PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biri Radikal'i durdursun artık

günışığım
05-03-10, 05:17
Biri Radikal'i durdursun artık!

02 Mart 2010 Salı 16:26

Tarikat liderinin seks köleleri TARKAN hayranları mı çıktı? İşte RADİKAL'in ŞOK hatası...

Tarikat liderinin seks köleleri TARKAN hayranları mı çıktı? İşte RADİKAL'in ŞOK hatası...

Bugün Radikal'in internet sitesi yine öyle bir skandala imza atti ki bu skandal uyuşturucudan gözaltına alınan Tarkan'ın hayranlarını çok kızdıracak!

Radikal bugün 10:36 saat itibariyle "Tarikat Liderin SEKS Tapınağı!" isimli bir haberi radikal.com.tr sitesinde ana sayfadan girmiş. Haberin içeriği de "Hindu liderin, tapınağını 200 kadar hayat kadını için paravan olarak kullandığı ve onları pazarladığı öne sürüldü" şeklinde yer almış...

Buraya kadar herşey normal, Radikal dünyadan bir haberi alarak sayfalarına taşımış ancak ŞOK olunan kısım haberin fotoğrafı...

"Tarikat Liderin SEKS Tapınağı" haberinde ellerinde "TARKAN SENİ ÇOK SEVİYORUZ, TARKAN HEP YANINDAYIZ" afişini sallayan kızlı erkekli bir grubun fotoğrafı yer alıyor...

İlk bakışta "Tarikat lideri acaba Tarkan mı?" "Seks tapınağındakiler hayranları mı?" demekten insan kendini alamıyor.. Ancak haberin içeriğini okuyunca radikal.com.tr'cilerin vahim hatası yine buram buram okuyucuların yüzüne vuruyor...

Biz Radikal'in bu tarz hatalar yapmasına artık alıştık, sözümüz "TARKAN HAYRANLARINA" sizde alışın, ellerinize "Biz Seks Kölesi değiliz" pankartlarıyla radikal binasının önünde eylem yapmayın... Aman ha o eylemdeki fotoğraflarınızı da başka bir haberde kullanabilirler!...

İşte Radikal'in o şok haberi...

http://i45.tinypic.com/14ul09k.jpg

:7::7::7:

http://www.gazeteciler.com/biri-radikali-durdursun-artik-news13349.html

OmerFaruk
05-03-10, 06:35
gülmekten yerlere yattım haberi görünce şimdi

:18::18::18::18::28::28::28::28:

habercilik bu işte habercilikde de son nokta bence ödül bile vermeleri lazım bu habere baksana bir seks olayına karışmam kalmıştı oda olduya helal olsun valla (orda olanların biride benim) :28::28:

jetaime
05-03-10, 12:07
Bu haberci ne yapiyorlar yaaaa hahahah

meryem_17
05-03-10, 12:47
Aynen başlığnıza katılyorum biri radikali durdursun yada radikal yaptığı haberlere oturup gülsünn bu kadarınada pessss.:7::7::7:

start_the_fire
05-03-10, 13:18
Radikal gazetesi her zaman doğru haberleri yazmazmıs bunuda anlamıs oldum artık tarkanı eleştirecek bir haber buldular ya nereden bi haber koparsak die bakıyorlar allahım ya

ece**
05-03-10, 14:03
şok oldum okuyunca :) böle geri kafalı bi zihniyet :9 ne yazmış çıkarmam gereken ders ne hiç bişi anlamadım anlamamada gerek yok zaten:D

OmerFaruk
05-03-10, 14:13
Ya sabah sabah ölüyordum gülmekden görünce bunu :D yani yanlışlık değil belli bir kasıt var :D

dilay
05-03-10, 18:06
kimin ne olduğu ortada. şunu artık kuş beyinlerine soksunlar tarkan için ne yazarlarsa yazsınlar ne derlerse desinler illede Tarkan, sonuna kadar Tarkan, herzaman Tarkan varmı diyeceğiniz fesatınızdan kudurun Tarkan da Tarkan işte... TARKAAAANNNNNNNNN ...

**MegaStarkan**
05-03-10, 18:13
Editörun hatasi, büyütülücek birsey degil aksine komik ;)

Slyozi_Angela
05-03-10, 18:46
Ya sabah sabah ölüyordum gülmekden görünce bunu :D yani yanlışlık değil belli bir kasıt var :D

bencede...komik ama bir kasit olduğu kesin...

erdem
05-03-10, 21:59
çok ayıp ama

arau
05-03-10, 22:20
kasıt olduğunu sanmıyorum bilinçli bişeye benzemiyor..

gizem-akkaş
05-03-10, 23:58
yaaa tamamm artk tarkanın adı bi kere çktı yaa artk her bişeye tarkanın adını yazarlar aamaa yemezleeeeeeeer yemeyiz biz bunlarııı hiç boşuna uğraşmasınlaaar:)