PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar sizden bir ricam var..

asd1234
09-03-10, 00:59
Ben biraz önce forumda haberlere bakarken bazı arkadaşların imzalarında,profillerinde Tarkan'ın ağladığı resimleri gördüm.Hele bir tanesi vardı ki görünce içim acıdı,Tarkan'ın üzüldüğünü görmek istemezken bu resimle karşılaşmak daha bir kötü oldu benim açımdan..Üstelik de biz onu bugüne dek hiç öyle görmemişken(umarım ki ilk ve son olur.).

Benim gibi düşünen arkadaşlarımın da olduğunu düşünüyorum ve lütfen,hepimizin Tarkan'ın daha güzel resimlerini profil resminiz ya da imzamıza koyabileceğimizi düşünüyorum. Lütfen bunu müdahale olarak algılamayın,bnim duygusallığımdan da kaynaklanıyor bu durum,ama sadece Tarkan'ın o üzgün,gözü yaşlı resimlerini görmeye dayanamadığım için böyle bir başlık açma gereği hissettim. :22:

fatihvefatih
09-03-10, 01:04
Haklısın arkadaşım, biz onu hep gülen yüzüyle görmek ve hatırlamak istiyoruz, sana katılıyorum...

OmerFaruk
09-03-10, 01:20
Sana katılmamak elde değil

bounce
09-03-10, 01:21
aynen,bende gördüm isim vermeyelim.okur belki değiştirir.
art niyetli yapmamıştır ona da eminim.

arau
09-03-10, 01:23
Katılıyorum

jetaime
09-03-10, 01:45
bende katiliyorummm

trknmania
09-03-10, 01:59
aynı fikirdeyim canım....

starzu
09-03-10, 02:59
http://img707.imageshack.us/img707/4540/830744681.jpg (http://img707.imageshack.us/i/830744681.jpg/)
bu resim öldürdü beni resmen şoktayım kıyamam ben sanin bi damla gözyaşına
:6::6::6::6::6::6:

start_the_fire
09-03-10, 13:38
off benim icim daraldı canım acıdı o resimi gördüğüm zaman ama kötü niyetle yapmamıstır böyle düsünmek bile saçma düsünüyorum

simgem__
09-03-10, 14:34
aynen katılıyorum ya onu ağlarken görmeye hiç dayanamıyorumm.... o hep gülsünn:4:gülmek ona çok yakışıyor:10::10:

Dark_blue
09-03-10, 15:33
Cok iyi düsünmüssün arkadasim ayni fikirdeyim , böyle bi konu actigin icinde tesekkürler ayrica...

özlemmis
09-03-10, 15:48
katılıyorum

xurush'nine
09-03-10, 16:41
Haklısın arkadaşım, biz onu hep gülen yüzüyle görmek ve hatırlamak istiyoruz, sana katılıyorum...
Bence de arkadasim,onu uzulmus gormek kahr ediyor..

Bu ince teklifin icin tesekkurler,asd1234!
O kahr olasi son subat gunlerinde ben de bi ricada bulunmustum aslinda. Kizlar onun resmimi siyah cercevde imza yapmislardi,icim burulmustu.. Dayanamayip rica etmistim,cercevenin rengini degistirin diye..
Dogrudur buyuk baktigimizda bu belki bi sacmaliktir.Ama hala gergin gunler geciriyoruz, hala kucuk bi detay bile insanin icini ciz yapiyor..
Hemen unutalim demiyorum, zaten ona yapilan her kotu hamle kalbimizde kanayan yaradir, unutamayiz. Ama su an morale, icacici kareler gormeyge ihtiyacimiz var..
Benim sesime ses veren olmadi. Umarim seninkine ses verirler.

Yakisikli89
09-03-10, 16:57
bir zamanlar sorardik birbirimize: tarkani aglarken gören oldu mu aramizda diye ..
ne yazikki gördük ..
ve benimde icim cok acidi bu resmi gördügümde ..
keske böyle bir resim ortaya cikmasaydi ..
:(

fincan
09-03-10, 17:22
Bence de arkadasim,onu uzulmus gormek kahr ediyor..

Bu ince teklifin icin tesekkurler,Dark_blue!
O kahr olasi son subat gunlerinde ben de bi ricada bulunmustum aslinda. Kizlar onun resmimi siyah cercevde imza yapmislardi,icim buurlmistu.. Dayanamayip rica etmistim,cercevenin rengini degistirin diye..
Dogrudur buyuk baktigimizda bu belki bi sacmaliktir.Ama hala gergin gunler geciriyoruz, hala kucuk bi detay bile insanin icini ciz yapiyor..
Hemen unutalim demiyorum, zaten ona yapilan her kotu hamle kalbimizde kanayan yaradir, unutamayiz. Ama su an morale, icacici kareler gormeyge ihtiyacimiz var..
Benim sesime ses veren olmadi. Umarim seninkine ses verirler.

kimse vermediyse bile ben dualarımı eksit etmedim diğerlerininde ses vermeseler bile dualarına devam ettiklerini düşünüyorum sen merak etme

ece**
09-03-10, 19:19
aynen bencede.. ben ne burda ne de facebookta ne o ağlayan fotolarının nede videolarının paylaşılması taraftarı değilim.. hatta olanlarıda yok etme taraftarıyım..

asd1234
10-03-10, 23:27
Ben hiçbir arkadaşın bunu art niyetli yaptığına ihtimal vermedim zaten. Özellikle sayfanın üstünde paylaşılan fotoğraf var ya hani,işte onu gördükçe üzülüyorum,siz de aynı duygudaymışsınız benimle.Tarkan'ın ağlamasın hiçbirimizin dayanabileceğini düşünmüyordum..Desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar :)

xurush'nine
11-03-10, 15:17
kimse vermediyse bile ben dualarımı eksit etmedim diğerlerininde ses vermeseler bile dualarına devam ettiklerini düşünüyorum sen merak etme

Dualarima dualarinla destek oldugun icin tesekkur ederim fin'canim.Ben teklif ettim.Gerisi her kesin gonulden gelen bir sey.Mecburen ya da ille de dua edicegem diye edersen, kabul olmaz ki.. Bu insanin icinden gelmeli..
Ama belki de bu bi baslangicti Tarkan(coll) ailesi icin.Dunyadaki tum Tarkansevenlerin cismen birlikte olmasi soz konusu degil ,fakat yurekler bir olunca,niyetler iyi olunca daglari asariz gibime gelmisti..Sevgimizi,energilerimizi birlestirip tek yurek olmanin temelini koyduk belki de o zor gunlerde..Hos bi baslangiz degildi malesef, insallah gerisi guzel olur..
Ve belki de bir gun Tarkan kendisi de katilir dualarimiza dunyamiz icin,yarinlarimiz icin dualarimizi yollariz Evrene..
Biliyorsunuz, hep yaklasalim diyor, hep dogayi, cocuklari, dunyayi kurtarma cabalarinda..
Iste O zaman ben de fin'canimi misafirlige bizim burda 5 cayina( kahve de ola bilir..) beklerim.. :)))

xurush'nine
11-03-10, 15:26
Ben hiçbir arkadaşın bunu art niyetli yaptığına ihtimal vermedim zaten. Özellikle sayfanın üstünde paylaşılan fotoğraf var ya hani,işte onu gördükçe üzülüyorum,siz de aynı duygudaymışsınız benimle.Tarkan'ın ağlamasın hiçbirimizin dayanabileceğini düşünmüyordum..Desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar :)

Tabiiki de.O an her kes bir sekilde duygularini ifade etmeye calisiyordu,yapyiklari gayet dogaldi.Bi isyandi,bi tepkiydi..
Ama bi cogumuzun kucuk detayaylara qicik olamamiz da gayet dogaldi, sadece sevdigimiz birinin zor anini gormek ve hatirlamaktan gelen bi aci.. Hala sol tarafimiz sizliyor..

P.S. Kusura bakma ilk mesajimda nick'ini yalnis yazmisim..
Ama sonra duzelttim.. :15:

fincan
11-03-10, 16:44
Dualarima dualarinla destek oldugun icin tesekkur ederim fin'canim.Ben teklif ettim.Gerisi her kesin gonulden gelen bir sey.Mecburen ya da ille de dua edicegem diye edersen, kabul olmaz ki.. Bu insanin icinden gelmeli..
Ama belki de bu bi baslangicti Tarkan(coll) ailesi icin.Dunyadaki tum Tarkansevenlerin cismen birlikte olmasi soz konusu degil ,fakat yurekler bir olunca,niyetler iyi olunca daglari asariz gibime gelmisti..Sevgimizi,energilerimizi birlestirip tek yurek olmanin temelini koyduk belki de o zor gunlerde..Hos bi baslangiz degildi malesef, insallah gerisi guzel olur..
Ve belki de bir gun Tarkan kendisi de katilir dualarimiza dunyamiz icin,yarinlarimiz icin dualarimizi yollariz Evrene..
Biliyorsunuz, hep yaklasalim diyor, hep dogayi, cocuklari, dunyayi kurtarma cabalarinda..
Iste O zaman ben de fin'canimi misafirlige bizim burda 5 cayina( kahve de ola bilir..) beklerim.. :)))

bazen kayıp gibi görünen şeyler zaferlere dönüşebilir ben bu yaşananların sonucunda zafer olacağına inanıyorum herkesinde özelliklede Tarkan ımında inanmasını çok istiyorum dualarımız inşallah onu yüreklendirir ve umutlandırır zorlukların üzerinden kalkabilecek güç verir ayrıca senin gibi biriyle tanıştığımada çok mutlu oldum inşallah bir gün bir yerde buluşuruz ama en azından kalplerimiz bir onu biliyorum

Elif Yokgörme
28-11-10, 00:16
ya ölürüm ben senin bir damla gözyaşına.ne olur sen hiç ağlama.

secil.06
28-11-10, 13:14
bu kadar yorum dan sonra resimi ekleyen arkadaşım umarım değiştirmişdir
Tarkanın gülümseyen resimleri bizlerle kalsın lütfen :20:

gizem-akkaş
10-12-10, 16:02
dayanamaaaam onun bir damla gözyaşına beeeen bencedee konmamalı öyle resimleeer benm gözlerim doluyo hemen onu öyle görnceee:(((

YusuF.KRK
19-07-11, 00:18
Tarkan öksürse kalpten gitcen sen :P

seyma_tt
19-07-11, 00:21
Ka-tı-lı-yo-rum Sonuna kadarr! Gülen resimleri yetmez kahkaha atarkenki resimlerini profil yapalım :4::4: