PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Klibini Çöpe Atti!!!

Nzl
20-06-06, 19:59
TARKAN KLİBİNİ ÇÖPE ATTI! PARİS’E GİDEREK İKİNCİ KLİBİNİ ‘START THE FIRE’A ÇEKEN TARKAN, HAYALKIRIKLIĞINA UĞRADI! BU KLİP İÇİN BİNLERCE DOLAR HARCAYAN VE EN İYİ EKİBİ TUTAN TARKAN, KLİBİN MONTAJLANMIŞ HALİNİ HİÇ BEĞENMEDİ! BİR HAFTALIK EMEĞİ VE MASRAFI DÜŞÜNMEKSİZİN KLİBİN ÇÖPE ATILMASINI İSTEYEN TARKAN, SOLUĞU TÜRKİYE’DE ALDI!

'Come Closer' ile istediği çıkışı yapamayan Tarkan, umudunu kliplere bağlamıştı. Tarkan, şu sıralar iyi bir prodüksiyon firması ve yönetmen arayışında. Haziran sonu klibi döndürmeyi hedefleyen Tarkan, klibin bir an önce çekilmesi için tüm imkanlarını seferber etti. Tarkan, bu arada şarkıya iddialı bir remix hazırlığında. Şarkısını, Tom Jones'un 'Sex Bomb' remix'iyle tanınan Mousse T'ye emanet eden Tarkan, temmuz başında Avrupa listelerini sarsmak istiyor.

http://www.ixtanbul.com/haber.asp?HaberID=17398&KategoriAdi=HABERLER

Khaos
20-06-06, 20:10
Şansa bak sen ya...
O kadar emek harca,
Emekler paralar çöpe...
Hemen iyi bi yönetmen ile anlaşsın çeksin o zaman şu klibi...
Sıkılmaya başladım ben artık...
Dediği gibi inşallah haziran sonunda görürüz..
Ayrıca single gerçekten güzel olacak...

Teşekkürler Naz..
Her zamanki gibi süpersin

EmiLy
20-06-06, 20:50
tüh yaa bütün emekleri boşa gitmiş..
şanssızlıklar Tarkan'ın yakasını bırakmıyor...
tabi O herşeyi en iyisini yapmak için çalışıyor, ortaya güzel bir sonuç çıkmazsa doğal olarak sinirlenir...
inşallah en yakın zamanda çekilir de biran önce yayınlanmaya başlar..
Teşekkürler Naz...

wengin
20-06-06, 21:57
Tarkan'a güveniyoruz. Fransada çekmesinin nedeni ne yaa güzel ve çekici bir yer değil. Bence ya Amerikada yada Turkiyede çekmeli. :D

Khaos
20-06-06, 22:04
İstanbulun yada diğer şehirlerin suyu çıktı ya...
Bi ton tarihi mekanlarımız var bence böyle biyerde çekmesi lazım...

HURRICANE
20-06-06, 22:28
Canı Sağolsun..şu sıralar buyuk stres yaşıyor olmalı..ama inanıyorum ki avrupa listelerını özellikle abd yi yıkacak yeni klip;)

shıkıdım
20-06-06, 22:30
neyse olsun ya TARKAN en iyisi için uğraşıyor olur böyle arada...

HURRICANE
20-06-06, 22:37
Bu Klip süper olucak içimden geçen bu..

cio
20-06-06, 22:51
eğer haber doğruysa istanbulda çekilecek yeni sahnelerle paristekilerden hoşuna gidenler montajla daha güzel hale getirilebilir,belki de hab er asparagastır!

scorpioness
20-06-06, 22:56
valla Tarkan ne yapsa iyisini yapar bu klibi atmışsa bi sebebi vardır iyi yapmış:s429lj5cs:

meltem
20-06-06, 23:01
tarkan en iyisini yapmaya çalışıyor.eminin bu klip süper olcak:36_1_11:

Nzl
20-06-06, 23:04
bende yeni çekilecek klibin çok ses getirecek türden birşey olacağına inanıyorum. O kadar para, emek harcanmış klibi çöpe atması
bu işi nekadar önemsediğini ve herzamankinden birazdaha titiz davranıdığını gösteriyor.
bu arada her haberin asparagas olma ihtimali var tabi ama klib çekileli çok zaman oldu. bu haberin doğruluğunu destekliyor....

HURRICANE
20-06-06, 23:07
Çok farklı olmalı...Ve eminim gelecek klip aynen oyle olucak

Blg
21-06-06, 00:27
haberin doğruluğu şüpheli

zynprtrk
21-06-06, 01:25
Ben de haberin doğruluğuna güvenmiyorum. Türk Medyasına güven olmaz. Tarkan'dan duymadan inanmamak gerek.

HakanÇelik
21-06-06, 09:44
bence de bu haberin doğru olma ihtimali çok zayıf...