PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : aykut ışıklar( ben hiiiç şaşırmadım)

yiğit
02-03-10, 14:26
http://www.bugun.com.tr/kose-yazisi/94700-tarkan-ile-karagumruklu-icici-delikanli-arasinda-ne-fark-var-aykut-isiklar-makalesi.aspx :7::7::7:

anakha26
02-03-10, 14:40
Senden de anca böyle bir yazı beklenirdi zaten... Çok bile tuttun kendini kaç gündür... Sen milletinin, gençlerini böyle bir olaydan özenerek uyuşturucuya başlayacabilecek kadar kapasitesiz ve aciz zannediyorsun... Halbuki bilmiyorsun ki Türk gençliği senin kafandaki yozlaşmış gençlikten çok farklı artık Aykut Bey....

ece**
02-03-10, 14:42
acaip sinirlendim walla.. millet yalakada sen nesin ?? 2 gün önce başka konuşuodun .. he tarkan çok kıymetli bitanemiz o bizim warmı :D

DaLy
02-03-10, 14:48
Aykut Işıklar yaşıyo mu hala ya..Bıraksın bu işleri yerleşsin bi balıkçı kasabasına..Erman Toroğluyla takılıyo bu aralar sanırım..

anakha26
02-03-10, 15:16
Arkadaşlar tepkinizi bugün gazetesindeki haber altında yorum bölümüne de ekleyin... Üye olmadan da yorum yapabiliyorsunuz.... Gerçi onlar beğendiklerini yayınlıyorlar (haberin altındaki yorum gibi) ama olsun...

trknmania
02-03-10, 15:23
arkadaşlar bu habere yorumlarımızı haberin altına yazarsak eğer daha etkili olur bence...sesimizi duyururuz hiç olmazsa haddini bilmezlere...:13::13::14::14:

xurush'nine
02-03-10, 15:30
offff ya,offf ya yeter ya..
Bunlarin isi gucu pusuda bekleyip ayagin kaydi mi saldirmak..
Ama yikilmadik ya, ayaktayiz bosuna nefes tuketmeyin sizi gidi Tarkan dusmanlari,kiskanc ve kibirliler!

Hadi Tarkanim,hadi kafani toparlar toparlamaz yine sarkilarinla yik ortaligi.Hadi bi tanem, dusmanlari sevindirmeyelim,lutfen,her zamanki gibi guclu ol ve kafa tut bu piregi deve yapan dilli duduklere!Hadi askim,hadi bir tanem,ileryi dusunelim,meydani onlara birakmayalim!!!

OmerFaruk
02-03-10, 15:32
uğraşmayın boşuna kaldırırlar hemen Tarkan'a zarar vermek hoşlarına gidiyor!

xurush'nine
02-03-10, 15:43
uğraşmayın boşuna kaldırırlar hemen Tarkan'a zarar vermek hoşlarına gidiyor!

Ondan ziyade insan bazi dusuncelerini ifade etmekte tedirgin,sonra onun aleyhine kullanirlar diye korkuyorum.Hatta buraya yazdigimda bile zar zor dusuncelerimi kontrol etmege calisiyorum,siteye bi zarar gelir korkusuyla..

P.S. Haksiz,pardon korkak miyim acaba?! ..

OmerFaruk
02-03-10, 15:49
Ondan ziyade insan bazi dusuncelerini ifade etmekte tedirgin,sonra onun aleyhine kullanirlar diye korkuyorum.Hatta buraya yazdigimda bile zar zor dusuncelerimi kontrol etmege calisiyorum,siteye bi zarar gelir korkusuyla..

P.S. Haksiz,pardon korkak miyim acaba?! ..

korkaklık değil bu sadece tedbiri elden bırakmamak doğrusuda bu!

fenerbahçe
02-03-10, 15:57
çok merak ediyorum kendisi son dediklerinin kaçını yapıyo acaba (cami yaşlı falan filan)

starzu
02-03-10, 16:05
bu yazdıklarından sonra evet bi hayal kırıkığı yaşadım ama tarkan adına deyil aykut işiklar adına:12:

benim yazımı hala yayınlamadılar :15:

_trkn_
02-03-10, 16:55
Bu köşe yazarı kendini ne sanıyorda Tarkan'a laf söylüyor ?

'Tarkan türk gençleri için çok kötü bir modeldir demişsiniz' ama Tarkan küçük hayranlarım beni örnek almasın dedi zaten !

Tarkan uyuşturucu kullandığına pişman olduğu için bırakabilir.

Uyuşturucu kullanmaya devam etse bile Tarkan'ın hayatı köşe yazarlarını hiç ilgilendirmez ! siz kendi işinizi yapın, Tarkan'a laf atarak gündemde kalmaya çalışmayın..

Şimdi birşey daha söylerdim ama fan site olduğu için susuyorum.

jetaime
02-03-10, 16:56
ne bu yaaa allah askina neden agzini kapatmiyorlar

sema_
02-03-10, 17:12
:P:P ammmaaann

denizmavisi
02-03-10, 18:33
bunun gibilerin eline iyi bir koz geçti ya çok iyi değerlendirirler.İstediklerini söylesinler Tarkan'ın megastarlığını ve çok iyi bir sanatçı olduğunu hiçbir şey değiştiremez bunların hepsi kıskanç dilli düdükler...:7:

Bamboo
02-03-10, 18:49
bu adamın çok ciddi psikolojik tedaviye ihtiyacı var.. acayip gıcık ve gereksiz bi şahıs.

Dark_blue
02-03-10, 19:39
istedikleri yorumlari aktif ediyorlar sanirim , aldirmayin derim yoruma gerek yok bence :) üste yazi yaz tarkani yer , altinada iki yorum yaz , halk benden yana , gencler benden yana :) komik seyler bunlar...

Buzlukahve
02-03-10, 19:45
TARKANLA ALAKASI YOK OLDUM OLASI U (...)SEVMEM,kendisi ama en ufak bişey olduğunda ben aykut ışıklarım demesini biliyo madem insan ayırımı yok be adamsen niye sıkışttıgında ben aykut ışıklarım diyosun asıl yalakalar senin gibiler avrupa basın ı değil en büyük yalaka yalancı sizlersiniz yalancı medya iftiracı medya herşey sizde var

kevser
02-03-10, 20:12
bu ne yaaa hem tarkan kim yaa diyo hemde gençlere kötü örnek oluyo diyo madem önemli birisi değil madem kimse takmıyo onu o zaman niye örnek alsın ki,beyinsiz mi bu insanlar..(...) ama insanlar beyinsiz değil herkes neyin ne olduğunun farkında,kimse kör,sağır değil her ne kadar bu ve benzeri insanlar yapmaya çalışsada.aykut bey bigün gidin Sultanahmete ve Türkiye diyince aklınıza ne geliyo diye bi sorun turistlere 2.cümlede Tarkan geçiyomu geçmiyomu bi bakın,kendinizi kandırıyosunuz bari bizi kandrmaya çalışmayın

inci tanesi
02-03-10, 21:52
Arkadaslar bu ve bunun gibi bi suru insan var Tarkanimiza tas atan evet ama unutmayin ki Tarkani taniyan onun iyi kalpliligini bilen daha fazla insan var,cou insan Tarkanin genclere asla kotu ornek olmak istemedigini biliyooo.

**MegaStarkan**
02-03-10, 23:14
Kararin cikmasi ve basin aciklamasi yakin bir zamanda cikmali... herkes cifte standart uygulandigini saniyor ki böyle bir sacmaliga adalet izin vermez kanimca. Hak etti de cikti.