PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan soruma cevab verirmisin . . . ?!

pare pare
27-03-10, 22:34
Tarkan son zamanlar başına gelmiyen kalmadı ! Bu beni ve tüm hayranlarını üzdü.Albüm çikarıcaktın bizleri yeni şarkıların ve konserlerinle çoşturucaktın :17:!!!! Şu an düşünüyorumda albümü cıkarmıyada bilirsin şü başına gelen olaylar yüzünden . . . :6: ! Ben hayatda bir çok şeyleri sana özenerek yaptım ve halada yapıyorum ! Mesela beni kıran ve dedi kodumu yapan birine karşı iyi davranıyorum çünki sende hep böyle davranıyorsun.Şu measjımı yazmakla sana şunu iletmeye şalışıyorum ki, sen yeniden eskisi gibi ol kendini şarkılarına ve hayranlarına eski TarkaN gibi göster yeniden ve unutma ki, senin yanında dağ gibi TARKAN ordusu var ! Kendine geri dön inşallah okursun ! Saygılarla Cavid (PARE PARE):22:

starzu
28-03-10, 01:11
canım canım canım çook içten yazmışsın eline sağlık:29:umarım seni duyarbravo

fatihvefatih
28-03-10, 04:17
Umarım seni duyar cavid umarım. Tarkan ne olur kendine gel, çık bi açıklama yap herşey yolunda de ne olur :(((

jetaime
28-03-10, 04:21
umarim duyacak seni !!!

DaLy
06-04-10, 23:56
Umarım Tarkan'ın psikolojisi iyidir çünkü son zamanlarda gerçekten zor şeyler yaşadı..Tüm iyi dileklerimiz onunla,bunu bilsin yeter..

start_the_fire
07-04-10, 13:34
gerçekten ellerine sağlık kardesim yüreğinden gecenleri yazman cok güzel

ozgem__
07-04-10, 14:27
umarım Trkan duyar bu sözlerini..

Slyozi_Angela
07-04-10, 17:42
eline sağlik Cavid.çox gözəl yazmisan...inşallah TARKAN eşidər bu sözləri.bütün dediklərinə qatiliram canim!!!