PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Tarkan' Bitiyormu

Cecuq
26-03-10, 21:13
Dudu albümünden sonra hızlı bi düşüşe geçtiğini düşünüyorum...Artık tek ümidim yeni albümü oda metamorfoz gibi olursa artık çokda bişeyler yapabileceğini sanmıyorum...Sizin düşünceleriniz neler..?

mage
26-03-10, 22:06
katılıyorum sana. Bu albümüde tutulmazsa zor günler Tarkan'ı bekliyor .

qiZémtévétoqLu*
26-03-10, 22:11
ben kesinlikle katılmıyorum.
Ayrıca metamorfoz da mükemmel bi albümdü yeni albümü daha da güzel olucak inşallah (:
Tarkan asla bitmez, o hep 1. kalıcak ben inanıyorum :)
Eski albümleri metamorfozdan daha güzel olabilir ama bence metamorfoz da mükemmel bi albümdü ben Tarkanın hiç başarılı olamadığı bi çalışma görmedim her işi layığıyla yapıyor Allah nazarlardan saklasııın :10:

ozangüney
26-03-10, 22:25
tarkan bitmezzzzzzz =)=) metamorfozda güzel bi albümdki 5oo bini geçti ki tarkanın böyle çalıştığı sürece bitceğini düşünmüyorum :D

jetaime
26-03-10, 23:03
tarkan bitmedi
cok sacma bir fikir

yasinenessahin
26-03-10, 23:12
tarkan bitmedi
cok sacma bir fikir

bitmedi ama eski günlerini de aratıyor. herşey çıkaracağı yeni albüme bağlı. bu sefer ''orta şekerli'' bile lüks gelir. süper bir albüm olmak zorunda.

Dark_blue
27-03-10, 00:22
Dudu albümünden sonra hızlı bi düşüşe geçtiğini düşünüyorum...Artık tek ümidim yeni albümü oda metamorfoz gibi olursa artık çokda bişeyler yapabileceğini sanmıyorum...Sizin düşünceleriniz neler..?

Benim düsüncem , daha 3. mesajinda neden böyle bi konu acmayi gerek duydun ?

TARQANIM
27-03-10, 00:42
metamorfoz gayet iyi satmisti haberin olmamis galiba.. yada sen kafanda bitirmissin tarkani!!

fatihvefatih
27-03-10, 01:13
Bir düşüş var kabul etmek gerekir, ama bu son olaylar bence Tarkan'ın aklını başına getirecek, umarım yanılmam, umarım dünya çapında ses getirir!

DaLy
27-03-10, 01:31
Evet bende son üç albümü eski albümleri kadar beğenmiyorum ama Tarkan'a olan sevgimde bi düşüş olmadı aksine her geçen gün daha da kuvvetleniyo..Ama Tarkan da toparlanıp eski şarkılarındaki kaliteyi yakalaması lazım..Yakalasa da yakalamasa da o bu ülkenin yetiştirdiği tek Megastar..

Ama bende tabii ki bi kış güneşi,bir biz nereye,bi unut beni tadında şarkılar istiyorum..=)

bounce
27-03-10, 02:09
ne olursa olsun Tarkan asla bitmez..hangimizin hep yukarı doğru bir ivmeyle hareket eden bir hayatı oldu ki..Tarkan'da bir insan.geçmişte yapmış olduklarına bakmak yeterli.yine neden yapmasan ki.
eskiden olsa çok fena eleştirirdim Tarkan'ı ama gözaltı olayı çok başka bakış açısyla bakmama neden oldu.

günışığım
27-03-10, 05:01
tarkan bitmez bitmiyor sadece duraklama doneminde her insanin cikisi ve inisleri olabilir tarkan firtina gibi geliyor bunu hissedebiliyorum

hayallerimolmasa
27-03-10, 10:14
:13: biraz şanssızlıklar yaşadık ama tek bir konserle yeri göğü inletecektir yine..:10:

özlemmis
27-03-10, 14:34
şimdi böyle bir konuya ne gerek var.Tarkan bitse en çok satan albüm olabilirmi hala.Ben metamorfozdan bir sürü şarkı sayabilirim gayetde güzel albümdü.Bunu tartışmak bile saçma geliyor bana.Benim için tarkanın bütün şarkıları güzeldir.

Bamboo
27-03-10, 15:04
tarkan kolay kolay bitmez.. o tutmadı dedikleri metamorfoz albümü bile o yıl en çok satan albüm oldu..

fincan
27-03-10, 15:07
Heryerde bitse bile benim kalbimde bitmeyecek

Cecuq
27-03-10, 15:36
Arkadaşlar bende sıkı bi tarkan hayranıyım fakat objektif olucak olursak tarkanın eski günlerini arattığını söyleyebilirm buda ondaki düşüşü gösterir..Sürekli herşeyi doğru kabul edecek olursak bazı şeyler olduğu gibi devam edecektir ki zaten burada eleştiri diye bi sayfa açılmış ..Bu arada bazı arkadaşlar satış rakamlarından bahsetmişler..Satış albümün kalitesinden değil tarkan imajından kaynaklanan bişey..Ama çıkacak olan yeni albüm bi harika olacak bundan eminim...Bu arada _trkn_ saçmalıyosun...

TorNadO
27-03-10, 16:41
Tarkan gelmeden bitecek ve bitmiş çok insan var, onları tartışsınlar.
Tarkan en tepede,o hepinden farklı

Bugün Türk pop şarkıcılarının çıkartığı bir çok şarkı Tarkan nakaratlı Tarkan'ın fotokopisi şarkılar.

Bu adam biterse Türk Pop'ta biter varsa biri daha üzeri gerçekten kabul ettirirse bizde alkışlarız ama malesef yok.

start_the_fire
27-03-10, 16:59
tarkan neden bitsinki o bir dünya starı olmus sanatcı sana tek kelime bile katılmıyorum tarkan her zaman zirvede oldu oke

trknmania
27-03-10, 18:06
tarkan her yeni albümüyle yeniden doğuyor bence öyle olmaya da devam edicek...onun gibi bir star da biterse bu ülkede işte o zaman vay anammm vayyy halimize... ve olmaz ama olduğunu varsayalım bu tarkanın başarısızlığından veya formdan düşmesinden değil insanların ona gereken değeri vermemesinden dolayı olur kesinliklee.....

princeofpersia
27-03-10, 19:19

Bence sen abartıyosun daha öncede acıklama yaptıgım gibi tarkan metamorfoz albümü basarılı geçti fakat düşük sayıda satılma sebebi ise korsan piyasa bunu önlerse tarkan rahatlar biraz olumlu düşünün lütfen ? :7:

Hüli 82
27-03-10, 19:57
Megestar hic bir zaman bitmez

ozgem__
17-04-10, 19:42
tarkan kolay kolay bitmez.. o tutmadı dedikleri metamorfoz albümü bile o yıl en çok satan albüm oldu..

kesinlikleee.. yneede en çok metamorfoz sattı...

özge
17-04-10, 21:07
yaaa böyle şeyleri bu forumda sizler söylersenizz medya neler söylemezz..sonra medyada yazılanlara kızıyosunuz...nedennn bitsinnn anlamadımmm şöyle bir çevrenize bakınnn hangi sanatçıı eskisi gibi.. bütün herkez aynı durumda korsann ve ekonomi durumu yüzünden herkez aynı şekildee..bu gözaltı meselesi yüzünden yada konseri olmuyo diye yok bitti yok parası kalmadııı falan filann ne saçmaa şey bunlarr..hemm öyle olsaa ne olurkiii koşulsuzz şartsızz seviyoruz biz Tarkanı ne olursaa olsunn herzamann seveceğizz..albüm yapmasaa bilee her şarkısı yeni gibi dinleniyor önemli olan bukadar kaliteli şarkıları yapmış olması bu bizlere yeter..

pdrlütfiye
27-04-10, 12:28
tabi ki bitmedi ve bitmeyecek. sadece ortalıkta çok fazla star bozuntusu var. bu yüzden megastar kenarda duruyor. ama o ne zaman ihtişamını parıltısını göstereceğini iyi bilir. çıkacak olan albüm de süper olacak. bu uğurda tarkana ve gerçek tarkan fanlarına bol şans diliyorum... :D

start_the_fire
27-04-10, 13:27
Tarkan biter mi arkadasım sana kesinlikle katılmıyorum bir tarkab hayranın bu düsünceye sahip olması bizleri cok üzüyor ki metamorfoz albümü süper bence

Cecuq
27-04-10, 21:00
sadece bi düşüş olduğunu belirtmek istedim ve sizlerinde görüşlerini almak istedim yeni albümü bomba gibi olacak bundan eminim... :)

Yakisikli89
27-04-10, 21:20
Tarih'e kazindi ya. Ne bitmesi. Ne kadarda yatkinsiniz insanlari bitirmeye :-) O bir efsane. Bitmez. Ebedi bir sanatci. Allah herkeze Tarkan'li uzun bir ömür versin.

sally
27-04-10, 21:54
Metamorfoz albümü bazilari begenmemis olabilir ama yinede iyi bi satis yapti.