PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Dudu ile Fırtına Estirdi

_trkn_
03-04-10, 12:11
TARKAN "DUDU" İLE YİNE FIRTINA ESTİRDİ...

Türk Pop Müziği’nin dünyaya açılan yıldızı Tarkan dün gece İstanbul Reina’da muhteŞem bir tanıtımla yeni albümünü dinleyicileriyle buluŞturturdu.. Tarkan’ın yeni albümü "Dudu" ise bugün, müzik marketlerdeki yerini alacak.

Tarkan sendromu dün gece erken saatlerde baŞladı... Özel davetle yeni albümünü tanıtan Tarkan’ı izlemek izin, davetiyeler bile neredeyse karaborsaya çıktı...

Saat 20:30 sıralarında Reina’nın önünde baŞlayan Tarkan kuyruğu, yaklaŞık 22:30’a kadar devam etti. Yüzlerce basın mensubunun izlediği Tarkan konseri izdihama dönüŞtü.

Saat 22:30 sıralarında ve meraklı bakıŞlar arasında dev bir kotra Reina’da deniz tarafında kurulan sahneye yanaŞan Tarkan, 15 dakika sonra sahneye çıktı. Oldukça heyecanlı olduğu görülen Tarkan, yeni albümündeki Şarkıları playbeck olarak seslendirdi.

Tarkan, yeni albümü "Dudu"yu dün gece Reina’da tanıttı. YaklaŞık 2500 kiŞinin katıldığı özel davette, bembeyaz kıyafetler içinde sahneye çıktı... Tarkan ikinci Şarkısını söylerken yan tarafta bulunan Laila’da havai fiŞeklerin patlaması ve bakıŞların o yöne çevrilmesi ise oldukça "manidar" bulundu.

Albüme adını veren "Dudu"yu üç kez yorumlayan Tarkan, "Bi daha, bi daha" tezehüratlarına, "Ne kadar daha!" diyerek kırmadı ve Şarkısını defalarca seslendirdi.

Kanal D ekranlarından canlı olarak yayınlanan konser’de CD’nin atlaması üzerine küçük bir aksaklık yaŞayan ünlü pop star, "canlı yayında olur böyle Şeyler" diyerek, izleyenlerden hoŞgörü bekledi...

Tarkan’ın Reina’daki konserini bir çok ünlü isim de izledi. Çağla Şikel, sevgilisi Mehmet Aslan ile sarmaŞ-dolaŞ bir Şekilde Tarkan’ı izleyenler arasındaydı. Ünlü basketçi İbrahim Kutluay ile sevgilisi Demet Şener, geç kaldıkları için Tarkan konserini kaçıranlar arasındaydı...

Dünyaca tanınan pop star Tarkan’ın iki yıl aradan sonra çıkardığı albüm, adını "Dudu" Şarkısından alıyor. Amerikalı besteci Jeff Koplan’ın imzasını taŞıyan "Dudu", Nazan Öncel’in katkılarıyla son Şeklini aldı.

Tarkan hayranlarının 1 Temmuz günü müzik marketlerde alacağı "Dudu" albümünde, sözleri Nazan Öncel’e ait "Bu Şarkılar da olmasa", "Gülümse" ve "Sorma Kalbim"in sözleri Tarkan’a ait çalıŞmalar yer alıyor.

AŞIK VEYSEL’İN "UZUN İNCE BİR YOLDAYIM" TÜRKÜSÜNÜ SÖYLEDİ...

Yıllar önce müzik dünyasında adını duyurmadığı dönemde Türk Sanat Müziği albümü çıkaran, bir kaç yıl sonra ise "Kıl oldum Abi" ile Şöhrete ulaŞan ve dünyaya açılan Tarkan, yeni albümü "Dudu"da ilk kez türkü yorumladı.. Ünlü halk ozanımız AŞık Veysel’in "Uzun İnce Bir Yoldayım" türküsünü seslendiren Tarkan’a, bu çalıŞmasında Arif Sağ yardımcı oldu. Türkünün düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait.
Hitt Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alan albümün tanıtımıyla ilgili son çalıŞmalarını sürdüren Tarkan, ""Dudu" albümü ile bu yaz birlikte eğlenelim, göbek atalım, coŞalım ve birlikte eğlenelim" sözleriyle mesaj verdi...

Tarkan özlemi, iki yıl aradan sonra yep yeni çalıŞmasının 1 Temmuz’da (bugün) vitrinlere çıkmasıyla sona erecek.

Gezen Tilki

jetaime
03-04-10, 12:26
ooo eski bir haber sandim ki yeni bir haber
ama olsun saol paylasmak icin !

start_the_fire
03-04-10, 13:04
arkadasım ben bu haberden birşey anlamadım bu yeni haber mi eski haber mi allah allah

_trkn_
03-04-10, 14:21
Çok eski bir haber.

Yeniye benzer bir hali mi var :4:

bounce
03-04-10, 19:07
bu arada uzun ince bir yoldayım şarkısının düzenlemesi Ozan Çolakoğlu değil,Arif SAĞ'a aittir.

Hüli 82
03-04-10, 19:18
bu haber yenimi

patriot_214
03-04-10, 22:14
Yeni album de , Dudu gibi firtina koparsiydi ne guzel olurdu ))

Gismo
23-11-10, 22:48
Ne güzel günlerdi ya... :)

flores
04-12-10, 00:25
offffff offfffffff o gunu hatirlarken aglamaq tutur meni.men qebul imtahanina hazirlasirdim.basim karismasin deye mene dememisdiler.o biri odada ders oxuyurdum.haberim yoktu konserden.ama subhelenmisdim ki her kes qonag otagina yigilib neyese baxir.men gelende kanali cevirdiler.seheri gun bildim.ele hirslenmisdim ki her kese.

trkn_sry
22-08-11, 17:29
arkadasım ben bu haberden birşey anlamadım bu yeni haber mi eski haber mi allah allah

Bende anlamadım sorun bizde galiba =D

MlkeTarkn
22-08-11, 18:57
Bende anlamadım sorun bizde galiba =D

Bende bişey anlamadım ya :D

trkn_sry
22-08-11, 19:05
Bende bişey anlamadım ya :D

Ya bizde anlama sorunu var ya da haberi yapan kişide anlatma sorunu var =D