PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Destek'te OKAN'dan

mage
01-03-10, 04:11
Az önce medya kralını izledim Okan aşırı ciddi bir anlatımla
''TARKAN DÜNYADA TÜRKİYENİN İMAJINI DEĞİŞTİREBİLEN TEK KİŞİ ALLAH ONU BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN DEDİ''

Arkadaşlar Okan alaycı tavırla değil son günlerde yasanan olaylara istinaden tarkana destek verdi.

BİZDE TARKAN FANLARI OLARAK TEŞEKKÜRLER OKAN DİYORUZ

smh
01-03-10, 04:38
okan ciddi durumlarda destek olur dalga geçmeyeceğini biliyordum zaten

günışığım
01-03-10, 04:58
tam oyle soylemedi midnight express imajini dunyada degistirebilen tek kisidir dedi. allah onu basimizdan eksik etmesin dedi. evet gercektende cok ciddi olarak soyledi ve tum konuklarda ayni ciddiyetlik ile dinlendi

jetaime
01-03-10, 08:41
Waouw sasirdim bu mi soyledi inanilmaz

özge
01-03-10, 08:42
zatenn severdim okanı zeki adam o nerde ne zaman ne söyleyeceğini bilir tarkana takılması serdara takılması gibi şov amaçlı zaten o herkeze takılıyor konuklarınaa bilee o yüzden hiç bir zaman takmadım okanı

xurush'nine
01-03-10, 08:56
Az önce medya kralını izledim Okan aşırı ciddi bir anlatımla
''TARKAN DÜNYADA TÜRKİYENİN İMAJINI DEĞİŞTİREBİLEN TEK KİŞİ ALLAH ONU BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN DEDİ''

Arkadaşlar Okan alaycı tavırla değil son günlerde yasanan olaylara istinaden tarkana destek verdi.

BİZDE TARKAN FANLARI OLARAK TEŞEKKÜRLER OKAN DİYORUZ

Cocuklar,Once bu - Tarkan'in yillardir milyonlarin onunde bikmadan onu yerden yere vuran adamcigazin destegine ihtiyaci oldugunu sanmiyorum.Bir kes dogruyu soylemis hepsi bu.Adsam zeki ya,bu kes olgun kral,savunucu rolunde..Siz de hemencecik inandiniz samimiyyetine.Cocuklasmayin be diyecektim ama baktim ki yasiniz kucuk..Inanmayin oyle "manevralara".
Ciddi ola bilir,cunki gercekleri soyluyor,ama samimiyetine hayatta inanmam.
Ya, Tarkan gercekden oyleyse (ki oyledir) neden yillardir basinin etini yiyorsun be adam?!

arau
01-03-10, 09:12
bencede ciddi ve samimi bir şekilde hemde olaya değinmeden destek verdi.

ece**
01-03-10, 14:08
okanı herzaman çok sewdiimi dile getirmiştim zaten ... o herkese çok fazla takılıyodu ne tarkanı ne de seyirciyi ayırıyodu takılma konusunda... işin espri boyutlarıydı onlar.okan böle ciddi durumlarda dalga geçmeyecek kadar akıllı bi adam...okandan beklediğim bi dawranıştı ..teşekkürler tekrar

sarıpapatya
01-03-10, 14:30
şaşırtıcı ama doğrusu bu eğer bahsettiğiniz gibiyse.

Yakisikli89
01-03-10, 14:56
Ne diyebilirdi ki baska? Dogru bir davranis..

TorNadO
01-03-10, 15:01
Sevindim.teşekkürler

prenses_elaa
01-03-10, 15:01
doğru söylemiş ona destek olmak lazım türkiyeyi yanıtan tek sanatçı ayrıca dünya basını bile tarkan için geliyor

flores
01-03-10, 16:44
sagolsun.hicolmasa bu agir gunlerinde ona bir camurda atan olmadi;dualarimiz seninle.cok uzgunum Tarkan