PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 'Tarkan suçunu bana yıktı'

cansu06
02-03-10, 08:27
Tarkan'ın da gözaltına alındığı uyuşturucu operasyonunda serbest kalan Ayyıldız firmasının hissedarlarından Murat Erdoğan, ünlü şarkıcı için şok iddiada bulundu: 'Tarkan bana uyuşturucu temin etti, suçunu da bana yıktı!'

Tarkan’ın savcılık sorgusunda 'Evimde bulunan 12.5 gram esrarı Murat Erdoğan’dan aldım' dediği Ayyıldız firmasının hissedarlarından Murat Erdoğan, 'Tarkan suçu benim üzerime attı' dedi.

Savcılıkta Tarkan ile ilgili konuşmadığı öğrenilen Murat Erdoğan’ın Tarkan’ın savcılık sorgusunda kendisini suçladığını öğrenince mahkemede konuştu.

TARKAN GÖZYAŞLARI İÇİNDE TAHLİYE OLDU

Uyuşturucu kullandığını kabul eden Murat Erdoğan, mahkemedeki ifadesinde, "Aslında savcılık ifademde söylemek isteyip söyleyemediğim bir husus var. Ben Tarkan’ın iddia ettiği gibi ona uyuşturucu temin etmiş değilim. Bilakis o bana uyuşturucu temin etmiştir. Deyim yerinde ise Tarkan kendi suçunu benim üzerime yıkmıştır. Tarkan Tevetoğlu’nun benim alehime olan beyanlarını kabul etmiyorum." şeklinde konuştu.
kaynak
msn haber

bounce
02-03-10, 12:45
artık Murat Erdoğan'la arkadaşlık kurmayacaktır.

start_the_fire
02-03-10, 12:53
bu tip konular sürekli cıkacaktır cihan abi yani , artık herşeye acık olmak gerekir anlatabildim mi şaşırmıyorum bunlara

anakha26
02-03-10, 12:59
Başa bela olmasa bari... Aynı stresi yaşatmasınlar tekrar tekrar....

MassConfusion
02-03-10, 12:59
Daha bu gündemden kolay kolay düşeceğe benzemiyor.

fincan
02-03-10, 13:18
Arkadaşlar dualarınızı eksik etmediğinizi biliyorum geçen süreç içinde ama dualara devam etmeliyiz bence bi an önce bu durumdan kurtulması için suçsuz olduğunu ispatlaması için eğer kullanıyosa bi an önce kurtulması için dualara devam edelim arkadaşlar

**MegaStarkan**
02-03-10, 13:49
Mahkeme karari cikmadigi sürece herkes kendi canini kurtarmaya calisicaktir. Tarkan'in serbest kalmasi cok birsey ifade etmiyor benim icin. Dava hala sürülüyor sonucta...

Bamboo
02-03-10, 14:42
Başa bela olmasa bari... Aynı stresi yaşatmasınlar tekrar tekrar....

he walla bende onu düşünüyorum dünden beri tarkanın adı bi kere karıştı yaa şimdi herşeyde onu kullanmya çalışmasalar bide... sonuçta yargılama henüz bitmedi malesef..

ece**
02-03-10, 14:47
inş. yeni yeni şeyler çıkartmazlar ya :! daha tam huzura kawuşamadık

xurush'nine
02-03-10, 15:11
Arkadaşlar dualarınızı eksik etmediğinizi biliyorum geçen süreç içinde ama dualara devam etmeliyiz bence bi an önce bu durumdan kurtulması için suçsuz olduğunu ispatlaması için eğer kullanıyosa bi an önce kurtulması için dualara devam edelim arkadaşlar

Bence de..Ama lutfen en azindan bir kac gun hep birlikte dua edelim,ne olursunuz,bunun cok daha etkili oldugunu biliyorum.(Her aksam saat 23-30 - 00-00 arasi.)Onun bu psikollojik ve "traji komik" olayi atlatmasi icin bir birimize tutunalim,lutfen.Cismen yanyana olmamiz mumkun ve onemli degil ama yeter ki kalplerimiz bir olup onun icin sevgi enerjilerimizi birlestirelim.

Bi de dedikodulara aldirmayin,su an destek olamliyiz elimizden gelen kadar.Ve de inanmayin.Tum fanlar Tarkanin ne kadar durust biri oldugundan eminler,bundan hic kuskum yok ama dun Saba Tumerin programini seyr edenler olmustur mutlaka aranizda.CNN Türk'te Saba Tümer, Douglas Forbes adında birini konuk etti "Doğum tarihini yaz, kaderinin pin kodunu öğren" projesiyle unlu birisi..(Tarkan'in pin kodu da cozuldi canli yayinda..)

Gordunuz mu Tarkani tanimayan yabanci birisi onun icin neler soyledi?Defalarca onu tanimiyorum ama cok durust biridir,soyledikleri hepsi dogrudur,ve kenardan belki eqolari olan biri gibi algilaniyor ola bilir (tabii ki biz fanlar degil..)ama ic dunyasinda cok ince, duygusal bir kisiliye sahip birisidir dedi..Bir olumsuzluk oldugunda bile o bir kurban dedi..Pin kodunda ates enerjisi (kotu enerji)gormuyorum dedi..
Ben pek fazla "medyumculuga" inanmam,bu konularda asiri seciciyim.Onlar hep 3 dogru bir yalan derler.Bazen de tam tersi.Ama bu is bir proje seklinde yapiliyor ve artik Turkiyeyle de isbirligi yapiliyorsa,demek ki ciddiye alinacak kadar dogruluk payi da vardir Douglas Forbes'in soylediklerinde..
O yuzden iciniz rahat olsun,Tarkan oyle birisi degildir.Kendi sucunu kimseye yuklemez.

Ama ne olursunuz,bu aralar dua edelim,dun o kisi de uyardi onumuzdeki donem,(2 yil)toparlanmazsa, Allah korusun, cokusu ola bilir dedi :((((

Elden baska bi sey gelmiyor,dua edelim bari.Hep birlikte ama,ayni anda ama..

Please,Let us all come closer!!!!

sukranuzal
02-03-10, 15:18
arkadaşlar insanların azı torba değilki büzesiniz doğru yanlış herşeye yorum yapıyorlar bugün okula giderken konu tarkandan açıldı arkadaşlarım tarkana yapılanın ayrıcalık olduğunu serbest kalmaması gerektiğini falan söylüyorlar ben de kullanmadığını avukatının açıklama yaptığını söyledim ama herkes yok parası var onun için bırakıyolar falan diyor kimseyi inandıramıyoruz bu konuda çok üzülüyorum :(

_trkn_
02-03-10, 17:11
Oooff Tarkan suçu başkasına atmaz, kesinlikle yalan söylüyor bu adam.

Ama şimdi bu adamlar Tarkan'ın peşine düşmesin..

OmerFaruk
02-03-10, 17:37
Bence buda yalan ne ara demeç verdi basına tutuklu adam Davaya bence 10 Aydan daha fazla var ki Tarkan'ın hiç bir suçu yok Suçu olsa mahkemeye sevk edilmesi gereki savcı serbest bırakamaz. HİÇ BİR SUÇU YOK! o yüzden konuşmanın bile bir anlamı kalmıyor Böyle Konulara yorum bile yapmayalım Tarkan'ı bilen İyi biliyor.

SESA
02-03-10, 18:12
Bu olay unutulana kadar herkes Tarkanın üstüne gelmeye devam edecek onu suçlamaya çalışacak yeni olaylar çıkmaz inş Tarkanın başına

arau
02-03-10, 18:17
tarkanın acilen basın toplantısı yapması lazım bence çünkü konuşmazsa insanların hafızasına kazınacak sonra ne dese boş. mahsun kırmızıgülde gözaltına alındı bu sebepten adam temiz çıktı ama hala yazıyor basın sonucuna değinmeden çünkü oda konuşmamıştı.

asd1234
02-03-10, 19:51
Biraz önce ben de tvden gördüm bu haberi. Yargılamanın hala devam ediyor olması,bi de üstüne böyle bir haberin çıkması beni de tedirgin etti.Umarım en yakın zamanda Tarkan'ın bu zehri temin etmekle alakası olmadığı ortaya çıkar da tam olarak rahatlarız..

özge
02-03-10, 21:17
Demodee bu numaralar yemezler murat bey daha önce aklın nerdeydii şimdi iftiraa atmaa

dudu
02-03-10, 21:53
Bu adamdan baştan beri korkuyodum tekin birine benzemiyodu Tarkanın yanında ne işi vardı zaten !!

inci tanesi
02-03-10, 22:16
her kesin kendini kurtarmaya calismasi normal arkadaslar ama ilahi adalet denen bisey var Murat bey istediyi kadar iftira atsin hic bi faydasi olmaz bence

inci tanesi
02-03-10, 22:17
Adi ustunde iftiraaa :13:

Ganador
03-03-10, 00:27
Murat Erdoganla Tarkan uzun suredir ''kanka'' idi.Htta bazen kafa dagitmaya amsterdama fln gidiyorlardi.Yargida bir konu uzerinde kimsenin konusmamasi lazim artik.

arau
03-03-10, 01:27
yargıda konu diye adamı dünyaya kokoinman ilan edilmesine izin mi verelim. yargıya saygı duyan bir basınımız varmı ki

gizem-akkaş
03-03-10, 01:52
heh bi kere çıktı ya tarkanın adı artık sürekli ona atarlar suçu madem öle nie serbest bırakıolar adamı suçlu o madem nie o adamda serbest iştee meyve veren ağaç taşlanır her zaman tarkanıda hiçbizaman çekemediler çekemiyenlern işi bu kesin neseee yinede dualarımızla destek olalım tarkanımaaaa seni sevioruuuz tarkaaaan tek bir gözyaşın biizm için çok değerli o gözyaşına dünyayı yakarız biz ölene kadarda yanındayıız...

arau
03-03-10, 02:05
bence avukatı dava açıp bütün yayın organlarını ( özellikle büyük ulusal kanalları) sosyal ve mesleki itibarı zedeledikleri için özür dilemeye zorlamalıdır.

gizem-akkaş
03-03-10, 02:08
kesinlkle katılıorum sanaa

Ganador
03-03-10, 02:57
Iyide yayin organlari yayin yaparken hep iddaa ediliyor diye yayin yapti.Kimse suclu demedi.Tarkan cikip aciklama yapmazsa bir cok haber cikar.En guzeli ciksin yapsin basin toplantisini herkesin cenesi kapanir o zaman

günışığım
03-03-10, 03:13
bence avukatı dava açıp bütün yayın organlarını ( özellikle büyük ulusal kanalları) sosyal ve mesleki itibarı zedeledikleri için özür dilemeye zorlamalıdır.

bravo katiliyorum
dava acsin haklarini arasin Tarkanda
herseyi basin kendi istedigi gibi yayinliyor
avukatininda dedigi gibi Tarkana yapilan 'LİNC'

OmerFaruk
03-03-10, 09:35
Iyide yayin organlari yayin yaparken hep iddaa ediliyor diye yayin yapti.Kimse suclu demedi.Tarkan cikip aciklama yapmazsa bir cok haber cikar.En guzeli ciksin yapsin basin toplantisini herkesin cenesi kapanir o zaman

İddaa ediliyor dedikleri zaman serbest kalmıştı Basın bildirisini dağıtmışlardı buna rağmen dikkate almayıp yayın yapanlar oldu Hala Örnek; Kanald, Startv, Samanyolu,KanalA gibi kendilerini bilmezler yayınladılar . Maddi ve Manevi Tazminat açsın Özür dilettirsin. Böyle başka birinin başına geldiği zaman yapamazlar aynısını TARKAN'ımız şükürler olsun atlattı ama başka birinin de başına gelirse bu basın yüzünden başı yanar. Bu olay bişi daha öğretti. İsterse bütün Dünya kullanıyor yapıyor desin Herkes suçu ispatlanana kadar suçsuzdur.;) buna inanalım gerisi boş bugün bizim başımıza geldi Yarın birinin başına gelmesin bu olaylar!