PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya basını Tarkan için geliyor

arau
01-03-10, 01:51
Uyuşturucu kullanmak ve temin etmekten geçen Perşembe günü
gözaltına alınan Tarkan bugün savcılığa sevk edilecek. Megastar'ı mahkemede savunmak için 60 avukat başvuru yaparken, dünya basını bugün Tarkan için adliyede olacak

Tarkan'ın 2 bin hayranının da bugün adliye önünde toplanacağı belirtildi.

Narkotik polisi tarafından 6 aylık teknik ve fiziki takip sonunda uyuşturucu kullanmak ve temin etmekten geçen Perşembe akşamı evinde gözaltına alınan megastar Tarkan hafta sonunu İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü'nde gözaltında geçirdi. Tarkan, panik atak hastası olduğu gerekçesiyle 5'inci katta özel odada, diğer sanıklar ise nezarette kalıyor. Dün öğleden sonra Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülüp sağlık kontrolünden geçirilen megastar şarkıcı bugün Beşiktaş'ta bulunan İstanbul Adliyesi'ne sevk edilecek. Tarkan'ın gözaltına alındığı Perşembe akşamından beri İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gelip dünyaya haber geçen yabancı kanalları ve haber ajanslarının muhabirleri de bugün İstanbul Adliyesi'nde olacak. Alman kanalları, dünyaca ünlü ajanslardan Reuters ve AFP muhabirleri Tarkan'ın mahkemede serbest kaldığını ya da tutuklandığını İstanbul'dan dünyaya duyuracak.

Savunma ordusu

Tarkan'ı savunmak için 60 avukatın baroya giderek başvurduğunu söyleyen sanatçının avukatı Yunus Egemenoğlu, �Müvekkilim Tarkan kabul ettiği takdirde hepsi Pazartesi günü Tarkan'ı savunabilir. Ancak şu anda 5 avukat arkadaşım ve ben davayı üstlendik. Müvekkilim hakkında uyuşturucu kullanmaktan işlem yapılacak. Pazartesi günü inşallah müvekkilim aramızda olacak�dedi.

KELEPÇE TAKILACAK MI?

Bugün hakim karşısına çıkacak olan Tarkan'a kelepçe takılıp takılmayacağı merak konusu oldu. Çünkü daha önce benzer suçtan gözaltına alınan şarkıcı Deniz Seki mahkemeye kelepçeyle sevk edilmişti.

VATAN

MEGASTAR
01-03-10, 04:19
Insallah aramizda olcakkkk

günışığım
01-03-10, 04:59
yarin serbest kalicak buna inaniyorum

veli
01-03-10, 09:21
bugün herşey yoluna girecek...TarkaN serbest bırakılacak ve aramıza dönecekkk...