PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sezen aksu'nun teklifini reddetti.

arau
28-02-10, 22:07
Tarkan'ın uyuşturucu suçlamasıyla gözaltına alınmasının ardından şok yaşayan isimlerden biri de Sezen Aksu oldu. İddiaya göre Sezen Aksu, gözaltı haberini duyar duymaz iki avukatını görevlendirdi. Avukatlar adli süreçte Tarkan'a hukuki yardımda bulunacaktı. Ancak Tarkan bu yardımı reddetti. Megastar'ı savunmak için 5 avukat görev yapıyor. Ama Tarkan'ın Sezen Aksu'yu reddetmesinin asıl nedeninin bu olmadığı söyleniyor.

Bir zamanlar aralarından su sızmayan, iyi bir dost olan ikilinin arasının açık olduğu da böylece ilk kez ortaya çıkmış oldu...

medya faresi

günışığım
28-02-10, 22:18
60 avukat adliyeye dilekce vermis tarkan sezenin avukatlarini ne yapsin iyi olmus ustelik tarkanin cok iyi avukatlari vardir bes avukat zaten savunacakmis aralarindada bisey yoktur sezen ile sadece istememis diye aralarinda sorun var diyemeyiz

Bamboo
28-02-10, 22:36
medya herzamanki gibi hemen salak saçma yorumunu eklemiş işte..

TorNadO
28-02-10, 22:41
Neden her fırsattan istifade böyle saçma haberler yaparak insanları meşgül ediyorlar.

Tarkan ve Sezen
kral ve kraliçe

onlar herkez içini ferah tutsun.

HURRICANE
28-02-10, 23:03
kimbilir belkide sezeni bazı korkular basmıştır.

sema_
28-02-10, 23:24

eveeeet iştee buu aynı fikirdeyimmmm....

MassConfusion
28-02-10, 23:28
Ortalık iyice karışıyor.

**MegaStarkan**
01-03-10, 02:49
Sezen'i pek takip etmem... nasil biri oldugunu bilmiyorum ama en iyisi simdilik gerek duyulmadigi icin reddettigini düsünmek benim icin.

OmerFaruk
01-03-10, 02:59
Birsey yoktur aralarında bir kere Sezenle arasında sorun olsa neden Sezen avukatlarını yollasın çok saçma bence sadece elinden bu geldigi için yardım etmek amaçlı yapılmış bir hareket insanların zor anlarında aralarındaki sorunların unutulup gittigide bir gercekdir ....

günışığım
01-03-10, 05:11

yakinda sira onlara gelecek hissediyordur :14:

SEA
01-03-10, 12:42

:20::20::20:

Ayrıca büyük bi ayıp bence yaptığı ,avukatları yerine kendi orda olmalıydı...

ece**
01-03-10, 13:58
ay bari şöyle durumlarda yapmayın salak saçma haberler ya.. ya bu olay beni benlikten çıkardı yemin ederim acaip siinirleniorum artık ya..lanet okutturuyolar kendilerine patronlarına yaranmak için...allah bildiğ-i gibi yapsın ya hepsini bu ülkede hiç merhamet kalmamış hiiçç1

taycun
01-03-10, 14:01
of anam of sacma sapan haberleri okumaktan deli olmak elde degil yahu. yani sonunda birde aralarini acmak icin neler patlatiyorlar ya pes diyorum pes.

Tam detayli nasil magazin basit köselerinde yazabiliyor yani burda biri tutuklansa cokta tik cikmaz ama ne yemek kaldi bildigimiz ne tuvalete gittigi yani bu haberlere inanamiyorum dogru olsada bu saaten sonra tarkan konusunda inanmak istemem. Artik tarkancoll ailesine sadece güvensem hicte fena olmaz :)

SESA
01-03-10, 18:29
Tarkanın kendi avukatlarından başkasına gerek yok die düşünüyorum teklifi reddetmesi ii olmuş
bu yorum ne alaka hala Tarkanı yıpratmaya çalışıyorlar

Bir zamanlar aralarından su sızmayan, iyi bir dost olan ikilinin arasının açık olduğu da böylece ilk kez ortaya çıkmış oldu...

Slyozi_Angela
01-03-10, 18:42

bende öyle düşünüyorum...