PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Hayranları Adliyede...

anakha26
01-03-10, 15:35
SABRET İNCİTANEM

TARKAN HAYRANLARI ADLİYEDE

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan Tarkan'ın hayranları ünlü şarkıcıya "sabret incitanem" diyerek seslendi.

İstanbul'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ve bugün Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne getirilen Tarkan'ın bir grup hayranı adliyeye geldi.

Tarkan'a benzerliği ile dikkat çeken bir hayranı, "Biz Tarkan'ı çok seviyoruz. Onu hiçbirşey bizim gözümüzde batıramaz. Biz onu ibadet edercesine çok seviyoruz" dedi. Bir başka Tarkan hayranı da, Tarkan'ın da hata yapabileceğini belirterek, "Mutlaka hatasını telafi edecektir diye düşünüyorum. Tahliyesi olacak diye umuyoruz ve bekliyoruz. Aksi bir durumda ki, düşünmek istemiyoruz ama o zaman da sabret incitanem diyoruz" diye konuştu. Tarkan'ın hayranları ünlü şarkıcıya "sabret incitanem" diyerek seslendi.

(Selahattin GÜNDAY - Tahsin LALE - İSTANBUL / DHA)

http://www.dha.com.tr/n.php?n=sabret-incitanem..-2010-03-01

ece**
01-03-10, 15:43
arkada da serkn wea gökhan çıkmış :) hanginizseniz söleyin :) canlarım benim ya:) iyiki ordasınız ne güzel tek yürek :) bir oluruz yolunda TARKANNNN <3

özlemmis
01-03-10, 15:47
gözlerim doldu gerçekten. Biz gelemeyenlerinde aklı kalbi orda.Artık bu işkence bitse tarkanım çıksa dayanamıyorum bu üzüntüye.

Slyozi_Angela
01-03-10, 16:01
keşke bende gidebilseydim.ONUN yaninda olmayi çok isterdim.ama kendim gidemesemde aklim,kalbim,ruhum orda ONUN yaninda..."sabret incitanem" bu günlerde geçecek!

sukranuzal
01-03-10, 16:33
arkadaşlar duruşma bu saate kadar bitmedimi yaa neden bi açıklama gelmedi ....

secil.06
01-03-10, 16:46
Arkadaşları harikasınız keşke Ankada degil İstanbulda yaşasaydım inş güzel haber alacagız sabret incitanem bekle beni dönecegim mutlaka sabret

berkan
01-03-10, 17:12
sagolun arkadaslar tarkanı yalnız bırakmadıgınız ıcın .

nedjohnlansen
01-03-10, 18:05
keşke ben de gidebilseydim... ne yapmış olursa olsun o tarkan.

xurush'nine
01-03-10, 18:11
Ntv'yi acin..

anakha26
01-03-10, 18:21
Ne diyo bu NTV deki profesör yaaa. Saçmalıyomu napıyo... bir dedidiği bir dediğini tutmuyor... Ne demek "Newyork, Nevşehir arası bir yaklaşım sergiledi"....

ece**
01-03-10, 18:24
Ne diyo bu NTV deki profesör yaaa. Saçmalıyomu napıyo... bir dedidiği bir dediğini tutmuyor... Ne demek "Newyork, Nevşehir arası bir yaklaşım sergiledi"....

kötü bişey demiyo ya... hatta TARKAN OLUNMAZ TARKAN DOĞULUR da diyo :21:

anakha26
01-03-10, 18:28
kötü bişey demiyo ya... hatta TARKAN OLUNMAZ TARKAN DOĞULUR da diyo :21:

Artık her konuşanı bol keseden sallıyor modunda dinlediğim için kavrayamadım adamcağızın dediklerini... Güvenmiyorum bu medyaya...

anakha26
01-03-10, 18:40
Bekleyişteki hayranlardan yeni fotoğraflar :

http://www.milliyet.com.tr/Yasam/SonDakika.aspx?aType=SonDakikaGaleri&ArticleID=1205480&PAGE=1

pare pare
01-03-10, 19:41
Icim rahatladi !!!!!!

meryem_17
01-03-10, 20:08
Tarkanımız yalnız bırakmayan arkadaşlarımıza sonsuz teşşekürler ediyoruzz işteee gerçekkk sewgiiiii budurrrr inanın bugün orda olabilmek için herşeyimi feda ederimmm ama bütün gün kalbim tarkan we sizinle idi arkadaşlar tekrar teşşekürler hepinizden giden gidemeyen bütün TarkanColl ailesinden Allah Razı Olsunn tekrar sonsuz teşkkürler.

start_the_fire
01-03-10, 20:23
Ay ben hepinizi cok seviyorum canlarım benim hepiniz ordaydınız ya harikasınız siz varya dünyanın en tatlı en şeker insanlarısınız abilerim ablalarım benim

jetaime
01-03-10, 21:58
evet bende cok rahatladim