PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan 7.5 yıl hapis yatacak

twilight
30-03-10, 16:06
Geçtiğimiz ay adlyede 4 gün kalan,ve esrar suçundan dolayı kan ve idrar tahlili yapılan,Tarkan'ın kanında kokainin ana maddesi ve yan maddeler bulunmuştu.
Ünlü sanatçının kokain kullandığı ispatlanırsa 7.5 hapis yatacak.

Milliyet

özlemmis
30-03-10, 16:13
bu milliyet de bir tuhaf oldu.Birgün kan örneği alınmadı diyor ertesi gün kanında kokain çıktı diyor şimdi hapis yatacak diyor niye avukatın açıklamasını kimse kaale almıyor anlamıyorum.Tarkan hapse girerse sevinçten bir yerlerine kına yakarlar artık.

jetaime
30-03-10, 16:20
evet cok tuaf oldu

Dark_blue
30-03-10, 16:23
Vay be :))) nekadar yatacaginada karar vermisler artik kendilerini savci sanmayada basladilar :)))

**MegaStarkan**
30-03-10, 16:25
Türkiyen'in maddelerini tanimiyorum ama gercekten cok ucuk cezalar.

TorNadO
30-03-10, 17:25
Ceza falan almazsa ne olacak,neden bilgisi olmayıp sadece gazete okuyan insanların beyinlerini yıkıyorsunuz yanlış yönlendirip Tarkan'ı karalıyorsunuz?

arau
30-03-10, 17:43
hani 9,5 yıldı iki yılı iyi halden düştüler heralde. hangi cezaevinde yatacağına da karar verdiler mi acaba??? bu gazeteci milletinin yatacak yeri yok .Allah cezalarını versin hepsinin. çünkü onların cezalarını vercek bir hukuk sistemi yok ki adamlar hukuk adına bile konuşabiliyorlar fütursuzca.

fatihvefatih
30-03-10, 17:53
yazık be size, utanmaz basın, reziller, adam ne yaptı size bi tarafınıza kazık mı soktu!!!!!!

start_the_fire
30-03-10, 17:58
arkadaslar tarkanın sucsuz olduğu halde basından böyle sacma haberler cıkması bizi cok üzüyor benim basıma gelen insallah kimsenin basına gelmez benim gururum ile oynandı

Bamboo
30-03-10, 17:59
bu milliyet de bir tuhaf oldu.Birgün kan örneği alınmadı diyor ertesi gün kanında kokain çıktı diyor şimdi hapis yatacak diyor niye avukatın açıklamasını kimse kaale almıyor anlamıyorum.Tarkan hapse girerse sevinçten bir yerlerine kına yakarlar artık.

o kadar haklısın ki özlem.. benim düşüncelerimide yansıtmışsın sğl..

özlemmis
30-03-10, 18:05
biz bu kadar üzülüyorken tarkanın ne kadar üzüldüğünü düşünemiyorum bile.Resmen karalama operasyonu yapıyorlar.

twilight
30-03-10, 18:21
Milliyet,star,hürriyet,her neyse tüm basın ve yayın organlarına söylüyorum Tarkan'la oynamayın!Tarkan'ın uyuşturucu falan kullandığı yok.Kendi çıkıp ortaya kabul etse,amenna diyeceğim ama ettiği yok.Basından abartılar,banel banel açıklamalar falan.Biraz ustüruplu olun.Tarkan kokain yada esrar yada extacy neyse işte içmiyor Nokta!

eLiF
30-03-10, 18:23
suçunu buldular cezayı kestiler hapse de bu gazeteciler atsın da tam olsun.. inanmak istemiyorum bu haberlere

jetaime
30-03-10, 21:27
insallah bu gazeteciler ceza alcaklar

Hüli 82
30-03-10, 22:08
susuyoprlar tekrar yeni birseylernen ortaya cikiyorlar bu ne ya

denizarya
30-03-10, 22:36
YINE YALAN HABER.. onca avukatlara mikrofon tutuldu ve kullanici olmak durumunda ne ceza verilecek diyee..dediler ki 2.5 yil ama bunu para cezasini cevirebilir..yani hic hapis yatmaz...ancak baskalarina satmak durumunda okadar cok yil yatabilir

xurush'nine
30-03-10, 23:43
Arkadaslar, durum gercekden de uzucu..Her nekadar ya sabir demeye calissak bile cok zor gunler yasiyoruz.. Bizde biliyorsunuz kardes ulke ya Tarkan'i cok severler.Ama artik bizim radyo televizyon da sacmalamaya basladi.. Bugun mesela radyoda Tarkan'in kullanici oldugunun kanitlandigi haberini verdiler.Basin aciklamasindansa hic soz etmediler.Hangi birine yetiseceen?Qazeteler,dergiler,radyo,TV,internet..N asil da nefret ediyorum medyadan..
Neden yabanci ulkeler de yalan uydurma haberler yaziyor biliyor musunuz? Cunki kendi ulkesinde yazilip cizilen 10 haberden 8 'i onu karalamak amacli.. Ve yabanci ulkeden birisi qazetesinde haber yazmak icin tikladiginda ilk 3-5 habere bakiyor..Onlarin da icerigi malum..
Dikkat ettiniz mi haberde baslik geciyor: "Tarkan'in kullanici oldugu isbatlandi " ve altinda da en son cumle "avukati yalanladi.." OFF nasil da canimizi sikiyorlar,Allahin cezalari!!! Her seyden bir cikar guduyorlar.Cunki baslik tersine yazildiginda daha az tiklaniyor.. Reytinginiz batsin! Allahinizdan bulun!

DaLy
31-03-10, 00:28
Habere bak oh iyi oldu der gibi..Kına yakarlar artık..

qiZémtévétoqLu*
31-03-10, 08:46
bu habercilerin bizi üzmesine izin vermeyelim arkadaslar !!
ben bu haberlere inanmadım inanmayacagım ta ki tarkan konuşana kadar ! ;)

veli
31-03-10, 10:09
böle karar olur mu ya hiçç ...üstelik TarkaN yani 7,5 yıl yatarsa ... düşünmek bile bna acı veriyorrr..

Bakinka
01-04-10, 12:03
Vay vay vay!!!!Tarkan çık artık sustur şunları,canım,nolur!!!!Bak bizi çok üzüyorlar!!!!Bi gün görücez ki seni katil bile yapmışlar!!!7,5 yıl dile kolay,peki Tarkanın Türk dünyası adına yaptıkları????Sanata İnsana Hiç mi sayqı kalmadı???Pes.....

ece**
01-04-10, 15:18
way anasını bee muhasebesini bile yapmışlar görüyomusun :) herkesin derdi tarkan olmuş :) bunlar adamı rezil de edeer vezir de ederr. . . işlerine hangisi geliyosa...