PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkancoll sohbet yeri açılsın

start_the_fire
01-03-10, 21:55
Ebru abla ve kenan abiden bir ricam olucak tarkancoll sohbet yerinin 24 saat online olmasını istiyorum neden derseniz eğer daha cok birbimiz ile kaynasır daha cok muhabbetimizi geliştirmiş oluruz bence cok iyi fikir ama tabiki bu sizlerin görüsünüze bağlı bence cok iyi fikir ama :20:

Slyozi_Angela
07-03-10, 11:28
bencede iyi olur.bu konuda destekcinim...

tarkaseksüel
07-03-10, 12:33
sohbet bolumu her zaman açık ama her uyeye değil...
mesala ben aktıf uyeyım her zaman açık bendee...

Bamboo
07-03-10, 14:21
sohbet bolumu her zaman açık ama her uyeye değil...
mesala ben aktıf uyeyım her zaman açık bendee...

iide herkez aktif üye değil ki zaten aktif üye sayısı az bu forumda.. eğer her üyeye açılırsa çok daha ii olur.. hem bence haksızlık oluyo..

**MegaStarkan**
07-03-10, 15:22
Daha önce de benzer konular acilmisti, aciklama yapmistik. Chat bölümü herkese acildigi anda bir süre sonra gereksiz laubali konusmalar yer aliyor, arti konulardaki katilimlar da azaliyor. Bu yüzden sadece önemli zamanlarda herkese aciliyor. Bundan ziyade yönetim 24 saat boyunca konusmalari takip edemez, kavgalara ve diger kural disi durumlara müdahele edemez. Aktif üye grubu zaten V.I.P üyelerin disinda diger üyelerinde bu özelliklerden faydalanmasi icin kurulmustur. Bir Aktif üye V.I.P üye olmaktan daha kolay bir secim asamasindan geciyor. Aktif oldugunuz sürece sizde bu grupta üye olabilirsiniz, aktifliginiz tüm üyeler ile kiyaslanarak ve bunun disinda bir kac kriter ile belirleniyor (süresiz atilmayan bir üye, genel mesaj sayisi ve icerikleri, aktiflik süreci vb.). Bizim icin aktiflik bir dönem icin degil daima aktif olmak demektir. Bu gibi üyelere ayricalik tanimak haksizlik degildir, hak tanimaktir. Bunu elde etmeniz sizin de elinizde.

Bu arada su siralar yeni secimler yapmayi düsünüyoruz.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

jetaime
07-03-10, 16:36
bende bir sey sana sordum kenan ama maleesef yapmicaksin
keske boyle bir bolum acabiliriz bu forum da
yani ben size anlatcam turk vatandas alcam az sonra ve bir turk ismin secmem lazi ama hic fikrim yok
sizde yardim sormak istiyorum
ama neyse ben kendi kendime dusunecem

**MegaStarkan**
07-03-10, 17:06
Sorununun yanitini almistin, buraya da tasimanin anlami yok. Bu konu diger bir sorun ile ilgili. Özel sorunlar icin forumumuzda bir kategori yok ve forumun amacini asar. Eminim, google bu konuda sana daha yardimci olur. Üyelerin kisesel görüsleri pek önem tasimamali bu gibi önemli durumlarda.

Saygilar

OmerFaruk
07-03-10, 18:23
bence açılmamasının nedeni çok mantıklı ama yönetim kadrosunun geniş olması ile bu sorun çözülebilir elbette ama yönetim kadrosunun darlığı bu kontrol sıkıntısına neden oluyor. olabilir. ilerde inş herkese yapabilir duruma gelir.

tarkaseksüel
07-03-10, 18:29
bence açılmamasının nedeni çok mantıklı ama yönetim kadrosunun geniş olması ile bu sorun çözülebilir elbette ama yönetim kadrosunun darlığı bu kontrol sıkıntısına neden oluyor. olabilir. ilerde inş herkese yapabilir duruma gelir.ama söylede bi şey var yönetim ne kadar çok olursa o kadar çok değişik fikri çıkar ama bu da birr yerde karmaşıklığa neden olur ayrıca bi forumu emanet etiğin kişilere güven duyman lazımm bu da kolay bişe değil...

start_the_fire
07-03-10, 18:32
bencede iyi olur.bu konuda destekcinim...

oo teşekkür ederim canım :29:

**MegaStarkan**
07-03-10, 19:03
Yönetim kadromuz 6 kisi ile olusdugu zamanlarda da chat 24 saat acik degildi. Her yöneticinin özel hayati ve düzeni buna izin veremez ve vermemeli; en azindan saglikli bir yasam bicimi adina geceleri takip etme istegi istenemez. Sorunlarin üstesinden geldigimiz sürece yönetici sayisi önemli degil; son zamanlarda sadece iki aktif yönetici oldugumuz halde hersey kontrol altinda.

Saygilar

OmerFaruk
08-03-10, 01:37
Yönetim kadromuz 6 kisi ile olusdugu zamanlarda da chat 24 saat acik degildi. Her yöneticinin özel hayati ve düzeni buna izin veremez ve vermemeli; en azindan saglikli bir yasam bicimi adina geceleri takip etme istegi istenemez. Sorunlarin üstesinden geldigimiz sürece yönetici sayisi önemli degil; son zamanlarda sadece iki aktif yönetici oldugumuz halde hersey kontrol altinda.

Saygilar

elbetteki ancak forumda bulunan yönetici demiyelimde yetkili kişilerin fazlalığı o forumda aktif olarak bulunan belli bir populasyona güven hissi ve bunun yanında sağlıyacağı düzenide yanında getireceğini düşünüyorum. Aktif üye olarak bir kaç kişi(isterlerse) forumda yetkilendirilirse daha sıcak bir ortam kanaatindeyim tabi bu benim fikrim daha fazla yetkili kişi demek daha kolay ve daha düzenli temiz bir forum demek ama zaten bu forumda kavga edilmemeli burası kimsenin ringi veya sokak arası değil. Bu sadace Anlık Chatte değil Normal forumlarda da olabilecek bişi sonuçta !

Saygılar

Ömer Faruk Çetinkaya