PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a bir önerim var

_trkn_
03-03-10, 00:33
Benim Tarkan'a bir önerim var.. umarım mesajımı okuyacak zamanı olur :)

Konserlerde sahne arkasına albüm kapağının büyük bir resmi yapıştırılırsa harika olur.. örneğin Karma albümümünün kapağınının büyük resmi sahne arkasına yapıştırılırsa çok ilgi çeker ve çok değişik olur. Gözler Tarkan'a bakarken sahne arkası da çok güzel olur.

http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/285910.jpg Mesala böyle sıradan bir sahneye aynı boyutlu karma veya başka bir albümünün kapağındaki resim yapıştırılırsa çok görkemli olur. sahnenin yanında da her zamanki gibi Tarkan'ın şarkı söylerken konserden görüntüsü olacak. Sahneye bir hava verir. Tarkan'ın konserleri daha güzel geçer.. yani bu benim düşüncem.

Hem Dünya'da ilk yapılan birşey olur..

fatihvefatih
03-03-10, 00:38
Çok güzel düşünmüşsün, harikasın, Megastar artık bu yaz değişik ve ilgi çekici görsel şovlar yapmalıdır konserlerinde, artık zamanı geldide geçti bile yenilikler yapmanın!!!

gizem-akkaş
03-03-10, 02:15
bencedeee harika oluuur çok güzel düşünmüşsüüünn :)

Yakisikli89
03-03-10, 02:59
Görüntü tarkani yutar diye düsünüyorum.
Sahnede Tarkan varken, büyük boyuta ne gerek varki hehe :)

OmerFaruk
03-03-10, 09:45
Buna Tarkan değil Tarkan'ın sahne tasarımcısı sahneyii Tasarlıyor. + Sabit bir plan sahneyi durgun gösterir şuan Kullandığı Led Paneller hem ışık olarak görev yapıyor hemde hareketlilik ve dinamizim katıyor sahneye !

nedjohnlansen
04-03-10, 20:04
eski sahnelerine kullandığı görüntüler kat kat güzeldi. hele gitti gideli şarkısındaki o arkada oynayan görüntüler, sözlerle bir bütün halindeydi, insanın ağlayası geliyordu. bu dediklerim 2005 yılllarında olan avea konserlerinden. şimdikilerde hazır şeyler kullanıyor gibi. vay anam vay'da bile özensiz bir arka dekor var.

start_the_fire
04-03-10, 20:18
evet kuzu kuzuda felen sahne performansı nasıldı harikaydı düsüncelerin cok sağlam ve cok cekici düsünülebilir yani süper fikir diye düsünüyorum sahsen olumlu bence