PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acıkolik - Klip

tarkaseksüel
18-03-10, 21:21
http://www.youtube.com/watch?v=fEGqkmXDkag

Dark_blue
18-03-10, 21:40
Ne yalan sölim hic güzel olmamis begenmedim. :(

Rumeli59
18-03-10, 22:36
Daha "ACIK"olik olsaydi iyi olurdu....

starzu
18-03-10, 22:38
klip pek hoş deyil:15: hani ilk klip serdar ortaç şarkısına çekilecekti??

TorNadO
19-03-10, 00:03
Yine sensiz albümü hariç Tarkan'ın bütün şarkılarını benimsemişimdir
O albümde Vazgeçemem'i ayırıyorum.

Uzun uzun yıllar sonra ilk defa bu kadar vasat bir Tarkan şarkısı dinliyorum,yorumda iyi değil şarkı çok basit 5 dakkada kaleme alınmış gibi.

Mesela Emir'e verdiği şarkı çok daha iyi bi şarkıydı Ben Sen olamam kendi albümüne koyabileceği bir şarkıyı vermişti burda bakıyorum Acıkolik vasatı bile aşmamış

Klip'e bi o kadar iyi olmamış ,yinede işin içinde Tarkan şarkısı olduğu için başarılar diliyorum.

fatihvefatih
19-03-10, 00:16
Yine sensiz albümü hariç Tarkan'ın bütün şarkılarını benimsemişimdir
O albümde Vazgeçemem'i ayırıyorum.

Uzun uzun yıllar sonra ilk defa bu kadar vasat bir Tarkan şarkısı dinliyorum,yorumda iyi değil şarkı çok basit 5 dakkada kaleme alınmış gibi.

Mesela Emir'e verdiği şarkı çok daha iyi bi şarkıydı Ben Sen olamam kendi albümüne koyabileceği bir şarkıyı vermişti burda bakıyorum Acıkolik vasatı bile aşmamış

Klip'e bi o kadar iyi olmamış ,yinede işin içinde Tarkan şarkısı olduğu için başarılar diliyorum.

Çok ağır bir eleştiride bulunmuşsun, bence şarkı gayet güzel, Tarkan söyleseydi gerçek değeri çıkardı ortaya şarkının.

**MegaStarkan**
19-03-10, 00:17
Bu sese bu kadar masraf yeter... daha fazlasini hic bir prodüksyon sirketi yapmaz.

arau
19-03-10, 01:28
Şarkı güzelde sese yakışmamış. Daha dogrusu yorum iyi değil iyi bir yorumcu olsaydı farklı olurmuş sanki.

xurush'nine
19-03-10, 13:26
Idare eder.Cok da kotu bulmadim acikcasi.Ilk goz agrisi bunu da unutmayalim,oyle bin yillik sarkicilar gibi rahat davranmasi bir az zor.. Mesela Asena onca sene sahnelerde olmasina ragmen klipinde eli ayagina dolasiyor..
Sarkiyi bir kac kes dinledikten sonra daha guzel buluyorsun.Klip de Demet Akalinin son yillarlar listelere "damgasini vurmus" klipleri kadar iyi.. Sadece olarak klipin ve sarkini duygusunu yeterince verememis diye dusunuyorum.Sarkida inmeler cikmalar yok(duygusal),oyle monotonca okuyor.Klipte de uzulmus gosterecegine(nakrati haric ) gulumseyerek dert yaniyor.. :))) Hepsi bu. Tabii ki de Tarkan kendisi yorumlasaydi cok daha farkli netice ortaya cikardi. Ama yine de hayirli ugurlu olsun, hem ilk cikisi, hem bir tanemizin sarkisi, bize de (Tarkan'in ismi gecti ya) Nevruz oncesi azicik bile olsa moral oldu, basarilar dileyelim!

Bu arada her kesin Nevruzu kutlu olsun!!! Annem hep derdi:" mart cikti , dert cikti.." Insallah Tarkan ve sevenleri tum derdi tasayi, huzursuzluklari bu ayda birakir,o bur aylara huzurlu, mutlu, guzel yarinlardan umutlu gireriz!!! Tum turk ulusuna bereketli, hos avazli, sozlu sazli Nevruzlar!!! :22:

P.S. Gecen yil hatirliyor musunuz, TRT Avaz'a cikmisti.. :(((

start_the_fire
19-03-10, 13:35
hic beğenmedim ben arkadaslar gerçekten nasıl bir ses anlamıyorum

askmeleyi
19-03-10, 15:51
Klip sarkiya pek uymamis bence . ama idare eder (:

trkntrkn89
19-03-10, 16:07
klip kötü ama kesin tutar bu şarkı o havayı aldım ben...

smh
19-03-10, 18:54
bence piyasada ki çoğu sesten daha iyi size katılmıyorum ama klip vasat olmuş bide albüm gecikti stratejik bir hata o zaman subat ayında niye radyolara şarkını verdin aynı hatayı şuan emre aydın yapıyo şarkısı çalıyo klibi dönüyo ama albüm yok o yüzden satacakları varsa bıle (ki emre aydın satar=) altında satacaklar

eskalen
19-03-10, 20:40
1,5 ay sonra unutulur....Klip de sarkida hic tartismaya gerek yok bence...
Bu tip sarkilar piyasa sarkilari..Aninda tuketilir...Kalici sanatsal sarkilar yapilmali asil....Sarki iyi kotu ya da orta halde olsun farketmez...Rahatlikla farkedilir ki artik, tuketilmesi kolay ve hicbir kaliciligi olmayacak piyasaya sarkisi....Tarkan baskalarina "Ortac" usulu boyle sarkilar dagitmamali....Tarkan'da bu kervana katildi derler...Ki denilmesinden cok dusunulmesi bile kotu....
Belki soyle dusunuyor olabilir, yetenekli,muzige adim atan yeni genclere yardim etmek istiyor artik iyi ama bir kirmizi cizgisi olmali bu isin de...Sibel Can gibi top'lar kabul edilir fakat Sibel Can'a da her albumunde sarki vermemeli Tarkan.
Diger yeni cikan kadin-erkek sanatcilara ise cok ama cok nadir vermeli....kI Tarkan'in verdigi sarkilar aslinda iyi ama diger piyasa sarkilarindan farki yok, ki Tarkan da care millete sarki bulmakla artik buluyor derler...Bir 'hit' ligi yok sarkilarin, belki de onun icin veriyordur, kim bilir! KEndisine calissin Tarkan en cok onun ihtiyaci var...

Slyozi_Angela
21-03-10, 15:56
şarki fena diil ama kiz iyi yorumlamiyor ses yok ki yorumlasinda.TARKAN kendi söyleseydi şarki daha kiymetli olurdu bence...

xurush'nine
22-03-10, 22:36
Nil Özalp, sadece bir kaç gün önce piyasaya çıkan “Acıkolik” isimli ilk solo albümünün kitapçığında Tarkan’a teşekkür ediyor.

“Bir hayal kurdum ve gerçekleşmesi için pek çok kişi yanımda oldu” sözleriyle başlayan “teşekkür sayfasının” son paragrafı Tarkan’a ayrılmış:

“… Tarkan’a… En son sana teşekkür etmek istedim. Çünkü bu albümde bir son nokta gerekiyordu ve sen en doğru zamanda gelip noktayı koydun. Doğru zamanda geldiğin için, dinlediğin için, inandığın için, vazgeçmediğin, bir çok şeyi değiştirdiğin ve anlam kazandırdığın için, ben daha hayalini kurarken sen dilediklerimi önüme koyduğun için sana çok teşekkür ederim.”

Nil Özalp’in albümü Avrupa Müzik tarafından yayınlandı. Albümün isim şarkısı ve şarkıdaki geri vokaller Tarkan’a ait.

Kaynak
Tarkanplus

pare pare
25-03-10, 21:28
Tarkan farki isde !