PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göz altına alınacağını 3 gün önce söyledi.

arau
01-03-10, 22:29
Kanal T ekranlarında yayınlanan Turuncutime adlı haber programının sunucusu gazeteci Tunç Erden Yakar, Megastar Tarkan'ın gözaltına alınacağını gözaltına alınmadan 3 gün önce canlı yayında söyledi.

Tarkan'ın gözaltına alınacağını alınmadan 3 gün önce canlı yayında söyledi! VİDEO

Kanal T ekranlarında yayınlanan Turuncutime adlı haber programının sunucusu gazeteci Tunç Erden Yakar, Megastar Tarkan'ın gözaltına alınacağını gözaltına alınmadan 3 gün önce canlı yayında söyledi.

Kanal T ekranlarında her çarşamba günü saat 16:16 ile 18:16 saatleri arasında yayınlanan Turuncutime adlı program Tunç Erden Yakar'ın sağlık sorunları nedeni ile geçtiğimiz hafta bir gün öne alındı ve 23 Şubat 2010 salı günü program yayınlandı.

Canlı olarak yayınalanan Turuncutime adlı haber programında Tunç Erden Yakar'ın konuğu Karikatürstler Derneği Genel Sekreteri Aziz Yavuzdoğan'dı. Türkiye'de medya üzerindeki siyasi baskıların ve gündemdeki konuların tartışıldığı programda Tunç Erden Yakar, Kuvvet komutanlarının gözaltına alınma şeklini eleştirirken ilginç bir iddiada bulundu.

Hükümetin gündemi değiştirmek için sıkıştığı zaman her şeyi yapabileceğini, herkesi gözaltına alabileceğini iddia eden Tunç Erden Yakar, Tarkan'ın gözaltına alınacağını açıkladı.

Takan'ın gözaltına alınacağını açıklayan Tunç Erden Yakar "Buradan akıl vereyim Tarkan'ın yanında bir de Hülya Avşar'ı alırsanız bu olay çok iş yapar. Medya bir anda bununla meşgul olur gündem değişir" dedi...

Tunç Erden Yakar'ın canlı yayında Tarkan'ın gözaltına alınacağını söylemesinden 3 gün sonra Megastar Tarkan Kokain operasyonu ile gözaltına alındı!

http://www.hurriyetport.com/news/120/ARTICLE/18547/2010-03-01.html

TorNadO
01-03-10, 22:37
İnanılmaz Allah söyletmiş.

tarkaseksüel
01-03-10, 22:39
gundem değiştirme cabasında oldukları bellı zatennn herkese satasıyorlarr..

özge
02-03-10, 00:47
zatenn kimin niyee tarkanı takibee aldırdığınıı gayet iyi biliyoruzzz fazlaa söze gerekk yok ama emellerinee ulaşamıycaklar bizi ve Tarkanı yıldıramazlar...

pare pare
02-03-10, 06:44
Bazen oluyor insanlar herwey onceden bile biliyorlar . . .

veli
02-03-10, 10:10
Allah söyletmiş değil adam bişeyler biliyomuşş....

xurush'nine
02-03-10, 11:25
Dun NTV'de yorum farki programinda da buna benzer bi dusunce aktarildi,-gundemi degistirme,milleti obi sure baska tarafa yonlendirme,oyalama taktigi ..

Evet arkadas hakli, belki de Allah soyletmis, ama hatirliyorsaniz ocak ayinda Osman Baydemir de (Diyarbakir Belediye Baskani) Hasankeyf'e destek veren sanatçılar Tarkan, Sezen Aksu ve Ajda Pekkan’i uyarmisti "Aman, aman dikkatli olun.."
Bi de 6 aydir dinlenmede,bilmem teknik takipte diyorlar falan filan..
Ya cocuklar, akil var,mantik var bir kisi uyusturucu kullaniyorsa onu 2 haftada cozersiniz, bu konulari fazla bilmiyorum da doktor dun Banu Guvenin programinda soyledi ,bu illet bagimlilik yapar.Hele hele 6 yildir kullaniyorsan..O zaman neden 6 ay teknik takibe alinmis ki?Tarkan'in en kotu ihtimalle, kullaniyorsa bile, torbacilarla ne isbirligi ola bilir ki?Parasi mi yok boyle cirkin islere kalkissin,orgutle isbirligi yapsin,elin colugunu cocugunu zehirlesin?Hem de bunca doga,baris hayrani kisiligi,durustlugu,iyi kalbiyle.. Bir cocugun sacinda fazlasiyla jel kullanmasina dayanamayip ,yapma sonra saclarin dokulur diye uyaran bi insan,millete uyusturucu pazarlar mi,Allah askina,bu iftiralari ona yonelten kisiler,koysun elini vicdanlarina? Buna kim inanir?
Ben sanki birilerinin sen dunyayi kurtarigcagna kendine bak "havasini" hisseder gibiyim.. Bilmiyorum..
Vallahi Darvin insanlik tarihinde cok onemli yeri olan bir kisilik ama turklerle ilgili dusuncelerinden dolayi ondan nefret ederim..Bu iftirayi atmak isteyenler de galiba onun soylediklerini kanitlarca bir is yapiyorlar.Ya, bu milletin alninda enayi'mi yaziyor? Iki kere iki dorttur.Soylediklerine kendileri inaniyor mu acaba?! Tarkan'in kendisi,ailesi ve bunca Tarkan sevene bunu yapmaya kalkisiyorlar,Allahtan korkun be!
Bence bu isde baska bi sey var, ama ergec kokusu cikar aheste aheste..
Hepimize bir daha gecmis olsun, belki bosuna ceneni yoruyorsun diyorsunuz ,gecdi diyorsunuz,ama kusura bakmayin,cok ofkeliyim,ezginim,yorgunum,bitginim,nefret doluyum,
kusura bakmasinlar!Ve bunu bizlere dolaplayan kimse, her kimse alicagi olsun,Tanriya hevale ediyorum!!!! Allahindan bulsun!!!

P.S. Ama onemli olan su an kurtuldu ya,Allah bir daha boyle bi durumla karsilastirmasin,cok sukur kurtuldu...

Nesimi ne guzel soylemis:

Zahidin bir parmagin kessen donup haktan kacar,
Gor ki miskin asigi serpa soyarlar,agrimaz...

Imza o miskin Tarkan asiklarindan birisi..

Bamboo
02-03-10, 11:43
Dun NTV'de yorum farki programinda da buna benzer bi dusunce aktarildi,-gundemi degistirme,milleti obi sure baska tarafa yonlendirme,oyalama taktigi ..

Evet arkadas hakli, belki de Allah soyletmis, ama hatirliyorsaniz ocak ayinda Osman Baydemir de (Diyarbakir Belediye Baskani) Hasankeyf'e destek veren sanatçılar Tarkan, Sezen Aksu ve Ajda Pekkan’i uyarmisti "Aman, aman dikkatli olun.."
Bi de 6 aydir dinlenmede,bilmem teknik takipte diyorlar falan filan..
Ya cocuklar, akil var,mantik var bir kisi uyusturucu kullaniyorsa onu 2 haftada cozersiniz, bu konulari fazla bilmiyorum da doktor dun Banu Guvenin programinda soyledi ,bu illet bagimlilik yapar.Hele hele 6 yildir kullaniyorsan..O zaman neden 6 ay teknik takibe alinmis ki?Tarkan'in en kotu ihtimalle, kullaniyorsa bile, torbacilarla ne isbirligi ola bilir ki?Parasi mi yok boyle cirkin islere kalkissin,orgutle isbirligi yapsin,elin colugunu cocugunu zehirlesin?Hem de bunca doga,baris hayrani kisiligi,durustlugu,iyi kalbiyle.. Bir cocugun sacinda fazlasiyla jel kullanmasina dayanamayip ,yapma sonra saclarin dokulur diye uyaran bi insan,millete uyusturucu pazarlar mi,Allah askina,bu iftiralari ona yonelten kisiler,koysun elini vicdanlarina? Buna kim inanir?
Ben sanki birilerinin sen dunyayi kurtarigcagna kendine bak "havasini" hisseder gibiyim.. Bilmiyorum..
Vallahi Darvin insanlik tarihinde cok onemli yeri olan bir kisilik ama turklerle ilgili dusuncelerinden dolayi ondan nefret ederim..Bu iftirayi atmak isteyenler de galiba onun soylediklerini kanitlarca bir is yapiyorlar.Ya, bu milletin alninda enayi'mi yaziyor? Iki kere iki dorttur.Soylediklerine kendileri inaniyor mu acaba?! Tarkan'in kendisi,ailesi ve bunca Tarkan sevene bunu yapmaya kalkisiyorlar,Allahtan korkun be!
Bence bu isde baska bi sey var, ama ergec kokusu cikar aheste aheste..
Hepimize bir daha gecmis olsun, belki bosuna ceneni yoruyorsun diyorsunuz ,gecdi diyorsunuz,ama kusura bakmayin,cok ofkeliyim,ezginim,yorgunum,bitginim,nefret doluyum,
kusura bakmasinlar!Ve bunu bizlere dolaplayan kimse, her kimse alicagi olsun,Tanriya hevale ediyorum!!!! Allahindan bulsun!!!

P.S. Ama onemli olan su an kurtuldu ya,Allah bir daha boyle bi durumla karsilastirmasin,cok sukur kurtuldu...

Nesimi ne guzel soylemis:

Zahidin bir parmagin kessen donup haktan kacar,
Gor ki miskin asigi serpa soyarlar,agrimaz...

Imza o miskin Tarkan asiklarindan birisi..

her söledğine katılıyorum bende çok haklısın ...:20:

start_the_fire
02-03-10, 12:46
her söledğine katılıyorum bende çok haklısın ...:20:

Bende dün Beş N bir K programını izledim tarkan ile kapattılar programı ama iyi konustular öyle tarkana sataşma gibi bir problem söz konusu bile olmadı iyi yani cok mutlu oldum ya:1:

e_lif
02-03-10, 16:12
tarkan sadece ılısu hasankeyf konusunda değil diğer çevreci eylemleriylede hükümetin başını çok ağrıttı hatta almanyada söyleşisi sonrası almanlar ılısu barajına verdikleri desteği çektiler başbakanın davetine mazeret bildirmeden katılmamasıda birilerini öfkelendirmiş olmalı zaten medya tarkanın kokaininden çok neden şimdi ve neden tarkan diye sormalı hükümetin tarkan kadar başını ağrıtan başka bir star var mı bu ülkede???? Hasan keyfi korumak adına tarkanın dışında kim ne yaptı uluslar arası platformda???? bu projenin maliyeti nedir???? ama yok bunlar sorulmaz tarkan neden özel odada ifade verdi neden alkışlarla karşılandı bunlar daha önemli medya için

SESA
02-03-10, 18:05
Tarkan artık serbest kim ne derse desin ne isterse yapsın