PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'nin sifreli konusmasi :S

TarZan14
28-02-10, 15:09
Tarkan'ı yakan şifreli konuşma
Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan dünyaca ünlü pop star Tarkan'ın zehir tacirleriyle "Şeker var mı?" "Başım çok ağrıyor, ağrı kesici hap lazım" şeklinde şifreli konuşarak kokain istediği öğrenildi.
Yazı Boyutu 10 12 14 16
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekiplerince 3 gün önce 'uyuşturucu kullanmak ve temin etmek' suçlamasıyla gözaltına alınan dünyaca ünlü pop star Tarkan'ı telefon konuşmalarında kullandığı şifreler ele verdi. Tarkan'ın teknik takibe takılan konuşmalarında uyuşturucu satıcısı 'torbacı'lardan 'şeker', 'hap' 'rahatlatıcı' kodlarıyla kokain istediği tespit edildi.

BANA ŞEKER GETİRİN

Cuma günü Beykoz'daki villasında gözaltına alınan Tarkan'ın adının 6 aylık teknik takibe alınan uyuşturucu tacirleri arasında hiçbir kod kullanılmadan geçtiği öğrenildi. Tarkan'ın uyuşturucu istediği 'torbcı'ların da doğrudan ünlü şarkıcının adını kullandığı belirlendi. Avrupa ülkelerinden sosyeteye uyuşturucu temin eden 'Bond' lakaplı torbacı Abdülmelik G. ve Selman Güngör Ş. ile sık sık telefonda görüşen Tarkan'ın "Başım çok ağrıyor, ağrı kesici hap lazım", "Bana şu rahatlatıcı şeyden getir", "Şeker var mı?" şeklinde tabirler kullanarak uyuşturucu istediği öğrenildi.

6 AYDA YÜZLERCE GÖRÜŞME

6 ay süren teknik takip sırasında dinlemeye takılan Tarkan'ın gözaltına alınan torbacılarla yüzlerce kez görüştüğü ve şifreli konuşmalarla uyuşturucu istediği tespit edildi. Torbacı Abdülmelik G. ve Selman Güngör Ş.'nin ise telefonda ünlü şarkıcının adını kodlamadan kullandığı ve 'İşlem tamam, dosya hazır" gibi şifreli konuşmalarla müşterilerine uyuşturucu temin ettiğini bildirdiği belirlendi.

POLİS KONSERİ İPTAL

Bu arada Tarkan'ın, 10 Nisan Polis Bayramı kutlamaları çerçevesinde Abdi İpekçi Spor Salonu'nda düzenlenecek baloda ücretsiz vereceği konserin iptal edildiği öğrenildi.

Valizle giysi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde gözaltında tutulan Tarkan, dün sağlık kontrolünden geçirildi. Haseki Hastanesi'nde uyuşturucu testi için kan örneği alınan sanatçı yeniden emniyete götürüldü. Bu arada ünlü popçunun abisi Hakan Tevetoğlu emniyete getirerek valiz içinde giysi getirdi.

YENİŞAFAK

28.02.2010 06:51:52

sema_
28-02-10, 15:16
hımm...inşallah korkulan olmaz blirim bu vakayıı Allah Korusunn Çok Kötü

jetaime
28-02-10, 16:23
Allah allah insallah yalan yaaa

SESA
28-02-10, 17:37
İnşallah bu konuşmalar yalandır

Slyozi_Angela
28-02-10, 17:40
ben hiç inanmak istemiyorum bu olanlara...Allahim nolur yardim et TARKANİMA...!!!

Bamboo
28-02-10, 17:42
Tarkan'ın gözaltına alınan torbacılarla yüzlerce kez görüştüğü ve şifreli konuşmalarla uyuşturucu istediği tespit edildi.

bu ne şimdi yaa.. offffffff saçmalık tarkan böle bişey yapçak olsa kendi ismini açık açık kullanırmı yaa.. akıl var mantık var insanların aklına tarkan deyince bi tek kişi gelir.. saçmalığın daniskası yapçak olsa hiç kendi adını bu kadar ifşa edermi 1-2 defa değil yüzlerce kere hemde.. yeter artık yaa...

siboss1992
28-02-10, 17:44
hic ama hic inanmak istemiyorum..
Ama galiba gercekler bunlar..
Eger dogruysa yakin zamanda birakir insallah

m&m
28-02-10, 17:53
please please

can u translate it English ?

dedikodu_tugberk
28-02-10, 21:55
arkadaşlar bir isim benzerliği bile olabilir...konuyu pazartesi öğrencez bence bu bir komplo olabilir...tarkan süper star oldu yeni albümü çıkmaya yakın neden böle bişe oldu anlamıyorum umarım sanatına bir zarar vermez bizi şarkılarından mahrum bırakmaz bu durum.....

ece**
01-03-10, 00:23
ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye bi laf wardır....mutlaka ki war bi ayaklar ama ne anlamadım hala...eğer içiosa tarkan,çok üzülüorum çooooookkkkkkkkkkkkk :(( hala bunlar iddaadan ibaret yarın bell olur bişeyler

fatihvefatih
01-03-10, 00:28
Umarım içmiyordur, içmesine değil sağlığını kaybedeceğine üzülürüm :(((