PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan com

starzu
05-03-10, 00:01
tarkan com bu günlerde açılmıycaksa hiç zahmet edipte ilerde açmasınlar ortalık bu kadar fokurdarken niye bu kadar kayıtsız kalıyorlar anlamış deyilim tarkanla ilgili gerçekleri tarkanın resmi sitesinden doğru öğrenmek varken niye bu kadar kafa karışıklığı basının bu kadar olur olmaz herşeyi pervasızca haber yapması beni gerçekten kızdırıyor basın açıklaması yoksa en azından resmi siteden bi açıklama yapın yada yakında yayında saçmalığına bi son verin temelli karartın tarkan comu

jetaime
05-03-10, 00:37
Evet yaaa neden acmiyorlar yaaa

fatihvefatih
05-03-10, 00:47
Aynen ortalık toz duman, ama tarkan.com da çıt yok olacak şey değil!!!

OmerFaruk
05-03-10, 00:50
olay hala tazeyken yalanlanmalı tarkan kendi ağzından bırakın web sitesini her kanalda yayın yapılmalı!

arau
05-03-10, 00:52
Bırakın Tarkan.com'u hitt'den de bir açıklama yok. Acaba bir planları mı ? Var anlamadım!

jetaime
05-03-10, 01:02
Evet planlari nerde
ne yapicaklar
aciklama yapicaklar ama ne zaman
bu hafta soylemisler ama hala bisey olmadi
yarin cuma gunu hafta bittecek
ne bu olay
ne sakliyorlar
?????

starzu
05-03-10, 15:12
ya bi açıklama bi beş diyin delircem herkez tarkanın suçlı olduğunu söyliyip duruyoır bi çıkında savunun kendinizi ne olur:7::7::7::7::7::7:
Can Dündar 'kuzu kuzu' dinler ama Interpol yemez
Biri Radikal'i durdursun artık
Tarkan beraat etmedi ki!
Tarkan'la gurur duymak!
Türkiye kiminle gurur duyuyor
tarkanı bağımlı yapan ne??
Şöhret ve uyuşturucu yan yana mıdır?
Bir tören eksikti
'Tarkan suçunu bana yıktı'
Adam zaten bela çukuruna fena halde düşmüş.
Dünya Basını Tarkan için geliyor...
1999'da Hollanda'da Başladım
Bilge öztürkün annesinden şok açıklama
Tarkan'nin sifreli konusmasi :S
Tarkan'ın Uyuşturucu Gerçekleri
tarkan'ın annnesi şokta!!
tarkanın uyuşturucu gerçekleri.
bu ve buna benzer diyer can sıkıcı başlıklar haberler havada uçuşurken artık sesiz kalmayın :6:

Bamboo
05-03-10, 16:20
ya bi açıklama bi beş diyin delircem herkez tarkanın suçlı olduğunu söyliyip duruyoır bi çıkında savunun kendinizi ne olur:7::7::7::7::7::7:
Tarkan beraat etmedi ki!
Tarkan'la gurur duymak!
Bir tören eksikti
bu ve buna benzer diyer can sıkıcı başlıklar haberler havada uçuşurken artık sesiz kalmayın :6:

çok güzel özetlemişsin,aynen sana katılıyorum..

OmerFaruk
05-03-10, 17:49
eski Türk filimlerinde vardır ya adam aslında suçsuzdur ama suçu üstlenmişdir Savunmaz kendini aynı hesap ama o savunmasını beklemek yerine bişiler yapabilirmiyiz ki!

pare pare
06-03-10, 06:52
Bende her zaman girip bakiyorum amma hic bir sey yok (((( . . . Cok uzuluyorum
Nede olsa her kes resmi internet sitesinden her seyi daha net ogrene bilir :(((( !!!

asd1234
06-03-10, 13:01
Tarkan.com'un açık olmaması büyük eksikllik,ama hadi onu bırakın bu eksikliği doldurmak için en ufak bir açıklama dahi gelmedi Tarkan'dan. Bugüne dek hep suskun kaldı her olay karşısında,ama bu sefer durum daha farklı,zaman sessiz kalma zamanı değil bence. O kadar haberden,çarpıtmadan,karalamadan sonra her şeyi avukatın bildirisiyle "tamam o zaman bak böyleymiş" deyip unutmasını beklememeli insanların. (Kadı ki avukatın bildirisi basında çıkan haberlerin tümünü yalanlamakla beraber olayla ilgili en ufak bir açıklık getirmiyor,Tarkan'ın niye 6 ay dinlendiğini,niye evinin arandığını,neden 4 gün gözaltında tutulduğunu v.b..hala birçok soru işareti var kafamızda.)

Biz Tarkan'ı biliyor muyuz evet biliyoruz,ama şu an Tarkan'ın konusunun açıldığı her yerde "Bak o bile uyuşturucu kullanıyormuş ama yine de kurtuldu" gibi şeyler söyleyen/düşünen insanlar var hala.ve bu beni çok rahatsız ediyor.Tarkan da bir an önce kendi ağzıyla bazı şeyleri söylemeli,açığa kavuşturmalı.Bir an önce..Umarım 1 hafta içinde bi basın açıklaması izleriz Tarkan'dan..Ben mi çok sabırsızım bilmiyorum ama böyle düşünüyorum..

fincan
06-03-10, 13:09
hepimiz sabırsızlanıyoruz bir an önce herşey açıklığa kavuşsun diye ama belkide kesin sonuçlarla ve kanıtlarla konuşmak için bekliyo olabilirler o yüzden sabırsızlansakda kızsakda biraz daha beklemeliyiz çünkü yapılan açıklamaların arkasından oluşacak belirsizlik yada herhangi yeni birşey daha kötü sonuçlar doğurabilir şimdilik sadece Tarkan a inanmaya devam ve dualara devam sonunda zafer bizim olacak

Slyozi_Angela
06-03-10, 14:50
Tarkan beraat etmedi ki!
Tarkan'la gurur duymak!
Bir tören eksikti

katiliyorum sana,haklisin...!

sally
13-03-10, 16:51
Tarkan bence susmamali cikip basinin karsisna konusmamali

starzu
28-03-10, 01:19
susma artık tarkan dağ olsa çatlardı sen nasıl tahammül ediyorsun nasıl dayanıyorsun anlamıyorum rabbim sana nasıl bir sabır verdi ne olur çıkta bişey de artık biz sadece senin ağzından çıkacaklara inanıyoruz ne olursa bişeyler de artık :15:

trknmania
28-03-10, 02:23
hepimiz sabırsızlanıyoruz bir an önce herşey açıklığa kavuşsun diye ama belkide kesin sonuçlarla ve kanıtlarla konuşmak için bekliyo olabilirler o yüzden sabırsızlansakda kızsakda biraz daha beklemeliyiz çünkü yapılan açıklamaların arkasından oluşacak belirsizlik yada herhangi yeni birşey daha kötü sonuçlar doğurabilir şimdilik sadece Tarkan a inanmaya devam ve dualara devam sonunda zafer bizim olacak

evet bende aynen böyle düşünüyorum...tarkan bişeyleri bekliyor kesin açıklama yapmak için...bir bildiği vardır mutlaka...bize de sadece beklemek düşüyor bu durumda...

patriot_214
28-03-10, 13:21
Evet ya . Bizleri dushunen yok !!!

DaLy
28-03-10, 15:22
Bence Her zaman olduğu gibi her şeyin en iyisini vermek için çalışıyolardır.Diğer sanatçıların web sitelerini de görüyoruz..Geç olsun ama güzel olsun ben razıyım..=)

start_the_fire
28-03-10, 18:17
Bu tip konular da tarkanın arkasında durmalıyız her sanatcının inişleri cıkısları olabilir Tarkan Kuzu kuzu dan sonra saçma sapan baslıklar ortaua cıktı hepimiz bunları cok iyi biliyoruz asla tarkanımı icimizden yıkmaya kalkmayalım yakasına yapısalım bunu yapanların yanına kar kalmasın arkadaslar oke

starzu
28-03-10, 20:38
zaman zaman duygu yoğunlukları yaşasakta o bizim için tek bi tane kim ne derse desin kim ne düşünürse düşünsün önemli olan kalpten kalbe bağımızın güçlü olduğudur ne diyordu şarkıda?bir oluruz yolunda evet bizde bir oluyoruz yolunda:29:

veli
29-03-10, 10:22
ewt ya koskoca dünya starımız TARKAN ın resmi sitesi hala '' yakında '' die alay ediyo sanki nası yakındaysa nerdeyse 1 senedir açılacak... birazcık TarkaN ' a layık olmaya çalışsınlar...

fatihvefatih
30-03-10, 03:41
arkadaşlar yaklaşık 1 saatir tarkan.com'a girmeye çalışıyorum hata veriyor. Acaba yeni albüm mü geliyor, site bundan dolayı bakımda mı acaba ne dersiniz :))) şimdiden heyecan bastı, bakarsınız sabah uyandığımızda Megastar'ımız dünya klasında bir şarkıyla huzurlarımızda olur, düşünmesi bile heyecan verici :))))))))

ozgem__
30-03-10, 14:49
aynen nye açılmıyo kii

starzu
30-03-10, 18:48
diyelim ki açıldı ne bekliyosunuz yakında yayındaya devam:16:

fatihvefatih
30-03-10, 18:50
diyelim ki açıldı ne bekliyosunuz yakında yayındaya devam:16:

Maalesef öyle oldu, nedir bu yaa dalga mı geçiyorlar!!!! :12: