PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir öneri...

DaLy
02-03-10, 16:38
Selam ya benim aklıma bir şey geldi de ne kadar doğru olur veya bu mümkün müdür bilemiyorum.

Mesela 05.05.2010 da tüm Tarkancoll com üyeleri saat 21:00 da online olsun kampanyası falan başlatılsa..

1-2 ay boyunca konu sabit durur ve giren her üye konudan haberdar olmuş olur.Belki o gün Tarkan da online olur ve güzel bi şeyler çıkabilir ortaya..

Yani şu zor günlerinde Tarkana destek olmak açısından sitede böyle bi faaliyet olsa hiç fena olmaz diye düşünüyorum.

Belki sitenin online rekoru da kırılır ama her şeyden önemlisi her zamankinden daha fazla Tarkan'ın yanında olduğumuzu göstermek...

Herkese saygılar.

OmerFaruk
02-03-10, 17:08
güzel bir fikir!

Bamboo
02-03-10, 17:17
bence de güzel fikir..

arau
02-03-10, 18:29
bence iyi bir organizasyon yapalım (adliyenin önündeki gibi olmasın ama) artık hitt'in önündemi olur başka yerdemi bilmiyorum toplanalım desteğimizi haykıralım. konserlerindeki gibi kalabalık gidelim. ayrıca mayısta falan değil hemen yapalım.

OmerFaruk
02-03-10, 19:03
bence iyi bir organizasyon yapalım (adliyenin önündeki gibi olmasın ama) artık hitt'in önündemi olur başka yerdemi bilmiyorum toplanalım desteğimizi haykıralım. konserlerindeki gibi kalabalık gidelim. ayrıca mayısta falan değil hemen yapalım.

Bu daha iyi olur Bu hafta sonu Hatta ! Çünki Hafta içi İşi olanlar Oluyor!

jetaime
02-03-10, 23:17
Evet bence guzel bir fikir

fatihvefatih
02-03-10, 23:35
Bencede çok güzel bir öneri. Arkadaşlar bende dün Adliyede olmak isteyipte olamayanlardanım, inanın orada olamadığım için halen daha kendimi affedemiyorum, her ne kadar orada olamamamın sebebi bu hafta işi bırakacak olmam, dolayısıyla işleri teslim etmek için yoğun çalışmam gereken bir hafta olduğu için orada olamadıysam da yinede gözyaşlarıma hakim olamıyorum, Tarkan seni o kadar çok seviyorum ki inşallah bir an önce kendi işimi kuracağım ve kimsenin onayını almadan her ihtiyacın olduğunda, iyi gününde de kötü gününde de yanında olacağım, bide pazar gecesi uykuya dalmak üzere yatağa uzandığımda aklıma geldi keşke yerime gerekirse para vererek benim yerime birini adliyeye gönderseydim, neticede beni temsil edecekti :((((( Olmadı, olamadı işte aklıma çok geç geldi :((( Tarkan'ın serbest kalması için o kadar dua ettim ki, Yüce Rabbim dualarımızı kabul etti şükürler olsun Yaradana, inşallah Tarkan bu uyuşturucunun bağımlısı değildir, az miktarda kullanıyorsa da inşallah hemen bırakır, AMİN. Arkadaşlar ben yemin ettim Tarkan'ın yeni albümünü 1 değil tam 5 adet hatta alabilirsem daha da fazla alıp arkadaşlarıma hayrına dağıtacağım, şükürki bana ben Tarkan'ın kıymetini o hayattayken bilenlerdenim. Buluşma işine gelince çok samimiyim Mart geçsin derim Nisanın 15'inden sonra (havalar biraz ısınınca yani) mutlaka büyük bir buluşma gerçekleştirelim ne dersiniz, Tarkan'ı ve onu seven herkesi çok seviyorum :))))))))))))))