PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın yeni albümü çıkıyor

_trkn_
02-03-10, 19:11
Tarkan'ın yeni albümü geliyor
Sezen destekli yeni albümünü mayıs ayında piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Sezen Aksu'dan iki şarkı alan Tarkan, Kavacık'ta DB müzik stüdyosunu üç aylığına kapattı. Gece gündüz stüdyoda kalan Tarkan, dekorasyonu da kendi zevkine göre yeniledi. Stüdyoda ev ortamı yaratmak için, Beykoz'daki evindeki koltukları buraya taşıdı. Megastar’ın albümünün 3 ay sonra piyasada olacağı belirtildi.

Kaynak: http://www.beyazgazete.com/haber/2010/02/18/tarkan-in-yeni-albumu.html

Haber şubat ayında yayınlandığı için 3 ay sonra yazıyor.

OmerFaruk
02-03-10, 19:33
bu olay biraz geçiktiricek ;;)

Buzlukahve
02-03-10, 19:47
bence hemen çıkarsa karmaşıklıklığı unutturur bu albüm ve herkes albüme şarkılara yönelir olay unutulur tarkan mutlaka çıkarmalı bu albümü ve herkes şarkılardan bahsetmeli

ece**
02-03-10, 19:49
bu olaydan dolayı bana çıkartmayacak gibi geliyo ama çıkartması ii olur bu konu unutulu gider... inş. çıkar ya albüm çok hayallerim wardı :( :) :S

OmerFaruk
02-03-10, 19:55
eğer kendisi basın açıklaması yaparsa Daha Çabuk Unutulacak!

dilay
02-03-10, 20:14
onu bu kadar sevip destekleyenleri daha fazla beklemese iyi olur. o gelsin bizim aramıza biz ona amerikadan daha iyi geliriz :29:

inci tanesi
02-03-10, 20:39
Amerika ya mi gidiyooo :( bende yeni albumun gecikecegini dusunuyorum ama ins yanilirim :P

ekrem
02-03-10, 20:42
Şimdi albümü cıkıyo diye reklam yarattı poliside buna kattı diyenler bile cıkacaktır eminim buna

inci tanesi
02-03-10, 20:47
Amerika ya mi gidiyooo :( bende yeni albumun gecikecegini dusunuyorum ama ins yanilirim :P

dudu
02-03-10, 21:49
Unutuldu bile ya gündem çabuk değişiyo sürekli uğraşcak değiller ya herşey girer yoluna, Herşey çok güzel olacak;)

fatihvefatih
02-03-10, 22:17
Megastar'ımızı kimse yıkamaz, kendisinden başka. Ama o isterse önünde kimse duramaz, umarım bir an önce yeni albümünü çıkarır ve artık şarkılardan, konserlerden bahsedilir. "BAŞKA TARKAN YOK! KIYMETİNİ BİLELİM" Seni çooooooooooooookk seviyoruz MEGASTAR, ARAMIZA HOŞGELDİN, AMERİKA'YA GİTMENE HİİİÇ GEREK YOK BİZ SENİ SEVGİMİZLE BESLERİZ, BİZ SANA YETERİZ, SENDE BİZE :)))

dilay
02-03-10, 22:25
[QUOTE=inci tanesi;180915]Amerika ya mi gidiyooo :( bende yeni albumun gecikecegini dusunuyorum ama ins yanilirim :P[/QUOTE

Bildiğim kadarıyla yargı süreci devam ettiği sürece yurt dışına çıkamaz. Genellikle canını sıkan olaylar yaşadığında amerikaya gittiğinden dolayı ben böyle bir yorum yaptım yoksa kesin bişey bilmiyorum inşallah gitmez ve biran önce çıkar albüm çünkü hakikaten özletti.

_trkn_
02-03-10, 22:26
Deniz Seki de uyuşturucu kullanıyordu. Ama üstünden bir zaman geçince hepsi unutuldu :)
Tarkan'ın haberleride zamanla unutulacaktır.

Yeni albümü sabırsızlıkla bekliyorum. umarım en kısa zamanda çıkar.

denizmavisi
02-03-10, 23:23
albümün çıkması uzar gibime geliyor bu olaylardan dolayı ama inşallah yanılırım...

gizem-akkaş
03-03-10, 02:23
çıksın biran öncee tarkan bunlarla değil şarkılarıyla konuşulsuun unutulsun hemen bunlarr bir kabus olarak kalsınnn

Ganador
03-03-10, 03:03
Deniz seki uyusturucu kullanmanin yaninda satiyordu ayni zamanda.Ondan dolayi tutuklu olarak yargilandi ve davasi hala devam ediyor.

OmerFaruk
03-03-10, 09:39
[QUOTE=inci tanesi;180915]Amerika ya mi gidiyooo :( bende yeni albumun gecikecegini dusunuyorum ama ins yanilirim :P[/QUOTE

Bildiğim kadarıyla yargı süreci devam ettiği sürece yurt dışına çıkamaz. Genellikle canını sıkan olaylar yaşadığında amerikaya gittiğinden dolayı ben böyle bir yorum yaptım yoksa kesin bişey bilmiyorum inşallah gitmez ve biran önce çıkar albüm çünkü hakikaten özletti.

Tarkan YUrdışına çıkabilir Devam eden dava'da gözaltına alındığı için tanık durumundadır. suçu olmadığından her hangi bir kısıtlaması bulunmamakdadır.!:D

veli
03-03-10, 09:55
daha çoq var ya ... beyliyecezzz ... yaz albümü olacak ve galiba çoq iyi bir albüm oldu galiba yineee..

SESA
03-03-10, 11:29
Yeni albüm byu olay yüzünden gecikecek gibi geliyor bana

--JOHNSON--
03-03-10, 11:59
bu ülke neleri unuttu neleri görmezden geldi ama konu tarkan olunca durmadan deşerler artık albüm çıkıncada reklam yaptı onu yaptı bunu yaptı deyip durcaklar..

Bamboo
03-03-10, 13:23
eğer kendisi basın açıklaması yaparsa Daha Çabuk Unutulacak!

kesinlikle bir an önce çıkıp hiç uyuşturucu kullanmadığını,basında yer alanları bizzat kendi ağzıyla yalanlamalı tabii buna kanıt olması için kan test sonuçlarınıda gösterirse çok ii olur..

anakha26
03-03-10, 14:46
Şu albüm biran önce çıksa da heryerde herkeslere bangır bangır dinletsem.... :)

mordum
03-03-10, 15:19
bi çıksın şu albümden en az 4 tane alcam herzaman ki gibi :)

MassConfusion
04-03-10, 02:36
Tarkan'dan duymadığım sürece inanmam =)

Slyozi_Angela
04-03-10, 18:28
bencede her şey çok güzel olacak bu olanlarda unutulacak bigün.şu albümde çiksa artik yoruldum beklemekten...