PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan uyuşturucu değil yiyecek istemiş

özlemmis
04-03-10, 09:53
UYUŞTURUCU kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınıp savcılıktan serbest kalan Megastar Tarkan’ın, operasyon öncesinde altı ay süreyle telefon dinlemesine alındığı anlaşıldı.

Bu görüşmelerden biri de emniyette ve savcılıkta kendisine uyuşturucu temin ettiğini söylediği işadamı M.E’yle 3 Şubat 2010 günü gerçekleşen konuşmaydı. Polis, dinleme kaydına düşen, “3 Şubat 2010 günü M.E’yi arayarak ‘M. evde yiyecek içecek kalmadı. Acil bir şeyler getir’ şeklindeki konuşmanızda uyuşturucu mu istediniz?” diye sordu. Tarkan, cevaben, “Hayır uyuşturucu istemedim. Çiftliğin çevresini sel almıştı. Her yer sel suyu içindeydi. Evde mahsur kalmıştım. Evde yiyecek içecek kalmamıştı. Ben de M’yi arayarak yiyecek, içecek bir şeyler getirmesini istedim” dedi. 3 Şubat 2010 günü, yoğun yağış nedeniyle Ömerli Barajı’nın kapakları açılmış, Tarkan’ın çiftlik evinin de aralarında bulunduğu çok sayıda evi su basmıştı. Tarkan’ın sel suları nedeniyle evde mahsur kaldığı haberlere konu olmuştu.

hürriyet

aylin_23
04-03-10, 10:58
tarkan cıkıp bı basın toplantısı duzenlesene bu susma bı kenara cekılme huyunu hıc sevmıyorum fotograf olayında da boyle yaptın yeter artık tarkan yeter

aylin_23
04-03-10, 11:05
senın kendını savunamama cıkıp bı ıkı laf edememene sınır oluyorum

arau
04-03-10, 11:32
Bunda çıkar konuşur herhalde ama kendini toparlayamamistir daha Kolay değil ki yaşadıkları kendinizi onun yerine koyup bı dusunun bakalım sizin basınıza gelse nasıl olurdunuz psikolojik olarak. basının önüne çıkmak kolaymı bu durumda

özlemmis
04-03-10, 11:53
Öyle hemen çıkıp konuşmak kolaymı.Hemen toparlanmak kolaymı ne kadar basit görüyorsunuz herşeyi.Biraz toparlanıp dimdik çıkmak istiyor bence.Lütfen biraz anlayış.

SESA
04-03-10, 16:30
Basın toplantısında herşey çıkar ortaya

eLiF
04-03-10, 16:37
basın toplantısı yapıp herseyi açıklayacağına inanıyorum ama biraz beklemeliyiz

OmerFaruk
04-03-10, 16:38
Tarkan'ın basın toplantısı yapması için 0212 283 65 50 Uygar veya Serap Hanıma Ulaşmamız Gerekiyor! yoksa bu haberler iyice çığırından çıkacak

Slyozi_Angela
04-03-10, 17:55
bencede basin toplantisi yapmali.ama biraz beklemeliyiz kendini toparlamali.her zaman olduğumuz gibi şimdide ona destek olmaliyiz.lütfen biraz anlayiş...

Dark_blue
04-03-10, 17:57
böyle bir aciklamanin dogrulugu bile tartisilir , kim sizdirdi yani bu telefon görüsmesini basina ??

jetaime
04-03-10, 22:43
bu toplantasi ne zaman olacak yaaa ???

Bamboo
05-03-10, 12:49
doğrudur kesin ama insanlar buna inanmamayı seçecektir..