PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dualarimiz seninle..

xurush'nine
28-02-10, 15:36
Tarkan icin ..

Arkadaslar, hepimiz cok zor bi donemden geciyoruz..
Kalbi Tarkan sevgisiyle dogunen her kesin nasil halde oldugunu anlatmaya gerek yok.Bazen gercekler cok aci vere biliyor,ama yapicak baska bi sey de yok, basa gelen cekilir.. Bir birimize tutunmaliyiz,metin olmaliyiz, destek olmaya calismaliyiz.Hep soyluyorum,sevmek her baba yigidin harci degil,yurek ister,fedakarlik ister..
Tarkan’i yalniz birakmamak adina bir seyler yapmaya calisiyorsunuz.Kiminiz toplanalim diyorsunuz, kiminiz internetten destegimizi haykiralim diyorsunuz, bunlarin hepsini cok takdir ediyorum,ve kendi adima onu bagrina basan her kese cok tesekkur ediyorum!
Fakat turlu sorunlardan belki bir araya gelmemiz namumkun.Hem dunya,hem Turkiye zor gunlerini yasiyor, dogal olarak insanlar dusunduklerini ifade etmekte tedirgin.. Ama bir sey var ki kalbinizdekine kimse engel olamaz.Iste bu sebepten , kabul ederseniz, benim bi teklifim olucak:

Derim ki, Tarkan icin tum yaptiklarimizin ve yapmak isteyip te yapamadiklarimizin yanisira bu agir gunlerde bi de dualarimizi eksik etmeyelim,enerjimizi toplayip mass harmony yapalim su mass confision donemde..

Kitlevi dualar cok onemlidir,bunu biliyorsunuz.Bir insan icin onu sevenlerin duasi daha da onemlidir.Bizim isteklerimiz bir sekilde Evrene yansir.Tanri icten ve samimi dualari kabul eder .Ve bu dualar ayni anda kitlevi sekildeyse, Evrene daha cabuk yansir..
Su an Tarkan’in morale daha cok ihtiyaci var,malum.Kurtulacagindan,bu gunleri atlatacagindan hic subhem yok ama ciktiktan sonraki donemi de dusunmemiz lazim, malesef psikolojik olarak onu zor gunlerin beklediginin farkindayiz..
Tarkan dogal olarak su an olup bitenin sokunda ve bunlari kaldirip dimdik ayakta dura bilmesi icin bizim payimiza dusen - her seyi bir kenara birakip,yapmissa bile,yapmamaliydin,etmemeliydin demek yerine, ona destek olmaktir.Gercek hayranlik bogle olmali.

Diyorum ki, Tarkan icin sevgimizi birlestirip ayni anda yansitalim evrene,ayni anda dua edelim.

Ve burdan dunyadaki tum Tarkan sevenlere seslenelim diyorum, hayranlarla benim fazla iletisimim yok,ama eminim bir cogunuzun baska fan sitelerinde ve s. arkadaslariniz ,dostlariniz var.
Ebru,Kenan,Hakan,Serpil,Tugce,Serkan,Cavid,Katya,C ihan,Ece ve ismi su an aklimda gelmeyen tum arkadaslar,(cok gerginim kusura bakmayin) hepinize sesleniyorum, bi kac dakikaligina tek yurek olup yildizimiz icin dua edelim!
Su an come closer yapmanin tam zamani,tanidik bildik tum hayranlara,baska sitelerden,Facee book’tan iste akliniza gelen her yerden fanlara haber salalim ve bugun itibariyle bir kac gun toplu dua edelim bi tanemize.Cok zor bir sey istemiyorum sizden dimi?
Bakin, yalniz bu sitede 7 bine yakin kisiyiz,bi 7 bin ,bi 7 bin daha bu kadar seven,onun icin doyunen kalp birlesirse ,daglari asariz be! …
Let's all come closer!!!

Dusunuyorum ki, hayran olan her kesin hayatinda,bir yeri vardir Tarkan’in,sarkilarinin,muziginin felsefesinin.Acisiyla tatlisiyla artik ailemizden biri oldu..Onunla bagli bi suru anilarimiz var.Yillarca onu ornek aldik, ozendik, hatta en zor ,en kotu anlarimizda onun sarkilarina, dusuncelerine tutunarak hayata devam ettik.En azindan bu kadarini haketmistir Tarkan.Zaten her kes kendince dualarini esirgemiyor bundan eminim, ama ayni anda olmasi cok onemlidir,ninenize guvenin..

Teklifim kabul gorurse,ben dusundum de bu bulusma Turkiye saatiyle aksam 23.30 - 00.00 'da ola bilir.Insanlarin,isden,gunluk kaygilardan kurtulup serbest kaldiklari zaman.Tarkan’in da gozaltina alindigi saatlere denk geliyor.Ama hic onemli degil zaman konusunda daha uygun ortak bir karar verelim,yeter ki birleselim..
Bi de sizden ricam dualarimiz pozitif istikamette olsun,mana itibariyle de asagi yukari benzer olsun (yani kimseye beddua etmeyelim,negatif enerji(beddua) pozitifi de etkilemesin, o tarfini Tanriya hevale edelim...) Dualar ozeldir, karisamam ,farkli cumleler kullana bilirsiniz, ama oz olarak mesela,
”Yuce Allahim,sen sevdigimize ve onu sevenlere,ailesine bu zor anari kolay atlata bilmesi icin sans tani,ona guc ver, onu kotuluklerden koru!”, … , gibi ola bilir.. Hakkinda hayirli olani dileyelim Tarkan icin Tanridan!!!

Uyan,uyan,dostum uyan..

Bir olur geliriz ustesinden..

Daglari asariz eger inanirsak..

P.S. Offf kalles dunya offff , offf kahbe felek offfff!!!

:54: :35: :52: :30: :35: :48: , Seni SENI COK SEVIYORUZ!!!!!! :29: :29: :29: :

*HiLaL*
28-02-10, 15:59
Cok hakLIsIn TARKANda$Im.. Hep bir oLup ona herzaman destek oLmamIz gerekiyor.. En büyük destekLerden birisi ise Dua etmek.. ALLAHIM büyük duaLarImIZI kabuL eder in$. Hep bir topLanIp dua etmemiz cok güzeL bi fikir.. umarIm herkes benim Senin gibi dü$ünürde bu konuyu ciddiye aLIr.. ben varIm ;)))

jetaime
28-02-10, 16:32
Evet cok haklisin
dualarimi hep onunla
insallah dualarima kabul etcek

Dark_blue
28-02-10, 16:34
Biz her zaman tarkanin yanindayiz...

start_the_fire
28-02-10, 16:56
Dualarımız seninle tarkanım elbet o yalan dedikodulardan cıkacaksın senin gerçek yüzünü görecekler herkez pisman olacak tarkanın hic bir sucu olmadığını görecekler

MARY JANE
28-02-10, 17:09
cuma gününden beri tüm dualarımız onunla. her saniyem ona dua etmekle geçiyor. inşallah tarkan aklanacak. herşey çok güzel olacak. çünkü adım kadar eminim o böyle bişey yapmaz. dualarımız ve kalbimiz seninle...

xurush'nine
28-02-10, 20:28
Kafalarimizin bu kadar karma karisik vaktinde sesime ses vediginiz icin hepinize ayri tesekkur ediyorum!
Yillardir icimizde Tarkan aski besledik buyuttuk,dostlar,simdi onu verme,bu sevgiyi onla paylasma zamani..
Hepinizin gunlerdir onun icin dua ettiginden hic subhem yok.Benim anlatmak istedigim, tek yurek olup ayni anda dunyanin muhtelif noktalarindan Goklere Tarkan sevgimizi yansitmaktir.Hani tek elin sesi cikmaz,guc birliktedir derler ya,onun gibi bi sey..

Dunyanin her neresinde olursak olalim,- din,dil,mekan hic farketmez,Allah birdir -,hepinizden ricam Turkiye vaktiyle aksam saat 23.30-00.00 arasi bir agizdan kalbimizde Tarkan sevgisi, elimizde resmi, onun icin ellerimizi yuce Tanriya uzatalim.Tum ictenligimizle dua edelim!(Bir kac gun).Ama ayni zamanda,ayni anda, ayni dualarla.. Cisimlerimiz bir birinden uzakta,ama Tarkan icin bir kac dakikaligina kalplerimiz bir olsun!
Hepsi bu..

Tesekkurler.Saygilar.
Jetaime arkadasimiza da yarinki "Tarkan icin destek'le ile ilgili cabalarindan dolayi mutesekkirim!

zwolkan
28-02-10, 21:10
içim çok sıkılıyor

jetaime
28-02-10, 21:33
evet fransada kiler yok burada
keske bir toplandi yapabiliriz yaaa

xurush'nine
01-03-10, 00:28
Hadi arkadaslar,ben dua etmege gidiyorum..
Yureginize,Tarkan sevginize,dilinize saglik,hadi bakalim, hep birlikte Tarkan icin, dua edelim!

fatihvefatih
01-03-10, 01:00
"Allah'ım ne olur ona yardım et, inşallah uyuşturucuyu ne kullanıyordur, ne satıyordur, ne de yer temin ediyordur (elbette biliyorum ki Tarkan uyuşturucuyu ne satar, ne de onun için yer temin eder, hatta kullanmaz bile) olayın iç yüzü açıklığa kavuştuğunda Tarkan'ın tamamen suçsuz olduğu hafızalarda kalsın ve bu kara günler çabuk unutulsun Allah'ım" AMİN

MassConfusion
01-03-10, 01:05
Hala inanamıyorum gerçekten örnek aldığım insan bunu yapamaz ! :(

love_speak
01-03-10, 01:43
kesinlikle katılıyorum tarkan yalnız değilsin bunu hiç unutma tarkancoll ailesi olarak bizler varız ve dualarımız seninle!!!

xurush'nine
01-03-10, 07:54
Hala inanamıyorum gerçekten örnek aldığım insan bunu yapamaz ! :(

Canim benim hepimiz oyle.Insallah yapmamistir.Ama yaptiysa bile sis perdesini kaldirip ta gerceklerin sakli oldugu neden(ler)i bilmiyoruz ki.. :(((
Tum Tarkan sevenlere,ailesine kendisine ve Tarkancoll ailesi olaraktan hepimize gecmis olsun!!!

xurush'nine
01-03-10, 08:09
T A R K A N' A ..

YOLUN ACIK OLSUN YILDIZLARIN EN PARLAGI, EN HARIKASI, EN MEGASI!!!! ALLAHA EMANET OL!!! SEN OZGURLUK YOLCUSUSUN BUNDAN BOYLE TUM OMRINCE BULBUL OL,KAFESDE OLMA!!!
HER SEYIN MUHAKKAK BI ACIKLAMASI VARDIR, AMA GONUL ISTER KI,AKLAN, TIPKI SARKINDA SOYLEDIGIN GIBI, BU SUBAT SONU YASADIGIMIZ KABUS,TUM SOYLENENLER DEDIKODU CIKSIN,HEP ALNI ACIK YUZU AK OL, DOST DUSMANA MAHCUP OLMA!!! AMA YINE DE SENIN ICIN EN HAYIRLUISI NEYSE O OLSUN!!!.. AMIN!!!

Bu zor gunler gecer..Bir birimize tutunup yaralarimizi saricagiz..Aslinda hepimiz bi sevgi sinagindan gecdik.Kimse bize karismasin,halinmize yaniyor gibi de yapmasin,hayranlarin bu zor gunlerde cismen yaninda degildi ama senle yatti sen diye kalkti.. Bunu bilesin, bizler seni her halinle seviyoruz!!!Ve Sen bu sevgiyi fazlasiyla hakettin..
Tanri sevdiklerini iyi bilir, fakat bilmek istemeyenlere,direnenlere inat imtihan eder.Sen Onun sevdigi kulusun.Bir imtihan daha gectin.Sakin yilmayasin! Ileri!Guzelliklere dogru,tertemiz yarinlara,nice zirvelere dogru ileri!
Bizler icin uzulme demem mantiksiz,ama bosver,sorun etme.Acisiyla tatlisiyla sen bizim her seyimizsin!O tatli gulusunle sahneye cikip bi opucuk yolladin mi,tamamdir, tum acilarimiz diner,hepsi gecer.. Her zaman yanindayiz bir olup gelicez ustesinden, sana olan sonsuz sevgimiz kocaman bi semsiyeye donusup koruyucak uzerinde dolasan tum kara bulutlardan,emin ol.Ama n'olur kendine iyi bak!Allah askina,doga askina,sevdiklerin ve seni sevenler,kurdugun dunya askina,n'olur bi tanem! Ayim,Yildizim,nur isigim, dualarimiz seninle..Yuce Tanri yar ve yardimcin olsun!

:54: :35: :52: :30: :35: :48:, SENI COOOOOOOK SEVIYORUZ!!!! :29: :21: :29:

Slyozi_Angela
01-03-10, 17:34
ben bu haberi aldiğim andan itibaren hep dua ediyorum ONUN için.senin söylediklerine de tamamen katiliyorum...

pare pare
01-03-10, 19:43
Tarkana bir tek onu soylemek istiyorum ki Kimlerle nasil arkadaslik etdiyine daha dikkat etsin !!!!

xurush'nine
02-03-10, 00:33
Arkadaslar,unutmadiniz dimi,bugun de (ve bir kac gun daha) ayni dua edelim bir tanemiz zor gunlerini cabuk atlatsin diye.

Hadi,dostlar,ben dua etmeye gidiyorum,hadi birlikte edelim..bir kac dakika

Tesekkurler.

tknkolik_ozlem
03-03-10, 15:52
seni cok seviyorumm askımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

xurush'nine
05-03-10, 00:30
Arkadaslar,unutmadiniz dimi?Saat 23.30'a geliyor.Hadi, bu zor donemi atlatim,esas da Tarkan atlatsin diye hepbirlikte dua edelim! Hadi,dostlar,hakli oldugunuzu bildiginiz davada dua etmek hem sevaptir,hem de cok kolaydir, kalbinizin sesini dinleyin,hadi Tarkan izcileri ,hadi "kolay gele"..

xurush'nine
11-03-10, 00:29
Arkadaslar,saat yine 23.30'a geliyor..
Her defasinda konudan seslenmek istemiyorum, ama bundan boyle bu saat (23.30-00.00) hep Tarkan saatimiz olsun. Hep ayni anda Evrene guzel dileklerimizi yollayalim,tamam mi.Gonlunuzden ve elinizden geldikce hep ayni saatte..
Hadi bakalim, bundan boyle dualarimizla Tarkan saatinde bir kalp olup bulusmak uzere..

inci tanesi
19-03-10, 17:20
Cok sukur atlattik bu kotu gunlari de,bu arada herzaman dualarimda Tarkan"var" :)

fatihvefatih
19-03-10, 17:58
Cok sukur atlattik bu kotu gunlari de,bu arada herzaman dualarimda Tarkan"var" :)

Bende her zaman dualarımda mutlaka Tarkan için sağlık-mutluluk ve başarı dolu uzuuun ömürler diliyorum yüce yaradandan...

xurush'nine
21-03-10, 00:43
Arkadaslar,yine nerdeyse Tarakan saatindeyiz ..
Bu gun ozel bi gun, bayram.. Hep birlikte bu bayram aksaminda tum turk ulusu icin, dunyamiz icin ve dunyamiza isik sacan biricik yildizimiz icin dua edelim mi?

Hadi bakalim ilk nineniz basliyor,siz de devam edin:

Allahim, Ulusumuzu ve Dunyamizi onumuzdeki felaketlerden koru! Sen insan ogluna merhamet et, onun gunahlarini bagisla! Tum insanlar icin bol bereketli, huzurlu, sevgi dolu bir yil olsun!
Yuce Tanrim! Sen Tarkan'imizi kotuluklerden koru ve ona bu zor donemi asmasi icin guc ve sabir ver! Amin!!!

http://img401.imageshack.us/img401/2434/nevruz.jpg