PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan nasil agadi :(((

pare pare
08-03-10, 10:10
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/lu2pA0BqNfY&hl=ru_RU&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/lu2pA0BqNfY&hl=ru_RU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

OmerFaruk
08-03-10, 11:10
o anda kimse dayanamadıki herkes ağlamaya başladı...

özlemmis
08-03-10, 11:24
içim parçalandı resmen onu üzgün görmeye dayanamıyorum.Niye bunu tarkana yapıyorlar niye.

**MegaStarkan**
08-03-10, 11:57
Bu kareleri görünce hep aklimdan bir sarki geciyor... sebebimden dogmus oldum secmeden, cekecegim derdim nedir bilmeden.

start_the_fire
08-03-10, 14:03
kenan bey sana katılıyorum herkezin aklından o sarkı geciyor gecmiyor değil ki :(

au13
08-03-10, 14:05
Buna kalp dayanmaz nasilda uzuyorlar onu hic anlayamiyorum bu insanlari.

aylin_23
08-03-10, 14:34
olumune tarkan ben bu adamı cok sevıyorum ya

arau
08-03-10, 15:44
çok üzülmüş ama genede dik durmaya çalışıyor. onurlu insan nede olsa.( benimde aklıma da ikimizin yerine'nin sözleri geliyor. sen üzülme gülüm incinme canımın içi iki gözüm sakın küsme diye devam eden....)

eLiF
08-03-10, 17:35
ağlamasına dayanamam ben onun :( onu böle ağlarken ilk ve son görüsümüz olur ins. hep gülsün mutlu olsun canım benim..

inci tanesi
09-03-10, 01:03
Allahim ilk kez Tarkan'imi aglarken gordum cok kotu oldum yaaa...o'nu bos yere uzmeye hic kimsenin hakki yok yaa kiyamam ben onaa nasil da SAF, MASUM duruyo bitamen Sen Uzulme...

starzu
09-03-10, 03:11
bunca yıllık tarkan fanıyım tarkanı ilk kez bu kadar yorgun ve ağlamaklı görüyorum rabbim bidaha onu böyle göstermesin biz onu gözünde yaşlarla deyil bize öpücük gönderirken gözleri yıldız yıldız görmek istiyoruz
beni en çok etkileyende tüm yorgunluğuna rağmen kameralara gülümsemeye çalışmasıydı
video için sağol cavid

xurush'nine
09-03-10, 15:14
Bu kareleri görünce hep aklimdan bir sarki geciyor... sebebimden dogmus oldum secmeden, cekecegim derdim nedir bilmeden.

Bence de..

Huzur var mi ki?! Aglamamak ne mumkun?!
Geriye donup soyle bi gozattigimiza hayatinda disiyle tirnagiyla kazandigi basarilarin tadini hic doya doya cikaramadi cancigazimiz..En cok bu koyuyor.. Hep bi engel, hep bi mani, hep bi tuzak.. Hep olumsuz golgeler bi seruven gibi takip etti yildizimizi.. Iste o sebeb neyse ama, her neyse alicagi olsun,insallahbir gun tikir tikir ilahi adaletin onunde verir hesabini!Bosuna mi sel olup akti Tarkan dunyasinin gozyaslari,bunca isana gunah degil mi? Iki elimiz yakasinda haberi olsun!!!
Benimse haberi duydugum an ilk "Basin one egilmesin.." sarkisi gecmisti gonlumden ve "pireyi deve yapti.." lar diye dusunmustum.. Sonra da "ruzgar eken firtina bicer.." diye ..

Starzu adkadasimiz da hakli..

Ben ilk TRT yilbasinda onu aglarken gormustum..Hillardir hep icine atti, kenarda kosede agladi, belli etmedi acilarini sevenlerine hep gulucukler atarak cikti karsimiza, ama sonuna kadar konrtol edilemez ki..
Bir de en son aglamasi kahr etti sevenlerini.. Ama aglasin ne olucak ki..

Yaz aylari cosup tasan selmisin
Bu dunyayi oyuncak mi bilmisin
Felek seni gudurende gulmusun
Hunerin var agladanda gul bi de..

Iste o huner bi yere kadar arkadalar.Ama bu kesinlikle acizlik degil..Bu da bir isyan sekli.Ve yanilmiyorsam hayranlarini gordukten sonra duygulandi.. Kendinden cok sevenlerine uzuldu cunki..
Umarim bu son olur.Umarim bundan boyle hep sevincten aglar,aglariz.Ve son gulen o olur,son gulen biz oluruz..

fincan
09-03-10, 17:18
şarkısında söyler pare pare buruktur hep sevinçlerim ne zaman ümitle hayata göz kırpsam çiçekler açsam kapıma dayanır sonbahar dağ gibi derya gibi bende acılar şahidim şarkılar bu sözler gerçek en çok kendini anlattığı şarkıdır içini döktüğü o yüzdendi göz yaşları yılbaşı programında.Hep tırnaklarıyla kazıyarak geldi bulunduğu yere kimseye zarar vermeden kimsenin üstüne basmadan incitmeden mutlaka olmuştur hataları ama isteyerek değil o yüzden çok koyuyor bize ona yapılan haksızlıklar hiç birini haketmiyor çünkü

pare pare
27-03-10, 22:51
Cok uzuldum ben amma amma TarkaN yeniden eskisi gibi olucak . . . Goruceksiniz İnsallah !

fatihvefatih
28-03-10, 04:12
Cok uzuldum ben amma amma TarkaN yeniden eskisi gibi olucak . . . Goruceksiniz İnsallah !

Olacak tabiiki, olmasada biz hep onun yanında olucaz, onu hiç terk etmiycez, herkes bunu böyle bilsin, biz etle-tırnak gibiyiz!