PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan’a polisten ikinci veto...

anakha26
22-03-10, 13:29
Tarkan’a polisten ikinci veto

http://img689.imageshack.us/img689/1222/96703.jpg

Megastar’ın ’Balonuzda sahne almak istiyorum’ isteğini Emniyet reddettiUyuşturucu kullanmak suçundan çiftlik evinde gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Tarkan’ın, bu olay nedeniyle Türk Polis Teşkilatı’nın 165. kuruluş yıldönümü kapsamında polis ailelerine vereceği konser de iptal edilmişti. Konserde Tarkan’ın yerine Gülben Ergen ile Ferhat Göçer’in sahne alacağı açıklanmıştı.

Şarkıcının menajeri, geçtiğimiz hafta İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne giderek “Tarkan polis ailelerine konser vermeyi çok istiyor. Sizinle bu konuyu konuşmamız için beni gönderdi. 3 Nisan’daki konserde Tarkan da sahne almak istiyor” dedi. Ancak polis müdürleri bunun mümkün olmayacağını belirterek Tarkan’ı ikinci kez veto etti.

22 Mart 2010 Pazartesi
BUGÜN GAZETESİ
BEYAZGAZETE.COM
HABERDELİSİ.COM
STARGUNDEM.COM
WEBHABER.COM

xurush'nine
22-03-10, 14:39
Cok merak ediyorum, bu haberleri kim diasriya sizdiriyoo?! Siki agiza sahip(ki gorevleri bunu gerektiriyor) turk polisinin boyle bi sey yapicagina inanmak istemiyorum, menajeri hic yapmaz. Peki kim bu "kostebek"?..
Birileri soyluyor ki, yaziyorlar ama..

Medyada yazilip cizilen onca yalan dolandan sonra hic inandirici gelmedi bana..

ece**
22-03-10, 15:13
ya yuhh artık beee :)) salak saçma haberler yapmaktan bayılmadılar :) ah bu tarkanda olmasaymışş...

hilfa
22-03-10, 16:54
çok inandırıcı gelmiyor :7:Tarkan artık bi basın açıklaması yapsada bu gevezelerin çenesi kapansa:5:

Bamboo
22-03-10, 17:07
ayy başlığı görünce korktum birden,zaten artık polis ve tarkan kelimesini yanyana görünce ödüm patlıyo hemen ters bişeyler mi var die..

bu habelere gelice resmen artık (...) uyduryolar yaa arayıpta gerçeği sormak akıllarına bile gelmez ki, öle masa başından sallıyolar işte (...) şeyler...

trknmania
23-03-10, 00:33
artık polis ve tarkan kelimelerini aynı cümlede duymak istemiyoruummm:(((((( tarkan bir an önce çık ortaya ve bişeyler söyle yalvarırımmmm:(((((

günışığım
23-03-10, 04:18
Tarkan'in bu konsere ihtiyaci yok yapsin bir stadyum konseri full dolar neden buyutuldu anlamiyorum

start_the_fire
23-03-10, 10:55
tarkan da olmasaymıs haberciler ne yaparmıs merak ediyorum vallahi billahi

inci tanesi
23-03-10, 22:43
Hey allahim yarabbim yaaaa bu habere inan var mi arkadaslar?Komik yaa yalan oldugu her cumlesinden belli oluyo,bi de Takan ne olur yap artik aciklamani pls

pare pare
25-03-10, 21:53
Cok merak ediyorum, bu haberleri kim diasriya sizdiriyoo?! Siki agiza sahip(ki gorevleri bunu gerektiriyor) turk polisinin boyle bi sey yapicagina inanmak istemiyorum, menajeri hic yapmaz. Peki kim bu "kostebek"?..
Birileri soyluyor ki, yaziyorlar ama..

Medyada yazilip cizilen onca yalan dolandan sonra hic inandirici gelmedi bana..

Bende cok merak ediyorum !!!!!!!!!!!!!

Slyozi_Angela
28-03-10, 18:23
TARKAN olmasaydi bu haberciler nasil para kazanirdi acaba...nerden akillarina geliyor böyle şeyler anlamiyorum!