PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : alın size iyi bir haber!!!

arau
01-04-10, 14:49
MediaCat’in Ipsos KMG işbirliğiyle üç yıla yakın bir süredir yayınladığı Celebrity Güven Endeksi’nde, dört günlük bir gözaltı süreci yaşayan Tarkan listede iki sıra gerilemiş olsa da güvenilirlik yüzdesini 5’ten 6’ya çıkartmış bulunuyor.

MediaCat dergisi nisan sayısında ayrıca, Türkiye’nin en güvendiği ünlü olan Seda Sayan’ın tahtını kime devrettiğini de açıklıyor. Araştırmada, bu dönem zirvedeki ismin değiştiği ve araştırmanın başladığı günden bu yana liste başında yer alan Seda Sayan’ın yerini Cem Yılmaz’a bıraktığı belirtiliyor.

Haberde ayrıca, Acun Ilıcalı ve Orhan Gencebay’ın da listede üst sıralarda tırmandığı, en yüksek düşüşü ise dört basamak birden gerileyen Şahan Gökbakar’ın yaşadığı ifade ediliyor.

Bamboo
01-04-10, 16:40
etki tepki olayı olsa gerek.. eğer biraz daha fazla konuşulsaydı bu konu, belki daha da yükselirdi.. aman neyse cem yılmaz'ın 1.olduğu bi liste ne kadar güvenilir olurki.. ne yaptıda birinci oldu bu isim.. ama yine de küçükte olsa güzel bi durum tabii...

start_the_fire
01-04-10, 17:01
tarkanın 5 sene içerisinde geriye düsmesi biz tarkan hayranları olarak bu duruma cok üzülüyoruz bence hic iyi bir haber değil arkadaslar inanamıyorum bu tip konularda her zaman tarkan ön planda olurdu bütün organizasyonlarda ön sırada olurdu konserler olsun yardım kampanlarında olsun her zaman birinci sırada tarkan olurdu ama gelin görün ki simdi tarkan cok geriye doğru yavaş yavaş cöküs vaziyetinde cok üzülüyorum cok artık yeni albümünde abartmak istemiyorum ama kuzu kuzudan bile iyi bir albüm olmalı ki listelerde bir numara olsun ama tabiki biz tarkan hayranları olarak kalbimizde ve herşeyde bir numara tabiki tarkan

eskalen
01-04-10, 17:39
Mediacat Nisan sayısında bunu taşımış demek ki. İyi de yapmış...Tarkan markasının yaşanan olaylarla çok büyük bir kirliliğe yol açacağını düşünmüyordum...Celebrity Güven Endeksinde tam kaçıncı onu bilmiyorum ama güvenin çok sarsıldığı söylenemez...Mediacat dergisini alırsam araştırmayı forumda yayınlarım...Teşekkürler haber için...

DaLy
02-04-10, 00:49
Cem Yılmazın birinci olması Seda Sayan'ın birinci olmasından daha mantıklı.Asıl Seda Sayan ne yaptı bu ülke için..Türkçeyi mahfetti,sürekli birileriyle ağız dalaşına girerek gündemi meşgul etti vs.

Neyse ben bu tür listeleri pek önemsemiyorum.

günışığım
02-04-10, 04:51
marka markadır arkadas =)

Slyozi_Angela
06-04-10, 17:23
haber için teşekkürler...TARKANİMİN gerilediyi için üzüldüm :(