PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Sahne Düzeni!

mage
04-03-10, 04:02
Arkadaşlar artık inş. yeni albüm geliyor artık Tarkanıa yeni bir sahne lazım öyle hayranlarla yakın olmakmış fln bilem ben eski sahnelerini istiyorum o ulaşılmaz gibi duracak sahnede 1 kaç kız fıralyacak korumalardan sıyrılıp o görüntüleri özlemediniz mi sizde ya :/ birde orkestrası aşırı göz önünde bunları dikkate alması lazm.

OmerFaruk
04-03-10, 05:27
valla Tarkan'ı Tarkan yapan şeylerden biride sahnesidir. Ben özellikle İnönü stadındaki sahneye bayılmıştım Resmen göz doldurmuştu. Tarkan'ın Mydonose konserlerinde harika sahneleri vardı. son sahneleride güzel ama eski ayrı bir güzel

Slyozi_Angela
04-03-10, 18:45
evet yaa bende özledim o sahneleri.keşke şu albüm çabuk çiksa...

ece**
04-03-10, 18:52
yok yok hayranlarına yakın olsun :) ne uzağı be :) okadar sabahın köründe gidioruz bazen yıllarca wea 1 yıl boyunca hiç görmüoruz,benim tek amacım en yakından onu görmek oluo :D

start_the_fire
04-03-10, 20:25
valla Tarkan'ı Tarkan yapan şeylerden biride sahnesidir. Ben özellikle İnönü stadındaki sahneye bayılmıştım Resmen göz doldurmuştu. Tarkan'ın Mydonose konserlerinde harika sahneleri vardı. son sahneleride güzel ama eski ayrı bir güzel

Harika bir gözlemcisin dostum Tarkanı Tarksn yapan tarkanın o sahnede fırtına gibi harikalar yaratmasıdır bu yeni albümde tarkanımı bursada o muhtis sahnede o sahnenin altından kuzu kuzuda ki gibi cıkmasını istiyoruzz

dudu
04-03-10, 21:15
Evet sahnesi ulaşılmaz olmalı bunu bende düşünmüştüm bir el uzatmayla ona yaklaşmak imkansız olmalı o zaman daha ulaşılmaz olur

OmerFaruk
05-03-10, 02:51
Harika bir gözlemcisin dostum Tarkanı Tarksn yapan tarkanın o sahnede fırtına gibi harikalar yaratmasıdır bu yeni albümde tarkanımı bursada o muhtis sahnede o sahnenin altından kuzu kuzuda ki gibi cıkmasını istiyoruzz
teşekkür ederim :P

İZMİRLİ
05-03-10, 12:06
sahnenin kesinlikle değişmesi lazım, bu sahne tarkan'a yakışmıyor.