PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kuzu kuzu bitti

start_the_fire
30-03-10, 13:45
Arkadaslar size bir konu açmıştım hatırlıyorsanız eğer o konuda 15 nisan günü düzenlecek turizm haftası ile ilgili bir gösteri olacaktı . Ve bende bu gösteri de Tarkan taklidi yapacaktım Kuzu kuzu parçası ile Ama tarih 29 Mart da inanılmaz bir olay yaşandı Benim prova yaptığım zaman da Okul müdür'ün içeri girmesi ile ortalık karıştı ve bana şunları söyledi Arkadaşlar
' Tarkan Eroin ve Kokoin kullandığı icin ve burası bir okul olduğu için senin burada Tarkan taklidi yapman olumsuz bir davranış olur malesef seni listeden çıkartmak zorunda kaldım , yapabileceğimiz birşey yok buraya kadar geldiğin icin ve bize destek verdiğin için teşekkür ettiğini söyledi . Anlamıyorum arkadaslar o akşam hiç uyumadım cok ağladım nedeni ise orada ki insanların beni cok beğenmesi ve orada büyük bir show hazırlığı yapacak olmamdı bu mutluluğumu bozması cok gururuma gitti
Sana soruyorum okul müdürü
1 Madem bunları biliyordun Neden 1 ay önce bunu bana söylemedin
2 Ben 1 ay önce calıstığım zaman sana sorduğumda Bu konuyu iza ettiğim halde Senin bana o konu hakkında sorun olmaz sen devam edebilirsin dediğin halde , bana prova sırasında gelip bunları söylemen ne kadar doğru
3 Ben bu kadar emek verdiğim halde İş yerinden İzin aldığım halde benim çabalarım nasıl görmezden gelindi Sana soruyorum Müdür .
4 Ben o okula suç duyuruyorsa bulunsam senin yerin neresi olur düşün müdür bey

Arkadaslar desteklerinizi bekliyorum:13:

Dark_blue
30-03-10, 14:21
Cok üzüldüm gercekten , haksizlik yapilmis , hem sana hem Tarkana...

fatihvefatih
30-03-10, 14:30
Ayıptır bee, Tarkan'ın onca emeklerini saçma sapan, gerçekliği kesinleşmemiş, hayal ürünü haberler uğruna hiçe sayıyorlar, bu ülkeye hizmet etmeyeceksin arkadaş, yazıklar olsun sizin gibi düşünen beyinlere, müdürmüş pehhhhhhh!!!

Bamboo
30-03-10, 14:45
yuh yaa daha neler duycaz bakalım.. sanırım bu sadece başlangıç olcak.. off ne biçim insanlar var ya bu ülkede..
yaa bişe sorcam start the fire.. sen müdürüne tarkan suçsuz die açıklamadın mı?

bi de eğer şikayet falan edersen burda ki herkez senin arkanda olur merak etme yada daha başka nasıl destek istersen artık..

xurush'nine
30-03-10, 14:58
:6: :6: Cok uzuldum dostum gecmis olsun..

smh
30-03-10, 15:31
tipik 3. dünya ülkesiyiz işte...

jetaime
30-03-10, 16:23
evet bende cok uzuldum ne kadar kotu bir yazi yaaa

start_the_fire
30-03-10, 17:54
teşekkür ederim arkadaslar bana haksızlık yapıldığını dilekçe ile ifade edeceğim arkadasım merak etmeyin

eLiF
30-03-10, 18:29
damgaladılar artık.. çevremdeki herkes uyusturucu bağımlısı diye bakıyor tarkana.. müdüre de yazıklar olsun 1 ay önce aklı nerdeymis..

starzu
30-03-10, 18:58
Arkadaslar size bir konu açmıştım hatırlıyorsanız eğer o konuda 15 nisan günü düzenlecek turizm haftası ile ilgili bir gösteri olacaktı . Ve bende bu gösteri de Tarkan taklidi yapacaktım Kuzu kuzu parçası ile Ama tarih 29 Mart da inanılmaz bir olay yaşandı Benim prova yaptığım zaman da Okul müdür'ün içeri girmesi ile ortalık karıştı ve bana şunları söyledi Arkadaşlar
' Tarkan Eroin ve Kokoin kullandığı icin ve burası bir okul olduğu için senin burada Tarkan taklidi yapman olumsuz bir davranış olur malesef seni listeden çıkartmak zorunda kaldım , yapabileceğimiz birşey yok buraya kadar geldiğin icin ve bize destek verdiğin için teşekkür ettiğini söyledi . Anlamıyorum arkadaslar o akşam hiç uyumadım cok ağladım nedeni ise orada ki insanların beni cok beğenmesi ve orada büyük bir show hazırlığı yapacak olmamdı bu mutluluğumu bozması cok gururuma gitti
Sana soruyorum okul müdürü
1 Madem bunları biliyordun Neden 1 ay önce bunu bana söylemedin
2 Ben 1 ay önce calıstığım zaman sana sorduğumda Bu konuyu iza ettiğim halde Senin bana o konu hakkında sorun olmaz sen devam edebilirsin dediğin halde , bana prova sırasında gelip bunları söylemen ne kadar doğru
3 Ben bu kadar emek verdiğim halde İş yerinden İzin aldığım halde benim çabalarım nasıl görmezden gelindi Sana soruyorum Müdür .
4 Ben o okula suç duyuruyorsa bulunsam senin yerin neresi olur düşün müdür bey

Arkadaslar desteklerinizi bekliyorum:13:

canım senin için emeklerin için gerçekten çok üzgünüm gösterini merakla bekliyordum demekki bu kadar geri kafalı olupta bir okula müdür oluna biliyormuş tabi seni destekliyorum hemde sonuna kadar

yasinenessahin
30-03-10, 20:06
üzüldüm ama yapabileceğimiz bir şey yok maalesef ( döner bıçaklarıyla dalalım ) aklımdaki fikir işe yarıycaksa :D