PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan şimdi de Afrika'da zirvede

_trkn_
03-04-10, 22:48
Tarkan, ‘‘Amerika ve Avrupa'da dalgalanan şanlı bayrağımı, şimdi Afrika'da da dalgalandırmak istiyorum. Devlet büyüklerimin beni anlayıp, takdir edip, bağışlayacaklarını umuyorum’’ dedi.

ÖNCE ‘‘Öpücük’’ sonra da ‘‘Şıkıdım’’ isimli şarkılarıyla uluslararası müzik listelerinde üst sıralara tırmanan Tarkan, Tunuslular'ın da yıldızı oldu. Tunus bulvarları Tarkan'ın afişleriyle süslenirken, bölgenin en çok satan dergisi Tele Magazine ‘‘Türk Öpücüğü’’ başlığıyla genç şarkıcıyı kapak yaptı. ‘‘Ben Türkiyem'den kaçmadım’’ diyen Tarkan şu açıklamayı yaptı: ‘‘Tam şöhreti yakaladığım an askerlik devreye girdi. Bu fırsatı kaçıramazdım. Şu an yurtdışında bir cephede savaşan Türk askeri gibi sahnelerde sanat savaşı veriyorum. Önce ABD ve Avrupa'da dalgalanan şanlı bayrağımı şimdi de Afrika'da dalgalandırmak istiyorum. Yakında, özlemini çektiğim vatanıma kavuşup, askerlik görevimi yapacağıma söz veriyorum.’’

Yıl - 1999

Hürriyet / http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=-89002

fatihvefatih
04-04-10, 02:42
İşte megastarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrr!!!!!!!!

günışığım
04-04-10, 05:42
gecmiste kaldi (!)

twilight
04-04-10, 10:35
:) Afrika he vay be...Ama bayagi gecmis...
Keske yine olsa...Ayrica adam söz vermis askere gidecegine...
Millet aylarca asker kacagi demis...Yahu ben asker kacagi olsam niye söz vereyim gidecegime :)

ozgem__
04-04-10, 12:31
haber eskii ama tesekkrlerrr

SONER İNCE
04-04-10, 14:10
Seni bekliyoruz ve seni seviyoruz

start_the_fire
04-04-10, 15:11
gerçekten tebrik ediyorum tarkanı yaptığı bu davranıs cok hosuma gitti her zaman böyle olmasını diliyorum

jetaime
04-04-10, 17:56
evet cok eski bir haber 11 sene once

sally
04-04-10, 19:56
Tskler eski ama daha ilki kez okudum

simgem__
04-04-10, 20:16
daha öncede okumuştum ama yinede saol geçmişe gitmiş oldukk:4:

Slyozi_Angela
07-04-10, 16:48
hep böyle kal AŞKİM hep böyle kal.SENİ çooooooooooooooooooooooooooo...k seviyorum!BİTANEM...!!!