PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hep Tarkan karalanır...

twilight
31-03-10, 16:48
...ayrıca katıldığı özel geceden sonra Hülya Avşar şu açıklamayı yapar,ve Tarkan'ın uyuşturucu kullanmasıyla ilgili de açıklamada bulunur:"Zaten kıyamet kopsa,ya bana ya Tarkan'a dokundurulur.Ya Sezen'e ya Ajda'ya,Ya Türkan Şoray'a ya Hülya Koçyiğit'e.Star olmak zor.Tarkan'ın uyuşturucu kullandığına inanmıyorum.Gay olduğuna da.Dünya starı olmak da zor o yüzden bu haberler çıkıyor."

Sabah
(haberi kestim çünki yarısı sırf hülya avşarla ilgili ve ödül töreni hakkında)

sally
31-03-10, 16:53
Dogru söylemis ama Tarkan suclu deyilse neden bi aciklama yapmiyor.

Yakisikli89
31-03-10, 17:00

Sanirim bu olayin öylece unutulmasini istiyor. Simdi kamera önüne gecse, aciklama getirse gene bu olay'in üzerine gidilecek, dünya basinina dagitilacak, iyiice beyine kazinacak diye düsünüyorum.

Bamboo
31-03-10, 17:01

zaten tarkanın en büyük problemi bu susması.. ama bu zannedersem konu daha da uzamasın die yapıyordur.. çünkü tarkan çıkıpta eskidende ben gay değil deseydi,yada şimdi de uyuşturucu kullanmıyorum dese yine de kimse inanmaz herkez kendi bildiğini okur,yazar.. o yüzden tarkan hep susmaktan yana.. tabii bence bu kez hata yapıyor ama eldende bişey gelmiyo malesef..

trknmania
31-03-10, 17:08
tarkan yine ''sus!sessizliğe sığın !herşeyi boşver! sadece şarkını söyle ! '' felsefesini uygulamaya koydu..bence de en iyisini yaptı...albümüne yoğunlaşsın ..duymasın artık dilli düdüklerin laflarını...tarkanın hangi dönem arkasından konuşmadı ki insanlar...bütün bu olayların üstü kapanıcak bir şekilde sonra da biz üzüldüğümüzle kalıcaz...sadece biraz sabır..eskisinden de güzel olucak herşey inanıyorum buna bütün kalbimle.

özlemmis
31-03-10, 17:43
gizlilik meselesi varya belki ondandır

smh
31-03-10, 18:03
arkadaşlar avukatı açıkladı ya suç örgütü suan yargılanmakta ve tarkan gizlilik kararından dolayı konuşamaz ama albüm çıkana kadar su olay kapansa artık

start_the_fire
31-03-10, 18:05
tarkanın bu olay hakkında benim kendi sahsi düsünsem bir an önce basın toplantısı yapması ve bunların bir rüyadan bir yalandan ibaret olduğunu söylemesini istiyorum tarkan bunları söylemedikçe sözde gazeteciler herzaman bunları yapacaktır

_trkn_
31-03-10, 21:27
Tarkan , yalancı haberlerin seviyesine düşmek istemiyor.

Bir açıklama yapmasına gerek yok: Tarkan'ı bilen iyi biliyor !

Yakında her şey yoluna girer umarım.

Hüli 82
31-03-10, 22:08
:14:ciksin herkezin karsisina konusun herkezide susdursun artik

jetaime
31-03-10, 23:12

bende senin gibi dusunuyorum
belki tarkanlari ona iyi biliyo ama benim icin aciklama yapmasi gerekiyo

Ferya
01-04-10, 00:09
Ciksin ortaya aciklama yapsin,o zaman konusanlari da susturur.

DaLy
01-04-10, 01:22
Uyuşuturucu kullansa kime ne,gay olsa kime ne..Yeter artık be kardeşim uğraşmayın..

günışığım
01-04-10, 04:35
hulya avsar kendisini star katagorisine koymus oylemi acaba?

Bakinka
01-04-10, 12:12
Ya,adam yazmış şarkılarında-AL ELMAYA TAŞ ATAN ÇOK OLUR.
İşte bu TAŞ ATANLAR ne kadar ÇOK olursa olsun TARKANCILARDAN ÇOK DEĞİLLER... Tarkan hassas adam üstüne bu kadar çok gidilmez ki,yaşadıkları kimin başina gelse...ne yapar bilmiyorum,ama O aynı zamanda da GÜÇLÜ ADAM,vallahi başkası açmıştı ağzını....Kibar bu adam....gerçek star...seviyesini bilir abur cubur yazanlarla aynı akla hizmet etmez...