PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Portakalı Tarkan,turizmi...

tarkaseksüel
19-03-10, 00:59
Almanya'dan sonra Türkiye'ye en fazla turist gönderen Rusya'da Mustafa Sandal'lı tanıtım başlıyor. Geçen yıl sezonu Eurovision temsilcisi Hadise ile açan Türkiye, bu yıl Mustafa Sandal'la Rusya'da turizm sezonuna 'merhaba' dedi. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Moskova'da düzenlenen Uluslararası Turizm Fuarı ve tanıtım programlarına katılmak üzere Rusya'ya gitti. Fuarı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye'nin dünyada turizmde marka ülkelerden biri olduğunu belirtti. Bakan Günay “Daha önceki gün Avrupalı turistlerin dünyada tercih ettiği en iyi 100 otelden 39'u Türkiye'den seçildi. Almanya'nın en büyük seyahat acentelerinin her yıl yaptığı değerlendirmede, dünyanın en iyi otelleri arasında Türkiye'den en az 20 iyi otel seçiliyor” dedi.

BU YIL 3 MİLYON RUS GELİR

Rusya'dan Türkiye'ye bu yıl 3 milyon turist beklediklerini kaydeden Günay “Daha ileriki yıllarda bu rakamı 5 milyona çıkarma hedefimiz var. Çünkü çok iyi ilişiklerimiz var ve bu pazarda çok iyi turizm şirketlerimiz var” diye konuştu. Günay, Rusya'dan gelen turistlerin genellikle Antalya'yı tercih ettiğini, ancak İstanbul'un da en az St. Petersburg ve Moskova kadar görülmesi gereken bir kültür kenti olduğunu belirtti. Bakan Günay, akşam saatlerinde Metropol Oteli'nde Mustafa Sandal'ın da sahne aldığı 'Türk Gecesi'ne katıldı.

• http://www.ekoayrinti.com/news_detail.php?id=40542

starzu
19-03-10, 01:12
mustafa sandal rusyada ne kadar tanınır oda tartışılır:12:

arau
19-03-10, 01:21
"Suya sabuna dokunmayan" insanlarla çalışsınlar onlar daha başarılı olurlar herhalde???

günışığım
19-03-10, 03:58
Turk turizimi mustiye kaldiysa vay halimize =)=)

start_the_fire
19-03-10, 10:59
ben ezelden beri mustafa sandalı sevmem vay anam vay rusların haline :)

princeofpersia
19-03-10, 11:21
mustafa sandal rusyada ne kadar tanınır oda tartışılır:12:

Mustafa sandal mı o kim yaa hiç duyulmadı eminim tarkanda tanımıyordur onu :7::7:

Slyozi_Angela
19-03-10, 11:51
şarkilari fena diil ama canli sesi hiç yok.bi kere baküye geldiyinde magazin programinda görmüştüm.hiç sesi yok...

MEGASTAR
19-03-10, 12:10
Ya Mustafa Sandal daha yasiyomu en son Mahsun un son filminde oynamisti, bakalim ne olacak, tabi ki Tarkan kadar taninip sevilmedigi kesin.