PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar yok Süperstar var

tarkaseksüel
28-03-10, 11:15
Megastar yok Süperstar var

Şehit polis aileleri yararına düzenlenen gecede Ajda Pekkan, Enbe Orkestrası ile sahne aldı. Bu özel gece için daha önce Tarkan düşünülmüştü...
Türk Emniyet Teşkilatı Dul ve Yetimlerinin Eğitim ve Yardım Vakfı'nın Conrad Otel'deki balosunda iş, siyaset ve sanat dünyasından birçok isim hazır bulundu. Davetin evsahipliğini; İstanbul Valisi Muammer Güler ve eşi Neval Güler, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ile eşi Nurten Çapkın ile TEYEV Başkanı Maral Öztekin yaptı. Gecede; Ajda Pekkan ile Enbe Orkestrası ücretsiz sahne aldı.

Yerini kaptırdı
Her zamanki gibi şıklığıyla ve enerjisiyle büyüleyen Ajda Pekkan, nostaljik repertuvarıyla konuklara unutulmaz anlar yaşattı. Bu arada Süperstar'ın sahne aldığı gecede; önceki aylarda Tarkan'ın ismi geçmişti. Megastar, uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınınca bu özel gecede sahneye çıkmasından vazgeçildi. Tarkan, önümüzdeki günlerde düzenlenecek Polis Balosu'ndaki yerini de Gülben Ergen'e kaptırmıştı.

http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2010/03/28/megastar_yok_superstar_var

ekrem
28-03-10, 12:23
Onun yerini kimse alamazzzz o hep bir numara

Tarkan her zaman bir numarasınnnnnn

trknmania
28-03-10, 13:13
ne kaptırması yaaa..... tarkan ücret almıycaktı ki bu konserlerden..tarkan değil de onu izleyemiycek olanlar çok şey kaçırdı bence:))ayrıca tarkan yerine gülben ergen çok komik durmuş yaa...ikisi arasında uçurumlar var:))))

xurush'nine
28-03-10, 13:59
Daha neler,daha daha neler, amma da abarttin...

DaLy
28-03-10, 15:20
Tarkan herkese en güzel cevabı çıkaracağı albümle vericektir.=)

hakan21
28-03-10, 17:05
tarkan 1 numaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

start_the_fire
28-03-10, 18:02
Bencede sana katılıyorum arkadasım tarkan yeni cıkaracağı albümde herkeze bir güzel beste beste cevap verecektir emin olun

Bamboo
28-03-10, 18:23
şimdi bunların tek amacı var o da artık tarkan bitti demeye getiriyolar.. ama saçma, tarkan türk müziğinin yaşayan efsanesidir.. ve tarkan efsanesi asla bitmez.. bitemez... sanırım anlamları için bunların beyinlerine çivilerle yazmak lazım..

sally
28-03-10, 18:56
Tarkanin yerini kimse alamaz ne olursa olsun

Slyozi_Angela
28-03-10, 19:02
Tarkan herkese en güzel cevabı çıkaracağı albümle vericektir.=)

aynen katiliyorum.hele bi TARKAN albümünü çikarsin sonra bunlarin yüzünü görelim bakalim...

Ferya
29-03-10, 01:19
:20:Kimse alamaz yerini

ece**
29-03-10, 14:56
çıkmamakla tarkan bişi kaybetmedi:)