PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbulda Yaşayan TARKAN hayranları..

HURRICANE
02-03-10, 16:59
Onca facebooktan yapılan duyurulara rağmen onlarca TARKAN sayfasına yazılan notlara rağmen TARKAN serbest kaldığında hayran olarak 8-10 kişinin onu orda desteklemesinden utanç duydum kendi adıma!Koskoca İstanbul da 100 kişi bile oraya gitmeye üşendimi?Allah o 8-10 kişiden razı olsun;)onlarda olmasa durum rezilliktende öte olacakmış!

DaLy
02-03-10, 17:02
Yurtdışında yaşanan aynı vakalarda binlerce fan dışarıda çadır bile kuruyolar.Haberim olsaydı gitmeye çalışırdım ama hayat koşturmacasını da unutmamak gerek...

OmerFaruk
02-03-10, 17:05
ben orda olanlardan biriyim + İstanbul'da değil Kocaeli'inde yaşıyorum Ama diğer kişileri suçlamak yersiz sonuçta olan oldu biten bitti Bizim 10-15 kişi olmamızda yetti evet gönül isterdi 100 kişi olmak ama gelemeyenler işleri oldu sonuçta yaşam devam ediyor. suçlamak olmaz. Ablam devlet memuru o benden daha fazla gitmek istedi ama İş sonuçta onun yerine ben gittim. sonuçta Tarkan artık serbest ve önemli olan bundan sonrası yani böyle bir tabloyu yaşamak istemiyorsak bir dahakine daha organize olmalıyız.

HURRICANE
02-03-10, 17:38
Çalışan işi olana değil zaten lafım;)İmza günü olsa yada konser olsa hafta içi yada hafta sonu dinlemiyor birçok kişi onu yanlız bırakmıyordu!Bahane değil!Elbette ki geçmişte kaldı ama geçmişte kalmış olması demek bu eleştiriyi yapmayacağım anlamına gelmez;)Tekrar söylüyorum MEGASTARI Koskoca İstanbulda onca basın ordusunun karsısında 8-10 tane hayranının karsılamasından utanç duydum!

OmerFaruk
02-03-10, 17:44
Çalışan işi olana değil zaten lafım;)İmza günü olsa yada konser olsa hafta içi yada hafta sonu dinlemiyor birçok kişi onu yanlız bırakmıyordu!Bahane değil!Elbette ki geçmişte kaldı ama geçmişte kalmış olması demek bu eleştiriyi yapmayacağım anlamına gelmez;)Tekrar söylüyorum MEGASTARI Koskoca İstanbulda onca basın ordusunun karsısında 8-10 tane hayranının karsılamasından utanç duydum!

bir anlamda doğru hiç işi olmayıpda gelmeyenler bundan sonra Tarkan hayranıyım Demesin işi olup olmadığını bilemeyiz kimsenin ama içlerinde bununla hesaplaşsınlar. İnternetten atıp tutmak kolay ama hiç bir engeli bulunmayıpta gelemeyenlere yazıklar olsun!

Üzgünüm ama bence gereksiz bi konu olmus. Isin gücün ve yol parasi gibi faktörler olmasa eminim sende giderdin.
O yüzden kategorize etmeye gerek yok. Ha Istanbul, ha Balikesir, ha Adiyaman...
Gönül nerelerde olmak ister, ama insanlarin sorumluluklari Tarkan'dan önce gelir.

pdrlütfiye
02-03-10, 18:10
bence de orada sadece bi avuç insan olması utanç verici... şu an çok uzakta olmasaydım ve koşullar az da olsa uygun olsaydı hiç durmaz ve o dört gün boyunca emniyet ve adliyenin önünde yatar kalkardm... oradaki 8 - 10 kişiye teşekkürler; ama diğerlerine yazıklar olsun...

OmerFaruk
02-03-10, 18:14
Üzgünüm ama bence gereksiz bi konu olmus. Isin gücün ve yol parasi gibi faktörler olmasa eminim sende giderdin.
O yüzden kategorize etmeye gerek yok. Ha Istanbul, ha Balikesir, ha Adiyaman...
Gönül nerelerde olmak ister, ama insanlarin sorumluluklari Tarkan'dan önce gelir.

yorum yazmadan önce diğer mesajlarıda okudun mu ? işi olanlara zaten bir lafı yok kimsenin hiç bir işi olmayıpda gelemeyenlere lafı ki + istanbul'da yaşayıpda beşiktaş'a gelemiyor ise yaşamasın daha iyi!

yorum yazmadan önce diğer mesajlarıda okudun mu ? işi olanlara zaten bir lafı yok kimsenin hiç bir işi olmayıpda gelemeyenlere lafı ki + istanbul'da yaşayıpda beşiktaş'a gelemiyor ise yaşamasın daha iyi!

Diger mesajlar'i aynen okudum, sende benim mesajimi dikkatlice oku. IS, GUC disinda SORUMLULUKLAR yazdim oraya. Ne yazik ki cogu insan için dünya Tarkan'in etrafinda dönmüyo, bu ne kimseyi gidenlerden daha az "hayran" yapar, nede gidenlerin bu insanlari yargilamasina izin tanir.

Daha fazla hayran görmek isteyen varsa, otobüs tutsun kapi kapi dolassin oraya götürsün. Kimin neyini tartismak istiyorsunuz anlamis degilim. Ne bekliyordunuz 10000 hayran orda Tarkan sarkilariyla yeri gögü inletcekmiydi?

Bu arada editleyiim: Gidenlerin ayaklarina saglik, demek ki onlarin öncelikleri Tarkan'mis, ki gitmisler.

OmerFaruk
02-03-10, 18:40
Diger mesajlar'i aynen okudum, sende benim mesajimi dikkatlice oku. IS, GUC disinda SORUMLULUKLAR yazdim oraya. Ne yazik ki cogu insan için dünya Tarkan'in etrafinda dönmüyo, bu ne kimseyi gidenlerden daha az "hayran" yapar, nede gidenlerin bu insanlari yargilamasina izin tanir.

Daha fazla hayran görmek isteyen varsa, otobüs tutsun kapi kapi dolassin oraya götürsün. Kimin neyini tartismak istiyorsunuz anlamis degilim. Ne bekliyordunuz 10000 hayran orda Tarkan sarkilariyla yeri gögü inletcekmiydi?

Bu arada editleyiim: Gidenlerin ayaklarina saglik, demek ki onlarin öncelikleri Tarkan'mis, ki gitmisler.

o zaman bende bir açıklık getireyim "iş" diye tabir ettiğim kısımda insanların sorumluluklarıda dahil. kaldıki neyi bekliyordunuz demişsin bizim bir beklentimiz yoktu ordaki gazeteciler kaç kişiniz gibi sorular sorup Tarkan'ı acaba nerden ezebiliriz nerden üzebiliriz diye hareket ediyorlardı. yine de oraya gittiğimiz ayrıcaklıklı filan değil aksine gereklilik olduğu için ordaydık. Tarkan konser verirken 10000ler eğlenmek için gelirken, bu kez orda 100 kişi bile yoktu. ki İş veya sizintabirinizle sorumluluk sahibi insanlarda geldi .Deniz Gonca Kaya bunlardan en güzel Örneği ki orda sabahtan 9-10 gibi gelip 15:30'a kadar bekledi Tarkan'ı göremeden gitmek zorunda kaldı.Çünki Nöbete gitti Onunda işi vardı Ama geldi. Herkesin sorumlulukları var ama herkesde ayarlamamış olamaz!

LAFIM SORUMLULUKLARI OLMAYIPDA GELEMEYENLEREDİR. DİĞERLERİNE BİR LAF SÖYLEMİYORUM!

kevser
02-03-10, 20:17
bence bu konuyu tartışmanın bi anlamı yok arkadaşlar tabi gönül isterdi orda 100ler 1000ler olalım ama olmadı gelemeyen çok oldu ama sonuca bakalım Tarkan şu an özgür dün gece evinde uyudu önemli olan o bizim oraya gitme nedenimizde o zaten,o anda ona destek olmak tabiki keyfi nedenlerle gelmeyenler adına üzüldüm diğerlerine hiç lafım yok ama şunu bilsinler ki çok şey kaçırdılar orda saatlerce korkuyla ve heyecanla beklemek bile güzeldi hele onu gördük yaaa o an başka bişeydi işte.o yüzden gelmeyenlere kızmak yerine onlar için üzülmek lazım

OmerFaruk
02-03-10, 20:22
bence bu konuyu tartışmanın bi anlamı yok arkadaşlar tabi gönül isterdi orda 100ler 1000ler olalım ama olmadı gelemeyen çok oldu ama sonuca bakalım Tarkan şu an özgür dün gece evinde uyudu önemli olan o bizim oraya gitme nedenimizde o zaten,o anda ona destek olmak tabiki keyfi nedenlerle gelmeyenler adına üzüldüm diğerlerine hiç lafım yok ama şunu bilsinler ki çok şey kaçırdılar orda saatlerce korkuyla ve heyecanla beklemek bile güzeldi hele onu gördük yaaa o an başka bişeydi işte.o yüzden gelmeyenlere kızmak yerine onlar için üzülmek lazım

değişik bir bakış açısı :D Gelmeyenler kaçırdı

inci tanesi
02-03-10, 20:36
Bnce de gitmeyenler kacirdi (gerci bende onlardanim ama BG liyim ve bu yuzden kendimi cok sanssiz hissediyorum) ve bu arada Karma isimli arkadasa hic katilmiorum tabikide biz Tarkan hayranlari olarak orda olmaliydik.

gülcan
02-03-10, 20:51
Tarkan'ın yanında olmayı herşeyden çok isterdim ama hayat şartları sorumluluklar olmuyor kusura bakmayın amam kalben yanındaydık tam destekle

HURRICANE
02-03-10, 20:53
Karma Tarkan a karsı kırgın olabılırsın yada ne bıleyım tasvıp etmedıgın seylerde olmus olabılır;)Buna hak veririm.Düşüncelerinede bugune kadar hep saygı duydum.Ama bu konu bana göre gereksiz bir konu değil.Senden ricam sende buna saygı duy!İşi gücü olanı hayatı Tarkandan ibaret olmayan insan gruplarını hepsini anlayışla karşıladım zaten.İmza gununde imzalı fotografları siteye koymayı bıldı bazı istli arkadaslar ama demi;)iyigün dostumu kotu gun dostumu?olay budur.Olaya TARKAN olayı olarakta bakma Gün kötü gün karşındakini dost olarak goruyorsan yanında olmalısın ;)İyi gununde zaten 30.000 kişiye konser veriyor;)

HURRICANE
02-03-10, 21:05
He ben birde site yonetımınden bır cevap beklıyorum bu site TARKAN sıtesımı?Ctesı gunu-pazar gunu chat bolumunde Tarkan a destek olmak adına bırseyler yapalım İstanbulda olanlar ona destek olsun organızasyonlar dusunulebilir falan yazdım bazı vatandaslar bunu emrı vakı olarak algıladı!Bu tavır banamı dedim cevapta verilmedi?eger oyle bırsey varsa derhal uyelıgımı sılınız.

**MegaStarkan**
02-03-10, 21:42
Gerceklesen konusmada eskalen adli kullanci o cümleyi kurmustur ve kendi fikrini dile getirmistir. Yönetimden bu durumda ne gibi bir aciklama bekliyorsunuz?

eskalen: Istanbul'da olan arkadaslarin destek olup olmayacagini kimse emir vaki soyleyemez...Herkesin kendi iradesi ve bilinci var..Artik konu kapansiin giden gitsin, konserini orda versin, burda degil!!

(...)
ertesi gün

**MegaStarkan**: onca dert icerisinde tartisiyorsunuz ya...
tarkaseksüel: dun akşamsinirler gergınd ı evett
tarkaseksüel: kımsede yoktu durduracak :)
HURRICANE: bunlar soylentı ben yanında avukatları varken tarkanın boyle bırsey soyleyecegını sanmam. avukatlarının harıcınde hıcbır acıklama yapmamıstır;)
eskalen: tartismadan enes de bende olmasi gereken cevabi verdik...Cunku gelen mesajlardan yazilan yorumlardan artik biktik...Bilseniz siz de az cok anlardiniz...

HURRICANE: Allah bılıyor ya bugun içim daha rahat bence tarkan kokaın kullanıcısı falan cıkımayacak.
**MegaStarkan**: biz zaten gecmisi okuyabiliyoruz.
HURRICANE: ha 1 sn dun aksam kı tepkıyı banamı verdınız?
HURRICANE: Tarkan a istanbulda olanlar destek vermek için buluşsunlar dıyenlerın basında gelen bendım!
HURRICANE: birsey sordum az önce emrı vakı falan yazılmıs asagı bolumde..o tepkı banamıydı?

Yanlis algilayip, üyeleri yanlis bilgilendirerek yönetimi hic bir sekilde sorumlu tutamazsiniz.

xurush'nine
02-03-10, 21:52
Arkadaslar,oyle bilgisayarin karsisina gecip konusmak kolaydir diyorsunuz,dogru,ve kendi adima soyleyeyim o olay Istanbulda degil Bakude gerceklesseydi,belki bende gelemezdim,benim durumum ozeldir,anlatmisimdir, bazi arkadaslar hatirliyordur,ama yerime kesin beni kiramayacak en az 5-10 kisi yollardim,emin olun..
Giden bazi arkadaslar bir az mutevazi davraniyorlar,fakat ben dunden kendimde degilim.Turlu engelleri goz onunde bulunduraraktan,en anlayisli halimle bi turlu kafam almadi bu duyarsizligi.. Aci bi gercek daha ortaya cikti,yemin ederim, kahr olaraktan soyluyorum,iste o "benim!!" deyen hayranlar zor gununde Tarkani yalniz biraktilar.. :(((
Bir insanin tum hatyati boyu karsilasacagi bin tur olumsuzluklar,zor anlar vardir. Bizler hangi kafa modelinde olursak olalim dogu kulturuyle yogrulmusuz,ne kadar zincirleri kirsak ,engelleri assak da bu miras bizim ozumuzde, genimizde,dunyanin neresinde yasarsak yasayalim,ozumuzden kacamayiz.Cunki insan Robinzon Kruso olup issiz bir adada yasamini surduremiyor.Kendisi her ne kadar cagdas dusunceli,bilmem, olgun olsa bile mutlaka ailesinden ve ya cevresinden bir kac kisi dogu kafasindadir,batida normal karsilanan,abartilmayan bazi olaylar onlar tarafindan anormal karsilana biliyor,masum olasn bile onlarla goz goze gelmek, onlara hesap vermek zorundasin.Anlatmak istedigim su: bi turk,musluman kulturune bagli erkegin encok nasil canini yaka ,nasil kahr ede bilirsiniz?Iste ona ya asker kacagi dersiniz,ya qay dersiniz,ya dusman bir millettle kani karismistir dersiniz,ya da uyusturucu kullaniyor diye camur atarsiniz olur biter..Bundan otesi yok.
Mesela,hatta olum bile zor bir vakadir, ama kacinilmazdir,ve oldugunuz icin sizi kimse fazla suclamaz (ozel bi durum istisna).Ama bizim toplumda obur vakalar insanin canini cok yakar,hatta masumsa bile kendine hesap vere bilir,Allaha da,gel gor ki onu mahvetmege calisan canavar bir topluma degil.Ve senelerce seni "vezir" etmis o toplum bir anda gozunun yasina bakmaz ve seni "rezil" eder..
Uzun lafin kisasi,canimiz Tarkan bu vahsetleri teker teker yasadi.Ve her defasinda canindan can kayb etti,psikolojik sorunlarla ugrasiyor,azmis gibi bie en son darbe..Sanki lanetolasica seytan pilanli bir sekilde adim adim melegmizi dusurmege calisiyor...
Bundan kotu daha ne ola blirdi ki?Ola bilir de ,o bunlarin hic birini haketmezken bundan kotu bir duruma dusmez ki.. Adalet bir gun mutlaka" Hop,hop!!!" deyecektir,bundan eminim..Gel gor ki bizler onu bu gunlerinde yalniz biraktik,cocuklar ,aci,kacmak istedigimiz,gecistirmege calistigimiz gerceklerdir bunlar..
Medyada duyurulmusdu 2000 hayran katilimi bekleniyor..Duyrulmasaydi bari..Lafim bi tek bu forumdakilere degil.Ve forumlara uye olmayan binlerce hayranlar var.Dunyayi geciyorum,Turkiyeyi de,Istanbul kac milyonluk bi sehir?(Tum Azerbaycanda bi o kadar insan var)Ve adimini at , her kes Tarkan hayrani.Bi tek bu forumda 6-7 bin kisi kayitli .Onlarin 300'u var sayalim Istanbullu.Allah askina, bu nasil bir tesaduf 300 kinin 290in "cok onemli" mazereti,pardon engeli mi olur? Sizce mumkun mu? Olur da 300 kisinin en kotu ihtimalle atiyorum 250de olur.Ama degil burdan, hepi topu 50 kisi bile etmedik.. Abartiyor muyum?
Dahasini mi bekliyorduk ki?.. Hep gobek atmak icin mi variz?!
Medya ustune basa basa duyurdu bir grup hayrani..,az sayda hayrani..,cok az hayrani..
Kahr olmamak ne mumkun..OOOFFF Canim yaniyor...
Arkadaslar bu bizim fiaskomuz,biz hayranlarin ayibi.Bazi gercekleri ciddiye almamizda fayda var.Bunu birilerini utandirmak icin,ya da baska bi niyetle soylemiyorum.Hatalarimizi telafi etmek adina bazi gercekleri kabullenelim,hepsi bu..

P.S. Sana guvendigim daglar,sana da kar yagarmis.. :6:

HURRICANE
02-03-10, 21:55
Bende buna istinaden burası Tarkan sitesimi diye soruyorum?bu gayet masumane bır sekılde Tarkan a destek olunması adına İstanbuldaki arkadaşların destek olunması adına sarf vedılmıs bır cumleydı.Kıme sorucam ben Burası TARKAN sıtesımı dıye?buna ıstınaden verılen tepkıye karsı nıye uyarıda bulunmuyorsunuz?Ve kendi irademle üyeliğimin silinmesini istiyorum.Tabi sizi sorumlu tutucam gitsin herkez konserini nerede istiyorsa orada versın dıyor vatandaş!Silin uyelıguımı benım için bu sıte bıtmıstır nokta.

OmerFaruk
02-03-10, 21:55
kimse kimseyi emri vaki yapamaz kaldıki eskalen'de orda bulunan kişiler arasındaydı bunun yönetimle ne alakası var herkes gelip gelmemekde özgür ama gelmeyenler orda Tarkan 15 kişimi görünce mutlu olurdu 100 kişi veya daha fazlasını bunu düşününce yanıt ortaya çıkıyor!

eskalen
02-03-10, 22:02
Ben sunun sonucuna karar verdim:
Bazi Arkadaslar internetten aslan kesilmeyi iyi biliyor...Tarkan'in dgm de adliyenin onunde olup olmadigimizi olsak da olmasak da kimse sorgulayamaz...Istanbullu Arkadaslar deyipte bu tanimdan cikin, isim verin! Ben o gun orda olsamda olmasamda kimsenin istanbuldaki hayranligi ya da beni,onu sorgulamaya hakki yok...Ayrica Istanbul'da daha cok kisi olmaliydi laflari var ? evet olmaliydi ama sunu soruyorum; biz istanbul bulusmasi yaptigmizida kac kisi vardi; ben serkan dahil 5 kisi ... Tabii kotu gunde daha cok kisi olmaliydi dogal olarak ama Istanbul boyle...Sunu kimse farkedemiyor mu acaba? Forumdan Istanbul'dan olan uye olan ama "aktif" Istanbul'lu yok! Istanbul fazla olsabile aktif degil! Bulusmalarda bu sikintiyi cektik hep ama kimse anlamiyor! Zaten bulusma isi toptan rafa kalmistir, kararimiza gore....Ne kimseden destek var ne de nitelikli kisiler var! Alinan alinsin gercek cunku bu, karari gozlemlemekle karar verdik...Forumdan "bende olsam gelmek isterdim ya da bak orda cok olmak isterdim" gibi kilise laflarla bir yere varilmaz! Anket yapsak bu sozleri yazan ve dusunen kisilerden herkes sikilmistir! Klise laflari gecin! Bir yere varamaz kimse! (O yuzden gelismiyor ya hersey) Ayrica Forum sahsen tikanmistir! Bunu da iddia ediyorum...Forum sadece internette...gercek hayatta tek cumle Tarkancoll.. Sokaga cikin konserde vs. ozellkile Istanbul dan bahsediyorum,kim Tarkancoll'u Istanbul'dan biliyor musun? ben 3-5 kisi hatirliyorum surekli gordugum o kadar! Daha da baska kimseyi tanimiyorum..Disardan cok daha farkli grup kisilerle takiliyorsun olay bu..Ben bunu asmak icin cokca dusundum...Bulusma yapmamizin amaclarindan birisi buydu...Forum boyle giderse uye sayisi yani "aktif uyesi" sayisi azalacagina ongorum var...(7000'e yakin uyenin kaci hergun nette?Bu soru yeterli sanirim)Cunku internetten bir yere varilmayacak, hep diyorum...Nitelikli, saglam, surekli destek verecek 3-5 tarkan hayrani herseyi degistirmekte yeter...
Diger konuya devam ediceksem Enes(devilscream) serkan (badboyserkan) ve ben Tarkan'in bu kotu gunde yaninda olup olmama atiflari durumunda konusmamaya gayret gosterdik! Kimsenin saygisi kalmamis....Internetten Istanbul'a laf atmak kolay...Kimse kimseye yuzune bakamayacak hala gelicek artik konserlerde...Malesef benim yonum oraya dogru gidiyor...Cunku seneler gectikce su olaylar yasandikca ve bu olaylarida yasayinca goruluyor net... Biz icraatimizle cevabimizi vermek istedik...Cevaptan cok mesaj diyelim!Soz degil bize eylem icraat lazim...Kimsenin zoruyla da gitmedik...
Etkinliklerde bulunma( konser degil!) iyi kotu gunde Tarkan'in yaninda olma gibi imza gunu ya da baska bir sey...Bu konularda icraat onemli...Icraat olmayan ama soylenen yorumlar ici bos...Gelemeyen izin alamayan arkadaslar olur saygiyla karsilarim...bakin SAYGIYLA karsilarim dedim...Niye gelmiyor bu ya demem....Kopurmem...Resmen Istanbulluyu sorguya cekiyorsunuz, kusura bakmanin kimsenin haddine degil! Cevap yazmadik kopurdunuz...Cunku siz buyuttunuz...Biz sustuk oyle karar verdik bunda sonra da boyleyiz..Asan assin kesen kessin! Arkamizdan konusanda konussun! Biz en dogrusunu yaptigimiza "sozden cok icraat yaptigimizin" hep inancindayiz...Ben "gercek hayatta" varim buyrun konusmak isteyen yuz yuze de konusabilir! Bu arada Biz de diger sehirlerdeki arkadaslarimizin otobus paralari da verirdik toplardikda 3-5 kisinin...Hadi bakalim geleceklermiydi! Sanki olay Istanbul merkez istihbahrat burosundan eleman lazim gibi adam ariyor gibi sorguya cekecekler! Sizin icin sadece Tarkan daha cok onemliyse biz neciyiz? Arac mi? Bizim de duygularimiz sorumluluklarimiz yok mu? Hic bunlar sorulmadi! Direk laf sokusturmaca ne bicim iletisim sekliymis hayatimda ilk defa yasadim, bir iletisim ogrencisi olarak!...Halbu ki ozel olarak msn de ya da facebook'a arkadasca karsi tarafin dusuncesini de sorarak sogukkanligi davranarak sorulabilir sohbet edilebilir! Malesef bu da olmadi! Dunde dedim kimse kimsenin hayranligini sorgulamayaz..yapmaya hakki yok! Ben tarafsiz bir sekilde dusuncelerimiz belirttim...Seven sevsin sevmeyen'e yolu acik olsun diyorum...Tarkan kadar Tarkan hayranlarinin duygulari, dusunceleri, sevgileri ve onlara saygida benim icin cok onemli...Herkesin mesaji bana gitsene ne duruyorsunuz yani bu cikarcilik ben artik oyle goruyorum! Tarkan uzerinden arac olarak kullanmak insan ole hissediyor! Bana Tarkan olarak icin arkadaslik gibi gelen gelsin! naptin gittin mi? degil! Nasilsin iyi misin? Napiyorsun? hayat nasil gidiyor? soylenmez mi? Genelde bu hic yok! Hayran arasi iletisim yok..O yuzden Tikandi da forum!

HURRICANE
02-03-10, 22:02
ömer ben Türkçe konusuyorum demi?kim kime emri vaki yapmış?sen olaya vakıfmısın önce bunu bir sorgula.Vakıfmısın olaya?

HURRICANE
02-03-10, 22:16
Şimdimi aklına geldı cvp yazmak?ben ogun sadece bu forumamı yazdım sanıyorsun?Emrı vakı olarak algılaman senın komplexını gosterır iletişim öğrencisiysen önce yazılanları anlamayı dene!Tavrın bana kişiselse inan zerre kadar umurumda değilsin sen benim.Senin şahsına yazmadımda chate yazdıklarımı nice TARKn sayfasına yazdım sayısını ben hatırlamıyorum.Amaç Sadece TARKANA destekti he bunu aklın alır eyvallah almaz yıne eyvallah...Gitmiş yada gitmemiş tek istanbulluda sen değilsin takma kafana bu kadar ok:)bu forum benım için bıtmıstır kenan ya sıl yada bana nasıl uyelıgımı sılebılecgımı ızah et ben sıleyım.

**MegaStarkan**
02-03-10, 22:19
Bende buna istinaden burası Tarkan sitesimi diye soruyorum?bu gayet masumane bır sekılde Tarkan a destek olunması adına İstanbuldaki arkadaşların destek olunması adına sarf vedılmıs bır cumleydı.Kıme sorucam ben Burası TARKAN sıtesımı dıye?buna ıstınaden verılen tepkıye karsı nıye uyarıda bulunmuyorsunuz?Ve kendi irademle üyeliğimin silinmesini istiyorum.Tabi sizi sorumlu tutucam gitsin herkez konserini nerede istiyorsa orada versın dıyor vatandaş!Silin uyelıguımı benım için bu sıte bıtmıstır nokta.

eskalen adli kullanci bu cümleyi kurarken siz konusmada degildiniz, bounce adli üye ile tartisiyorlardi. Kendi üzerinize aliniyorsaniz, alinabilirsiniz. Ayrica cümlede forum kurallarina aykiri bir durum yok, eskalen'in tepkisi bounce'un yüklenmesine bir cevap idi.

Söz konusu yönetim tarafindan secilmis üyeler olunca onlarin hayranligini tartisma gibi bir cüretkar girisime girmeniz bizler tarafindan tavsip edilmiyor. Neticede zaten onlar kendileri gitmis ve sonradan kendilerini olgun bir sekilde daha "büyük" bir hayran olarak görmeyenler ve kimseyi de kinamayanlar - ki öyle olmasi gerek. Uzak sehirlerde veya yurtdisinda yasayan üyeler isyan edebilirler fakat bunun bir siniri olmali.

Forumda aktif olmayarak sanal ortamimizdan yok olabilirsiniz, meydan okumanizada gerek yok, atmama da gerek duyulmaz. Kimsenin istedigini yapmiyoruz, burasi ilk okul degil ve gereksiz durumlarda kimseye nasil konusmasi gerekdigini ögretemeyiz.

Konu kilitlenmistir
Forumlarımız tartışma/sohbet ortamı olarak değil, Tarkan ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi paylaşma ortamı olarak kullanılmalıdır.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan