PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Tarkan' derdini anlatamamış

özlemmis
03-04-10, 18:00
Son günlerde uyuşturucu olaylarıyla gündeme gelen Tarkan'a Emre Aydın'dan büyük destek geldi

Star gazetesine yeni albümü 'Kağıt evler' albümünü anlatan Emre Aydın, zor günler geçiren Tarkan'dan övgü dolu bahsetti.

Tarkan'ın adını Latin Amerika, İngiltere, Almanya ve İsveç'te duyduğunu söyleyen Emre Aydın, Türkiye'den en tanınmış müzisyenlerin başında Tarkan'ın geldiğini ifade etti.

Emre Aydın, sözlerine 'Tarkan, kendisinin yurtdışındaki değerini Türkiye'ye anlatamadı' diye ekledi.

fincan
03-04-10, 18:08
allah korusun ve gecinden versin ama bigün vefat edince arkasından söyleyecekler ne kadar büyük stardı ne kadar değerliydi diye ama çok geç olucak biz fanları dışında kimsenin ona gereken değeri verdiğini düşünmüyorum ve eğer hakkımız varsa hiç birini helal etmiyorum şu yaşanan olaylardan sonra özellikle de basına

Bamboo
03-04-10, 18:10
''' Tarkan, kendisinin yurtdışındaki değerini Türkiye'ye anlatamadı'...'''

bu söz o kadar doğru ki.. tabii bunun tek suçlusu tarkan.. her zaman o kadar mütevazi davrandıki, hep kendini çok önemli biri değilmiş gibi gösterdi... tabi görmek istemeynlerde çok ama yinede en büyük hata tarkanda malesef..

bu arada güzel va doğru sözlerin için teşekkürler emre aydın.. her zaman tarkanın yanında oldun..
iyi adam bu emre aydın yaa.. keşke tarkan bi düet falan yapsalar ne güzel olurdu..

ece**
03-04-10, 18:12
tarkanın değerini hiç bizaman bilmedi ki bizim milletimiz..hiçte bilmeyecekler...ama emre aydını takdir ettim..gocunmadan hırs yapmadan gerçekleri dobra dobra dobra sölemiş..

ece**
03-04-10, 18:14
allah korusun ve gecinden versin ama bigün vefat edince arkasından söyleyecekler ne kadar büyük stardı ne kadar değerliydi diye ama çok geç olucak biz fanları dışında kimsenin ona gereken değeri verdiğini düşünmüyorum

walla aklımdan geçenleri aynen yazmışsın !! :)

Nzl
03-04-10, 18:55
Röportajın aslı

Eurovision’un bu kadar önemsenmesi de Sertab Erener ve Tarkan dışında uluslararası planda ünlü bir ismimiz olmadığı için. Nasıl olmuyor o da ayrı bir konu. Türkiye’de rezil oluruz diye denemiyor kimse.

TARKAN YURTDIŞINDA TANINIYOR

• Tarkan örneğin Fransa’da çok ünlüydü...

Latin Amerika’da daha ünlü Tarkan. İngiltere’de de, Almanya’da da, İsveç’te de, bayağı duydum Tarkan’ı. Benim çalıştığım prodüktör normalde metalci bir adam, Türkiye’den kimseyi bilmiyor ama Tarkan’ı biliyor. Manchester’da Oasis’in çıktığı kasabaya gittik, orada Tarkan’ın Türkçe şarkısı çalıyordu.

• Yani Tarkan bitti falan doğru değil.

Yok canım, nereye bitti. Bitsin istiyor olabilirler. Sadece şunu söyleyebilirim Tarkan’la ilgili, yurtdışında ne kadar başarılı olduğunu Türkiye’de anlatamadı ya da buna uğraşmadı.

http://www.stargazete.com/cumartesi/yalnizliktan-soz-ediyorum-ask-sarkisi-diye-anlasiliyor-haber-253197.htm

Hüli 82
03-04-10, 19:12
tskler dogru söylemis zaten derdini anliyan yok ki

simgem__
03-04-10, 20:26
haber için teşekkürlerr... haklı tarkan türkiyeye gerçekten kendini anlatamadı.. en kötü günlerde bile insanlar ona inanacağına destek olacağına yalan yanlış haberlere inandılarrr kimse tarkanın değerini bilemedii ... allah korusun allah onu başımızdan eksik etmesinde ölünce anlıcaklar değerini ama o zaman herşey için çok geç olacak... BU DÜNYADA Bİ TANE TARKAN VAR Bİ DAHA ONUN GİBİSİ GELMEYECEKK!!!!

sally
03-04-10, 20:59
Türkiye Tarkanin kiymetini hic bizaman bilmedi ve bilmeyecek saten.

günışığım
03-04-10, 21:08
turkler degerini bilmiyor ama yabancilar bizden cok deger veriyor uzucu bir durum tarkan iyiki turkmus diyecekler birgun

fatihvefatih
04-04-10, 02:55
Tarkan, "sen başkasın, ahhh nafile bambaşkasınnnnnnnn" :))))))))))))))))

ozgem__
04-04-10, 12:30
haber için teşekkürlerr... haklı tarkan türkiyeye gerçekten kendini anlatamadı.. en kötü günlerde bile insanlar ona inanacağına destek olacağına yalan yanlış haberlere inandılarrr kimse tarkanın değerini bilemedii ... allah korusun allah onu başımızdan eksik etmesinde ölünce anlıcaklar değerini ama o zaman herşey için çok geç olacak... BU DÜNYADA Bİ TANE TARKAN VAR Bİ DAHA ONUN GİBİSİ GELMEYECEKK!!!!

aynenn öylee

start_the_fire
04-04-10, 15:15
Tarkanın yurt dısında yaptıklarını bizim türk insanları hor görüyor eski kafalı insanlar bunları söyleyenler genellikle simdi ki genclik böyle düsünmüyor benim cevremden aldığım duyumlar beni cok mutlu ediyor uyusturucu meselesine gelince en kısa sürede atlatacağına inanıyorum emre aydına tesekkür ederim

pare pare
04-04-10, 21:52
Oyle tabii !

twilight
04-04-10, 22:43
Tarkanı türkiyede tek fanlar seviyor avrupada bütün yabancılra anlayın artık :)
Emreyi ben zatne seveirm...tarkanada buradan "belki bir gün özlersn" şarkısını göndereyim :D belki bir gün bizi özler,başka kadınlarla başka şehirlerde büyürken :P

Bamboo
05-04-10, 00:35
eğer tarkan bi amerikalı yada ingiliz falan olsyadı şuan da dünyada usher,justin timberlake falan değilde tarkan fırtınası eserdi (tabi ismi tarkan olmazdı.:D) neyse işte mj'yin veliahtı yeni pop kralı falan denirdi ona.. ahh o kadar yetenekli ve özel bi sanatçıya sahibiz ki ama değerini bilmek bi yana genelinde farkında bile değiliz ülke olarak..

eLiF
05-04-10, 16:48
tarkan anlatamadı değil bence anlatmak istemedi bunlarla uğrasmadı yoksa ne zaman istese bunu yapabilicek güçte..

inci tanesi
05-04-10, 19:29
haber icin cok cok tesekkurler...Tarkana'imizi da en cok buu ozmuyomudur arkadaslar elin yabancilari Onun kiymetni biiyorken Turkiyede taslaniyor durmadan...yaranamadi ki bi turlu.Emre bravo sana en azindan dogrulari soylemissin

Slyozi_Angela
06-04-10, 17:25
Emre Aydın, sözlerine 'Tarkan, kendisinin yurtdışındaki değerini Türkiye'ye anlatamadı' diye ekledi.

çok güzel söylemiş!!!