsine sinirlenirsek kızarsak sinir hastasi oluruz heralde
Bazen gülüp geçmek lazim;)

Hüli 82
04-04-10, 23:48
tarkandan bir olay duydularya artik eviriler ceviriler ayni yere getiriler isleri ne zaten

Bamboo
05-04-10, 00:15
tv'den izlemedim keşke bi videosu olsa idi ama devilscreama katılıyorum bazen gülüp geçmekte yarar var yoksa hakketen sinir hastası olcaz..

smh
05-04-10, 01:13
ne alakası var yasemin yalçın bu ülkenin en önemli tiyatrocularından biridir tabi ki tarkan'ı skecinde kullanacak bundan daha doğal ne olabilir?Bu konuda size katılmam mümkün değil mizah bazen iğnelemektir yeri geldiğinde ben izlemedim ama tarkan bile çekyatta yatıyo lafı çok güzel bir espri bence abartmayalım...

fatihvefatih
05-04-10, 01:21
Tarkan farkı işte budur der sevinir, gurur duyardım, hatta şu anda duyuyorum bile :))) Oda Tarkan kadar başarılı olsun Tarkan gibi ayrıcalıklı olsun, tabii olabilirse :))))))

günışığım
05-04-10, 03:24
tarkanin reklamini yapiyorlar iyi yada kotu farketmiyor reklam reklamdir...

start_the_fire
05-04-10, 09:45
Benim hic sevmediğim birşey ince ince yasemince tarkanı reklam yapması cok saçma bence alay konusu olmus

İZMİRLİ
05-04-10, 09:59
Arkadaşlar takılmayın bunlara boş verin, Yıllarca M.jackson'u nasıl ti ye alıp dalga geçtiler, popüler dünya böyle düştün mü tekme vuran çok oluyor malesef.

simgem__
05-04-10, 16:30

bencede......

sally
05-04-10, 16:32
Herseyi cidi almak zorunda deyiliz oda sonucta isini yapiyor

bounce
05-04-10, 16:36
yalan mı söylemiş.Tarkan çekyatta yatmadı mı? yattı.
mizah yapılıyor.mizah yapılıyorsa birilerine dokundurulacak...

inci tanesi
05-04-10, 19:16
bence de kizacak bisey yok bana gore komik bile...takmayalim :)))

qiZémtévétoqLu*
05-04-10, 23:52
evet bende gördüm ama fragmanını görmüştüm hatta sinirlenmiştim ,, ya elimde değil biri en ufak bir şey dese sinirlerim hopluyo.. Ama siz de haklısınız bazen gülüp geçmek lazım keşke bende becerebilsem :/

Ferya
05-04-10, 23:59
Herseyi de ciddi almamak lagzim.Sonucta yalan bisey de degil.

Yakisikli89
06-04-10, 03:38
Yasemin Yalcin'a lütfen laf söylemiyelim. Cok severim onuda Tarkan'imizida :))

ozgem__
06-04-10, 15:09
Bırakın istedklerini yapsınlarr ..!
Gerçeğii anlasalarda defalarca aynı hataya düşmezlerdiii...

xurush'nine
06-04-10, 15:42
Aslinda Tarkani cok sevdigimiz icin her kucuk seye aliniyoruz, bu cok normal,gergin gunler yasiyoruz, bundan dogal ne ola bilir? Toz konduramayisimizdandir.. Ama arkadaslara da hak veriyorum.Yasemin Yalcin'i yillardir taniyorum,gulerek izliyorum.. (tabi bi ara yoktu..) Konu Levent Kirca olsaydi rahatsiz olurdum.Kircanin yetenegine laf edemiyicem, fakat bazen cok kirici, belden asagi espirilerde buluna biliyor.Yaseminse hep seviyyeli mizahlarda bulunur.Cizgiyi asmaz..
Gerci izlemedim,ama izlesem bile,belki alinirdim fakat fazla rahatsiz olamazdim.. :))

Slyozi_Angela
07-04-10, 17:49
her konuya ayri ayri iğnelemeler oluyor zaten tarkan'la ilgili
hepsine sinirlenirsek kızarsak sinir hastasi oluruz heralde
bazen gülüp geçmek lazim;)

bencede...!

eLiF
07-04-10, 17:54
söz konusu tarkan olunca her yerde lafı edilir takılmak istemiyorum böle seylere..

madheart44
07-04-10, 18:26
Tarkan böle şoparların malzemesi olcak adam değil gitsin başkalarıyla eğlensinler...

pdrlütfiye
26-04-10, 11:58
arkadaşlar komedi ile ilgili biçok şeyden genelde haberim olur ve o programı da zamanında epey seyrettim. ama nedense söz konusu tarkan olunca birileri tarkan için böyle şeyler yapınca ya da saçma sözler sarfedince ister istemez kızıyorum. sanırım bi daha seyretmem... ama şu da güzel bi şey; demek ki toplum hala istese de istemese de tarkan sız yapamıyor...

ozgem__
26-04-10, 18:53

katılıyorum enesee bnde izledim ama sert bi tepki göstermek yerine direk kanalı değiştimeyi tercih ettimm..