PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 Mart Pazartesi günü Tarkan'ı destek için Beşiktaş'ta toplanıyoruz...

TarkanColl
28-02-10, 20:07
Arkadaşlar,

1 Mart Pazartesi günü saat 9'da Beşiktaş'daki DGM önünde Tarkan'a destek için toplanıyoruz. Olabildiğince kalabalık olmamız lazım.

Orada emniyet aleyhine hiç bir kötü söz söylememeliyiz. Sadece Tarkan'ın yanında olduğumuzu ona hissettirmeli ve Tarkan'a destek olmak için buluşmalıyız.

Gidebilecek arkadaşlar yanlarında tüm Tarkan hayranı arkadaşları da götürmeliler...

Bu ciddi ve resmi bir organizasyondur, katılımlarınızı bekliyoruz...

Blg
28-02-10, 20:12
Sabah 9 da ise maalesef ben gelemem, çalışıyorum :(

jetaime
28-02-10, 20:13
Evet bunu yazdim forumda
bende gelemiyorum pariste ama bir sey yapabilirizse turk baskonsoloslugu onunde bir toplandi yapicam

_trkn_
28-02-10, 20:21
Tarkan için 1 gün işe gitmesenizde olur arkadaşlar ;)

Ben Ankara'dan gelmeyi düşünüyorum.

sweet
28-02-10, 20:40

yevmiyeyi verirsen neden olmasın

start_the_fire
28-02-10, 21:02
gökhan kızabilir belki ama onun ağzından konusmak gibi olmasın ama bir aksilik cıkmaz ise pazar gecesi yani bu gece yola cıkacağız umarım aksilik cıkmaz bir kaç kisi buluruz daha kolay olur

gökhan abi yorum hakkında fikrini Almadan yorum yazdım kızmassın insallah

xurush'nine
28-02-10, 21:09
Ebru, malesef cismim uzakta ama kalbim, ruhum sizlerle olucak.Hadi bakalim yolumuz acik olsun!!!Ve iyi habelerinizi dort gozle bekliyiceem..

TARKANFREAK
28-02-10, 21:21
ruhum sizinle olacak yarin...

bounce
28-02-10, 21:28
giden arkadaşlara çok çok teşekkürler.böyle bi düzenlemeyi yapan,Tarkanı orada destekleyenlerin hiçbirinin yüzü dert görmez inşallah.

Blg
28-02-10, 21:31

Kafamıza göre izin alamıyoruz maalesef.

günışığım
28-02-10, 22:22
gelmek isterdim ama benim izin almam cok zor kalbim sizinle

denizmavisi
01-03-10, 00:06
keşke istanbulda olsam bende mutlaka gelirdim ama kalbimiz Tarkan ile beraber inşallah pazartesi özgürlüğüne kavuşur ve bu kötü rüya bir an önce son bulur

ece**
01-03-10, 00:13
katılımj çok az olacak gibi hissesiorum.. erkende konuşmak istemiorıum ama çok snirliyim bu konuya... istanbulda yaşasaydım benden 10 tane olsaydı 10unu birden götürürdüm taksime desteğe...nolur gidin nolur !!1 sewmek demek tarkan posteri yapıştırmak, arşiv yapmak bilemem ne değildir ..!!yarın belli olur eğrisi doğrusu... ANKARA'DA yaşıyorum ama bütün hücrelerim sizinle hatta yazın pankarta benim adımıda :D hatta we hatta ankaradan kalkıp gelebilsem ama herşey öyle kolay olmuyo işte :S kalbim sizinle.. ♥

devilscream
01-03-10, 00:14
Gidecek arkadaslara cok teşekkür etmek istiyorum,cünkü onlar
tüm Tarkan fanlerini temsil edecekler orada
Gidemeyenler için lütfen önyargili davranmasin kimse,bunu herkesten rica ediyorum
Hepimiz Tarkan'i cok seviyoruz ve O'nun her zaman yanindayiz fakat bizim orada olmamizi engelleyen durumlar olabiliyor
Ben dahil gelemeyecek diğer arkadaslar için de herkesten anlayis bekliyorum

ece**
01-03-10, 00:18
Gidecek arkadaslara cok teşekkür etmek istiyorum,cünkü onlar
tüm Tarkan fanlerini temsil edecekler orada
Gidemeyenler için lütfen önyargili davranmasin kimse,bunu herkesten rica ediyorum
Hepimiz Tarkan'i cok seviyoruz ve O'nun her zaman yanindayiz fakat bizim orada olmamizi engelleyen durumlar olabiliyor
Ben dahil gelemeyecek diğer arkadaslar için de herkesten anlayis bekliyorum

lafım asla we asla çalışan fanlara değil..iş hayatı bu izin alma k kolay değildir eminim ha deyince... ciiddi mazereti olmayıpta gitmeyenlere lafım..onlara anlayış falan luks geliyo bana... isteyen kızsın bana ama napiim doğruya doğru...

fatihvefatih
01-03-10, 00:24
Gelmeyi çok istiyorum, iş durumuda baya bi karışık bu aralar ne yapacağımı şaşırdım, Tarkan için orada olmalıyım sadece bunu biliyorum o kadar :((((

jetaime
01-03-10, 01:04
Kim gidecek ????

OmerFaruk
01-03-10, 01:58
Ablamın is dolayısıyla ondan izin alicaz rapor bisi bulmaya calisicaz olursa beraber gelicez olmassa ben tek gelicem. Kocaelinden gelicez direk mahkemenin önünde oluruz büyük bir ihtimal umarım. Orada ülke tarihinin görmediği bir olay gerçekleştiririz her sey TARKAN için gerisi teferruat .....

starzu
01-03-10, 02:30
Evet bunu yazdim forumda
bende gelemiyorum pariste ama bir sey yapabilirizse turk baskonsoloslugu onunde bir toplandi yapicam

canım benim fransa büyükelçimizdende bu beklenirdi:29:

~LüTFü_
01-03-10, 02:38
bravoKalbim sizinle insallah cok katilim olur ve zor günleri bir bütün olup hep beraber atlatiriz:29:

jetaime
01-03-10, 08:42
canım benim fransa büyükelçimizdende bu beklenirdi:29:

saol canimmmm

özlemmis
01-03-10, 09:11
arkadaşlar ben gelemiyorum ama kalbim aklım sizinle.

meryem_17
01-03-10, 13:12
OFF malesef bende gelemiyorum keşke imkanım olsada yemin ederim bi saniye bile düşünmeden sonuna kadar tarkanı için sizlerle birlikte gelirdimm allah kahr etsinnn yha ama arkadaşlar bizimde burdan yapabileceğimiz bişey warsa n olur bize bilgi werin böle eli kolu bağlı durmak beni kahrrr ediyo ama bugün bütün dualrımmm tarkanım için olucakkk

xurush'nine
01-03-10, 13:17
Bi haberi olan var mi?
Hani toplaniyordu hayranlar?

xurush'nine
01-03-10, 13:47
Arkadaslar,ben dayanamdim,burda heyecandan oluyorum,hem de hayran katilimini merak ediyordum,telefon actim iste Serdar Gungor arkadasimiza.Bekliyoruz dedi Serdar adliyenin karsisinda ve cok uzucu bir haber verdi bana.Hayranlar bizi hayal kirikligina ugratti dedi,surda 20-30 hayraniz dedi..Kahr oldum..
Bu kadarmis Turkiyeyi geciyorum ,koskoca Istanbulda hayranlik.. Bravo vallahi de Bravo...

ece**
01-03-10, 13:53
Arkadaslar,ben dayanamdim,burda heyecandan oluyorum,hem de hayran katilimini merak ediyordum,telefon actim iste Serdar Gungor arkadasimiza.Bekliyoruz dedi Serdar adliyenin karsisinda ve cok uzucu bir haber verdi bana.Hayranlar bizi hayal kirikligina ugratti dedi,surda 20-30 hayraniz dedi..Kahr oldum..
Bu kadarmis Turkiyeyi geciyorum ,koskoca Istanbulda hayranlik.. Bravo vallahi de Bravo...

ben biliyodum böyle olacağını dünde demiştim hatta... gidecek olan insanlar taa ilk narkotiğe gittiğinde giderlerdi.. . ben utandım walla gitmeyenler adına.. o giden 20-30 kişiyede minnetim sonsuz. helal olsun walla.. hayatım boyunca hiç bizaman hayran kıyası yapmadım hep herkes kendine göre sewer banane dedim .ama bu olay beni de yaptırmaya zorladı en sonunda...en gerçek tarkancılar ordaki 20-30 kişiymiş..istanbul için lafım..gidenlere sonsuz kez teşkkürler.. isteyen kızsın bana.. ama haklıyım bu konuda şu anda...

sukranuzal
01-03-10, 13:58
ben gitmeyi çok istedim ama malesef okul yüzünden gelemedim çok üzülüyorum ama bütün gün tarkan için dua ettim umarım benim ve hepimizin duaları kabul olmuştur

sarıpapatya
01-03-10, 14:28
istanbul dakiler hala vaktiniz var gidin biz anca burdan destek verebiliyoruz şimdi yanında olmucazda nezaman olucaz...

MassConfusion
01-03-10, 14:54
Arkadaşlar malesef iş yerinden izin alamadım. Keşke dün olsaydı.

jetaime
01-03-10, 14:59
Ne oldu bildiniz var mi ???

prenses_elaa
01-03-10, 15:03
ah ben ist da olsam mahkemenin önünde sabahlardım ne yapar ne edre gelirdim

xurush'nine
01-03-10, 16:30
Ben simdi bi daha konustum Serdarla(aslinda utaniyorum da her defasinda rahatsiz etmeye,ama mecburen) Handanla konusmuslar,fanlari da sormus(Tarkan sormus)..
Sorusturma bitmis diyorlar ama disarida bir hareketlilik yok dedi..Bu kadar..
Bizden ikizler de ordaymis,canlarim,yalniz birakmadiniz ya Tarkan'i bu zor gununde cok tesekkur ediyorum!Bak goruyor musunuz,bosuna sizi bir sanmamisim,bir tanesiniz cunki..
Bir an once hayirli haberlerinizi bekliyoruz..

pare pare
01-03-10, 19:52
Ebru, malesef cismim uzakta ama kalbim, ruhum sizlerle olucak.Hadi bakalim yolumuz acik olsun!!!Ve iyi habelerinizi dort gozle bekliyiceem..

Benimde oyle . . . (((

kevser
01-03-10, 21:04
az önce adliyeden geldim çook çook büyük bi kalabalık yoktu ama hepimiz için ordaydık bizz yaşadığım en zor bekleyişti ama tarkan serbest kaldı dediler ya işte orda herşeye değdi yaa herkes ağladı tabi tarkanda dahil olmak üzere mükemmel bi gündü yani

OmerFaruk
02-03-10, 15:44
Dün adliye'deydim. Kocaeli'nden geldim tam böyle artık eve dönme planları yapmaya başlamıştım.Tarkan'ın arabası Kapıya çekilince İlke'de yayına girince ortalık duygu seline kapıldı bir anda hayatımda o kadar mutluğu yaşadığım en güzel anlardan biriydi. Hep beraber şarkılar söyledik tezahüratlar yaptık. Tarkan'ı gördüm ya orda Ölsemde gam yemezdim. İnş bir daha böyle bir şey kimse yaşamaz. Allah'a şükürler olsun ki Tarkan bizi yanıltmadı. bu arada Allah böyle bir iftirayı başka kimsenin başına vermesin.