PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sex, drugs and rock and roll!!

OmerFaruk
05-03-10, 04:04
SEX, DRUGS AND ROCK AND ROLL!!

Arkadaşlar ben hala şoktayım!! Megamız Starımız Tarkan´ımız günlerdir gözaltında!! Daha Deniz Seki vakasının suları durulmamışken şimdi de Mega Star!!

Peki neyle suçlanıyor kendisi? Büyük bir operasyon yapıldı, 10 kişi gözaltına alındı!! Tarkan´ı da uyuşturucu kullanmak ver yer temin etmek suçundan götürdüler emniyet müdürlüğüne.

Tarkan içerdeyken dedikodu kazanı da iyice kaynamaya başladı, bir taraftan Kokain kullandığını itiraf ettiği söylentileri, diğer taraftan da evde bulunan esrarın şöföre ait olduğu iddiaları!!

Sanırım Tarkan cephesinden bir açıklama gelmediği sürece spekülasyonlar daha da renkleşecek!!

Ben anlamıyorum ama!! Hala anlamıyorum!!

Mega Starımıza hiç yakışmadı bu durum, onun orada olmaması gerekirdi!! Anlamıyorum!! Biz ondan yeni albüm beklerken, şu duruma bir bakın!!

Şu "Sex drugs and Rock and Roll“ (yani seks, uyuşturucu ve müzik) sendromu hala devam ediyor galiba!! 1970´lerden gelme bu söz hala ne kadar yerinde görüyoruz maalesef!!

Gerçekten anlamıyorum ama. Özellikle Deniz Seki´nin yaşadıklarından sonra hala yine aynı olaylar tekrarlanıyor!!

Peki nedir bu (sadece müzik demek istemiyorum) şöhretin ve uyuşturucunun bağlantısı? Neden tüm dünya´da birçok başarılı sanatçı (burda saymakla bitmez, mesela Elton John, Robbie Williams, Eminem, Whitney Houston, Fergie, Melanie Griffith, Robert Downey Jr., Charlie Sheen vb..) madde bağımlısı olabiliyorlar??

Şöhretle uyuşturucunun arasındaki bağlantı nedir? Hala çözemedim!!

Yaa o kadar insan tarafından seviliyorsunuz, başarınız, paranız, şöhretiniz, lüks evleriniz ve arabalarınız var. İsterseniz her gecce bir başkasını atabilirsiniz otel odanıza, bir çok hayranınız sizinle beraber olmayı hayal ediyor, konserlerinize gelmek ya da filmlerinizi izleyebilmek içıin belki son paralarını harcıyorlar!!

Bilmiyorum yaa, belki de bir de madalyonun diğer tarafından bakmak lazım!! Belki de göründüğü gibi kolay bir hayat değil!!

Milyonlarca insanın gözü üzerinizde, sürekli başarılı olmak ve hayranlarınızı hayal kırıklığına uğratmama çabası.

Düşünsenize, o sahnenin üzerinde dünyanın kralı oluyorsunuz, herkes sizi alkışlıyor sizin için deliriyor. Ve sonra? O ışıklar kapandıktan sonra evinize gidiyorsunuz ve birden normal bir insan olmak zorunda kalıyorsunuz. Sizi alkışlayan insanlar çoktan normal hayatlarına dönmüşler.

Daha yarım saat önce binlerce insan tarafından alkışlanırken, şimdi evde tek başınıza oturuyorsunuz!!

Ve etrafınızda ki bir çok fırsatçılar! Paranızdan ve ününüzden faydalanmak isteyenler!! Kime inanacağını şaşırır insan!!

Bir kadın veya bir erkek çok tanınmış ve çok zenginse, kendisiyle beraber olan kişinin onu gerçekten sevdiğini nasıl anlayacak? Belki de o kişi para ve menfaatleri için beraber olmaya karar vermiştir!!

Sonra sizi çekemeyenler ve düşmanlarınız. Her gün hakkınızda basına, medyaya yanlış haberler verenler. Bu haberleri okuyup hesap sormak ya da bilgi almak içın rahatsız edenler!!

Yok yok, düşünüyorum da. Hiç kolay lokma değilmiş bu Star olma meselesi!!

Tamam, karşılığını fazlasıyla alsalar da, bence ödedikleri bedeller de az değil!!!

Tarkan´ın halini düşünsenize şimdi. X bir vatandaş olsa şu an kimsenin umrunda olmazdi emniyet müdürlüğünde tutulması. Ama şimdi onu görüp "Aaaa bu Tarkan değil mi?“ diyenleri düşünün!!

Adam bir kere tüm dünyaya deşifre oldu. Yabancı medyalarda bile bol bol yer aldı bu haber. “Türkiye´nin en tanınmış sanatçısı kokain operasyonunda gözaltına alındı“ diye boy boy haberler!!

Bu olayı saklayamadı.
Sizin bir tanıdığınız ya da bir komşunuz aynı duruma düşse ruhunuz bile duymazdı belki.

Tatildeydim ya da yurtdışındaydım deyip geçiştirebilirdi!! Ama Tarkan´da bu imkan yok maalesef!! Olayı bütün çıplaklığıyla tüm dünyayla paylaşmak zorunda!!

Ee madem öyle, daha dikkatlı olsaydı o da diyen sesleri duyuyorum şimdi sanki..Ve doğru aslında. Madem bütün gözlerin senin üzerinde olduğunu biliyorsun, böyle durumlar yaratmaman lazımdı senin de diyebilir insan!

Bu sadece Mega Star için geçerli değil ama. Gördüğünüz gibi bir çok sanatçının başı adaletle derde giriyor zaman zaman.

Ne diyelim ki. Kimseden mükemmeliyet bekleyemeyiz ki. Sahnelerde fırtınalar koparan Tarkan´ın da sadece bir insan olduğunu ve hepimiz gibi hata yapabileceğini unutmayalım lütfen!!

Umarım bir an önce özgürlüğüne kavuşur ve yeni hitleriye kulaklarımızın pasını siler…

Ve iddialar gerçekten doğruysa, yani Tarkan Kokain maddesini kullandığını itiraf ettiyse bir an önce tedavi de olur herhalde!!

Koskoca Michael Jackson'u bile olur olmaz maddelere ve ilaçlara bağımlı olduğu için kaybetmedik mi? Keşke ona da zamanında biri dur deseydi!!

http://img.gecce.com/Authors/0a9b7307030d41a68dd71a0588b8295d.jpg

HOLLYWOOD-İSTANBUL

DENİZ NURCAN
deniznurcan@gecce.com
------------------------------------------------------------------

Bence Süper bir yazı olmuş olaya her yönüyle yaklaşılmış!

jetaime
05-03-10, 12:07
Evet guzel yazmis begendim

start_the_fire
05-03-10, 13:21
çok güzel yazı ellerine sağlık arkadasım

**MegaStarkan**
05-03-10, 18:08
Basligi iyi baglamis (: ilk okurken bir hayran yazdi sandim.
Haber icin tesekkürler

OmerFaruk
05-03-10, 18:51
Basligi iyi baglamis (: ilk okurken bir hayran yazdi sandim.
Haber icin tesekkürler

benden öyle bişi çıkmaz! rica ederim!