PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye kiminle gurur duyuyor?

anakha26
03-03-10, 15:51
Türkiye kiminle gurur duyuyor?

http://img199.imageshack.us/img199/6572/gurury.jpg

03 Mart 2010

“Türkiye seninle gurur duyuyor” sesleri giderek yükseldi. Ve Tarkan, kendisini özgürlüğe götüren arabasının üstünden el salladı hayranlarına. Çok kalabalıktı, sloganlar giderek arttı... O sırada arkada, en arkalarda bulunan üç lise öğrencisi aralarında konuşuyorlardı; “Tarkan, bu gençliğini ve diriliğini kokaine borçluymuş”, “Yeni albümünde çok işine yarayacak bu durum, ne güzel”, “ Evet ya, kötü bir şey olsa serbest bırakırlar mıydı?”, “Demek ki kullananın suçu yok, satmayacaksın”, “Bırakın şimdi hadi biz de bağıralım; Türkiye seninle gurur duyuyor”... Anlattığım yaşanmış bir hikaye. Okurlarımdan İbrahim Köksal kulak kabartmış. Ben de biraz detaylandırdım... Ve geçen hafta kokain kullanmaktan dolayı gözaltına alınan şarkıcı Tarkan’ın bizim medyanın da marifetiyle kamuoyunda yaratılan algısını çok vurucu anlattığı için sizinle paylaştım... Türkiye’nin artık nelerle gurur duyduğunu bir de bu köşeden okuyun diye!
MESUT YAR

(Ben böyle bir diyalog yaşandığına inanmıyorum. Ama eğer doğruysa bunun sorumluluğu Tarkan'a değil, Tarkan'ın uyuşturucu kullandığını iddaa ederek yalan dolan haber yapan medya ve bu yalanların ortaya çıkmasına rağmen hala bu tarz yazılar yayınlayan sefil köşeyazarlarımızdır... )

dudu
03-03-10, 16:00
ne alaka herşeyi tarkana yüklüyolar,hem devlet gerekli bilgiyi donanımı millete halka anlatamıyo , vermiyo biri yapınca onun üstüne kalıyo kötü örnek oluyo diye!!!

zwolkan
03-03-10, 16:09
köşesi okunmayan, dikkat çekmeye çalışan yazarlardan biri daha. aslında mesleği gereği bişeyler yazmadan önce biraz araştırması gerek, ancak araştırmaya bile gerek yok , can dündarın canlı gaste programında tarkanın avukatını dinleseydi bunları yazmazdı.

fincan
03-03-10, 16:09
bence mesut yarın mail adresine suçsuz olduğu ile ilgili avukatın açıklamasını gönderelim
ve bizim desteğimizin nedenini anlatalım sezsiz kaldıkça haksız duruma düşüyoruz

anakha26
03-03-10, 16:14
bence mesut yarın mail adresine suçsuz olduğu ile ilgili avukatın açıklamasını gönderelim
ve bizim desteğimizin nedenini anlatalım sezsiz kaldıkça haksız duruma düşüyoruz

Dün avukatının medyaya gönderdiği "tarkan basın bildirisi 2" kimse de yok değil mi?

Bamboo
03-03-10, 16:23

kesinlikle ben şimdi bi dolu mesaj yazdım kendi web sitesi girin sizde yazın..

anakha26
03-03-10, 16:32
kesinlikle ben şimdi bi dolu mesaj yazdım kendi web sitesi girin sizde yazın..

Ben de yazdım tüm adreslerine... Artık tek tek uğraşacağız herbiriyle ama bu bizim boynumuzun borcu... Tarkan'ın yanında olamasakta bir şekilde böyle tepkimizi gösteriyoruz.. O kimseye cevap vermiyor ama biz onun yerine en uygun cevabı vermeliyiz her birine...

Dark_blue
03-03-10, 16:54
Bence o üc lise ögrencisi bu sekilde aralarinda konusuyorlarsa suclu tarkan yada basin degil onlari liseye alanlardadir :) böyle sacma bi sohbet olabilir mi ? gazeteci uydurmasi....

arau
03-03-10, 17:06
bu bizim tek tek uğraşmamızla olmaz arkadaşlar. tarkan'ın basın toplantısı yapması lazım.acilen!!

Yakisikli89
03-03-10, 17:31
baydi bunlar artik. icmedi iste icmedi!

OmerFaruk
03-03-10, 17:47
Böyle bir şey yaşanmadı Tamamen Yalan bir kere tezehüratı başlatan serdar ben ve ismini hatırlayamadığım 2-3 kişi daha var. Basın artık haddi hesabını aşmakdan öte bişi yaptı tek lafım o haberleri kim hazırlamışsa o haberi yaptığı için ekmek yiyorsa Allah o ekmeği onların gırtlaklarından içeri sokmasın.

eLiF
03-03-10, 18:05
böle saçma bi konusma olamaz.. zaten kendi ağzıyla detaylandırdım diyo konusmayı bayağı bi detaylandırmıs

start_the_fire
03-03-10, 18:07
bu zamana kadar medya hep tarkanı dısladı bundan sonrada böyle olacağından eminim ama biz her zaman tarkanı övmeye devam edeceğiz

OmerFaruk
03-03-10, 18:08
bari bir şey bile doğru olsa içim yanmıcak yaaa baştan aşşa yalan

Bamboo
03-03-10, 18:20
ne kadar çok vicdansız insan dolu yaa bu kadar kolaymı birini harcamak hayret ediyom.. allah uzun ömür versin ama tarkan öldüğünde de bunlar hiç utanmadan ahh ne ii insandı,ne temiz insandı,ne büyük santçıydı ahh ahh vahh vahh derler bide..

OmerFaruk
03-03-10, 18:54
Michael'la da böyle yaptılar hep olunce soyleydi böyleydi oldu hemen aynısını Tarkan a yapiyorlar ama buna musade ettirmicez

inci tanesi
03-03-10, 19:26
Ya bnm aklima bisey takildi o "kulak kabartan"arkadas anlatmis ya kose yazarina bu konusmayi nasil uc kisinin konustugunu harfi harfine aklinda tutmus...tctc cok yazik ya en azindan iftira atarken biraz mantikli olun ki boyle bi konusma olduguna INANMIYORUM

MassConfusion
04-03-10, 02:35
Türk medyası kadar iğrenç bir medya daha yok.

günışığım
04-03-10, 04:13
daha baska sloganlar atilabilirdi ama turkiye tarkan ile gercekten gurur duyuyor ve duymali o turkiyenin yetistirdigi tek dunya stari mesut yar kim tanimiyorum ama artik taniyorum iste bu yaziyi bunun icin yazmis dikkat cekmek taninmak icin basardin mesut yar.....:7:

OmerFaruk
04-03-10, 05:23
orda bulunan diğer arkadaşlarımda beni doğrulayacaklardır biz orada sevinçden bir yumak haline geldik ağlayanlar içiçine sığmadı kimsenin azcık insan olan o tabloyu görünce duygulanır hemen ama bu gazetecelir duygulanmak yerine insanlıkları kaybederek para şan şöhret sevdasına insanları karalıyorlar Allah belalarını versin!

özlemmis
04-03-10, 11:56
türkiye kiminle gurur duyup duymayacağını bilir.Birde tarafsız olsanda o avukatların yayınladığı yazıyıda yayınlasa anlardı ama nerde doğru düzgün işini yapan biri.söz konusu tarkansa herkes maşallah lafta sınır tanımıyor.

ece**
04-03-10, 18:41
ben böle bi muhabbet geçtiine zerre inanmıorum .. hatta küçük çocuuğu kandırmak için türlü bahaneler üretilit ya buda bi atmasyon olmuş sanki:D