PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çelişkili haberler

kartales26
01-03-10, 10:43
İstanbul Narkotik Şube ekipleri tarafından uyuşturucu kullandığı iddiasıyla gözaltına alınan ünlü şarkıcı Tarkan'ın sorgusu sürüyor. Perşembe gününden beri gözaltında bulunan sanatçıya yardımcı olması için, ünlü şarkıcı Sezen Aksu avukatını gönderdi. Aksu'nun avukatı Tunç Demircan Narkotik Şube Müdürlüğü'ne giderek, "Hukuki bir desteğe ihtiyaç söz konusu olursa davayı seve seve takip etmeye hazırız" dedi ve göreve talip oldu. Ancak iki avukatının kendisiyle ilgilendiğini belirten Tarkan, çok teşekkür ederek bu jesti geri çevirdi. Tarkan, Narkotik Şube Müdürlüğü'ndeki 3'üncü gününde Emniyet Müdürlüğü'nün kafeteryasından yemek yedi. Sanatçı, emniyetteki resmi ifadesinde kokain kullandığı iddialarını reddetti. Sanatçı dün akşam, operasyon kapsamında gözaltına alınan 9 kişiyle birlikte sağlık kontrolü için Bayrampaşa Devlet Hastanesi'ne götürüldü. ABD'de esrar içmeye alıştığını söyleyen ünlü popçu, çok kullanmadığını belirtti. Esrarı Murat Erdoğan vasıtasıyla temin ettiğini anlatan Tarkan, başkalarına uyuşturucu temin etmediğini söyledi. Bu arada polisin teknik takibinde torbacıların ünlü popçudan "Patron" diye bahsettiği ve "Patron mal istiyor" dediği ortaya çıktı.
http://www.sabah.com.tr/Yasam/2010/03/01/aksu_destek_icin_avukatini_gonderdi Dikkat ederseniz resmi ifadesinde kokain kullandığını reddetti diyor.Sızan haberlerde de bunun tam tersi ben tarkan'ın yaptığı basın toplantısı veya resmi ifadeyi görmeden hiç bir şeye inanmıyorum artık

arau
01-03-10, 10:50
doğru söylüyorsun ne yalan ne doğru belli değil. en doğruyu tarkan söyleyecek galiba...

Bamboo
01-03-10, 12:07
artık çıksın ortaya yaa ne yalan ne doğru.. off

start_the_fire
01-03-10, 12:09
Bencede artık herşeyin cıkması gerekiyor ya of

**MegaStarkan**
01-03-10, 14:03
ABD'de alisdigini inanirim... arkadas ortaminda alismisim demis hatta. Orda baskalarina kendini kabullendirmek icin yapmis olabilir.

bounce
01-03-10, 14:06
ABD'de alisdigini inanirim... arkadas ortaminda alismisim demis hatta. Orda baskalarina kendini kabullendirmek icin yapmis olabilir.
günahını almayayım ama avo yermagnan'dan dolayıdır çünkü internette bi kaç fotoğrafını gördüm bi kaç arkadaşıyla, rezil haldelerdi.

**MegaStarkan**
01-03-10, 14:12
Benimde tahminim o yönde... Party yaparken alismistir, eglence faktörünü arttirmalari icin. Bakalim bugün hersey netlesicek. Belkide Tarkan hic kullanmadi gerci ozaman bu kadar cok tutmazlardi... ama kullansa da sasmam.

prenses_elaa
01-03-10, 15:07
ben zaten en baştan beri tarkanın ağzından duymadan hiçbirşeye inanmıyorum

baboli
01-03-10, 15:29
KRal'a hersey serbest .. Onun Sonuna kadar Yanındayız.....

Slyozi_Angela
01-03-10, 16:05
ben TARKAN kendi bi açiklama vermeyince hiçbi habere inanmiyorum.O ne söylerse benim için doğru olan odur...