PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çok mu yüklendik acaba...

bounce
27-02-10, 23:10
arkadaşlar Tarkan gözaltında. sürecin ne olacağı da belli.Tarkan sadece içiyorum, temin etme söz konusu değil deyip,pazartesi serbest bırakılacak..yani tutuksuz yargılanacak ve dava sonucunda da alacağı cezayı kesin olarak hapiste geçirmeyecek..
asıl önemlisi şu''Tarkan'a çok mu yükledik. bizler,medya vs. vs..belki de bu duruma geldi. yani onun da bir insan olduğunu mu unuttuk.onun da hata yapabileceğini onun da bazı korkularının olduğunu da mı.. biraz da çuvaldızı kendimize batıralım. her ne kadar zor durumlar geçirirken bile dışarıya sürekli gülüyormuş.kim bilir içinde ne fırtınalar kopuyor da haberimiz yokmuş.
ben Tarkan'ı çok eleştirirdim. ''bu nasıl bi albüm ya'' diye. daha çok var. kendisinden özür diliyorum.
hayatta ya sorun yok. yine albümler yapar,yine konserlerde buluşuruz ama onun canı sağolsun.ben iyiyim o da iyi olsun.

gülcan
27-02-10, 23:25
Şu anda bu durumu bunun dışında düşünen olmasın zaten bir insanı hatalarından dolayı suçlamak çok kolay bilip bilmeden yargılamkta ama bir de destek olup yanında olmak gerek ki bizde onu yapıyoruz ve yapıcazda hep yanındayız seninleyiz o yeşil gözlerin şu an buruk üzgün biliyorum ama her şey yoluna girecek üzülme kalplerimiz seninle...
her ne olursa olsun o da bir insan ne yapmış olursa olsun oda üzülüyor..bizde..elbet her şey düzelecek ben inanıyorum tüm kalbimle...

_trkn_
27-02-10, 23:33
Tarkan'ın zaten sorunları vardı. Bir röpörtajında 'bazen ölmeyi bile düşünüyorum, yaşanalısı bir dünya değil zaten' falan demişti. Sizde sürekli eleştiriler yapınca, medya üstüne gidince Tarkan'ın durumu daha kötü oldu tabi..

Ferya
27-02-10, 23:45
Onun icinde gecenleri bilemeyiz,sonucta oda bi insan.Ama biz hep yanindayiz ne olursa olsun Kalbimiz seninle TARKAN hep seninleyiz.

özge
27-02-10, 23:49
çokmu eleştiri yaptıkk acabaaa mıı acabası bile yanlışşş senin için sölemiyorum amaa şu durumda bilee Tarkanı eleştiren var destek olması gerekirken boş yorumlarla vakit harcıyorlar biz hayranları böle yaparsak başkası ne yapmaz

jetaime
27-02-10, 23:52
vallah soktayim hala
ne soylebilirim bilmiyorum
pfff kayboldum

MARY JANE
28-02-10, 01:17
medyada haber yapmak uğruna yalan yanlış şeyler yazıyorlar. çok yazık. tarkanın üstüne çok gidiliyor. ayrıca o psikoloji sorunlarının farkında olup psikoloğa giden ve bunu dürüstçe açıklayan biri. çözümü o kötü şeyde arayacak biri değil.

inci tanesi
28-02-10, 01:35
Yillardir basari merdivenini tirmandi ve Megastar unvanini kazandi, buna ragmen elestiriler hic azalmadi,bunlara hangi birimiz dayanabilirdi ki?Tarkan da bi insan...

fatihvefatih
28-02-10, 01:59
Ben hayatımı ikiye ayırıyorum, Tarkan'ı tanıyana kadar olan hayatım, ikincisi ise onu tanıdıktan sonra başlayan hayatım, o benim idolüm, her zamanda böyle olacak, hiçbir şey ona olan sevgimi azaltamayacak, herkes hata yapabilir ama ben Tarkan'ın uyuşturucu kullandığına inanmıyorum, inanamıyorum eminimki bu bir komplo, ya Tarkan oyuna getirildi ya da hükümetin karalama kampanyasıydı tüm bu yaşananlar ama "Bounce" unda dediği gibi Tarkan hayatta ya gerisi hikaye er ya da geç aramıza dönecek ve konserlerinde daha bir kalabalık olacağız, yeni albümünü 1 adet değil 5 adet alacağım, yemin ediyorum 5 adet alacağım!!! Tarkan ölene kadar seninleyim, senin bana yaşattıklarını, hayata tutunmamı sağlamanı, hele ilk konserini hiiiç ama hiiiiiç unutamam, seni öyle çok seviyorum ki anlatamam dualarım seninle umarım böyle bir şey yoktur, yoktur diyorum yanlış anlama lütfen olsada sevgin bende hiiiç ama hiiiçö azalmaz ben asıl uyuşturucu yüzünden sağlığından olmandan korkuyorum, Allah yardımcın olsun, canını sıkma biz senin yanındayız dualarımızla bu bunalımdan çıkaracağız seni, konserlerinde ve yeni albümünün satışlarında net farklar ortaya koyacağız, görecekler seni ne kadar sevdiğimizi!

SESA
28-02-10, 12:31
Tarkana gerek medya gerek bizler yüklenmiş olabiliriz yaptıkları için ama biz her zaman onun yanında olduk bundan sonrada hiçbir şey değişmeyecek
Tarkan sık sık Türkiyede olmanın zorluğundan sıkıntısından ruhsal durumlarından bahsediyordu ve yaşanan son olay bunların sonucu .
Gerçi her zorlukta bunalımda olan insana sıkıntılarını unutturacak şeylerin bu tür maddeler olduğunu söylemek çok yanlış ama Tarkanında bunları yaşaması gerekiyormuş.Söyleyecek bir söz yok
Her zaman onunlayız

ozangüney
28-02-10, 13:00
cihan abi sana sonuna kadar katılıyorum harika bi konu açmışın çok iyi bir eleştiri bence yüzde yüz haklısın

Bamboo
28-02-10, 14:01
sadece bi kaç hayran değil ki özelliklede medya çok yüklendi tarkana ee onun da doğal olarak psikolojik bir çöküntüye girmesi doğal bi sonuç.. herkezin hatası var ama en çok tarkanın bu yola baş vurması hata..

*HiLaL*
28-02-10, 16:04
AcabasI FazLa bnCe !! Bir cogumuz TarkanIn bir insan oLdugunu unutmu$ bir vaziyette cok kötü ele$tiriLer yaptik.. Ben herzaman dedim üstüne cok gitmeyin oda bir insan.. herkesin bir dü$ü$ü cIKI$I oLur dedim ki o hicbirzaman Dü$ü$ ya$amadI.. acaba demiyeLim.. Cok yükLeniLdi.. Oda bir insan tabiikide.. NeLerLe ugra$TIgnI biz biLemeyiz elbette.. Megastar diye her$y güLLük güLüstanLIK degiL oda bir insan onunda dertleri sorunlari vardir elbette.. biz bunlari unutup ona sadece ele$tiri yaptik.. Cok yazIk.. üstüne cok gidenlerinde büyük bir katkIsI var bnce bu durumda..

Seni Cok Seviyorum Tarkan herzaman destektik hepte öyle olucaz.. Seni Cok SEviyorumm.. Hic birzaman Senin üstüne gelmedim gelmemde.. herzaman yanindayim ben Senin.. Sana ele$tiri yapanlarIda herzaman susturmaya cal$tm elimden geldiince.. Ama sende biliyorsun ki insan oglu nankör.. iyi bi$ii yaparsIn "Süpersin" derler bi kötü bi$i yaparsin "Lanetsin" derler.. Ne yazikki insan oglu NaNkör..
Ben Seni Cok seviyorum hepte destek oLucam Sana.. bu durumda sana olan sevgim dahada cogaLDI .. Seni Cok Seviyorum sana bunu binlerce kez desemde Az.. Seni S eviyorumm Coooook Seviyorumm..

denizmavisi
28-02-10, 16:06
Cihan'ın da dediği gibi Tarkan'ın da bi insan olduğunu unutup ara sıra çok eleştirdiğimiz oldu ama biz fanların eleştirisi hep sanatıyla ilgiliydi yani özel hayatına yönelik değil ama bu sorunu özel hayatında bişeylerin ters gittiğini gösteriyor onu da bizler tam olarak bilemeyiz eminim içinde fırtınalar kopuyordur ama dışarıya belli etmemeye çalışıyor, kolay değil tabi yaşadığı hayat çok zor ama yine de örnek teşkil eden birisinin bu illeti kullanıyor olması tasvip edilemez keşke bu durumlar yaşanmamış olsaydı ama inşallah bundan sonra tedavisine başlar ve hayatına kaldığı yerden sağlıklı bir şekilde devam eder

Dark_blue
28-02-10, 16:40
Haberlerde gazetelerde tarkan konserlerini , megastar rusyayi salladi binlerce hayraniyla bulusan popstarimiz vs vs sözler kullanilirken , daha sonuclanmamis bir olayda , sarkici tarkana uyusturucu soku vs yazmalari bile tarkani yipratmaya yönelik bence...

sally
28-02-10, 16:55
Her insan hata yapabilir ama böyle olmamaliydi.

start_the_fire
28-02-10, 17:01
Tarkanın 3 senedir bilinmeyen sorunları vardı birde son metemorfoz albümünde bu durum iyice acığa cıktı yazdığı sarkıları kendi ağızından cıkan kelimelerle icimden ne geliyorsa onları yazdım duygularımı kaleme döktüm gibi acıklamalar yapmıstı pare pare klip cekiminde işte gün doğmadan neler doğduğunu hepimiz görüyoruz ve ben hala diyorum tarkanın sıkıntıları var ama bu büyük bir iş ve tarkan büyük bir insan ve bunun altından en kısa zamanda atlatacağına inanıyorum tarkan böyle birşey asla yapmaz

Slyozi_Angela
28-02-10, 17:48
ben ONUN hiç bir hareketini eleştirmedim şimdiye kadar.ne yaptiysa hep destekledim.bundan sonrada hep böyle olacak.son nefesimedek ONUNLAYİM...

Hüli 82
28-02-10, 19:40
cihan sana katiliyorum

_trkn_
28-02-10, 19:51
Tarkan'ın uyuşturucu kullanması gerçek gibi konuşmayın! :16:

durun daha hiç birşey belli değil.. Tarkan uyuşturucu kullandığını gerekten itiraf etseydi video ile gösterilirdi ! Tarkan'a yapılan yalan haber ve iftiralara inanmayın. Yakında uyuşturucu kullanıp, kullanmadığı belli olacak.

**MegaStarkan**
01-03-10, 03:09
Milletin ve hayranlarin ne düsündügü veya nasil karsiladigi beni o kadar ilgilendirmiyor... herkesin sahsi görüsü. Aslinda saglik ve psikolojik durumu ve nasil bu islere karisdigi gibi özel bilgiler meraklandiriyor. Durumun ciddiyetini bilmek istiyorum.

tarkaseksüel
01-03-10, 03:43
bunu yenımı anladınız ??....

xurush'nine
01-03-10, 09:50
asıl önemlisi şu''Tarkan'a çok mu yükledik. bizler,medya vs. vs..belki de bu duruma geldi. yani onun da bir insan olduğunu mu unuttuk.onun da hata yapabileceğini onun da bazı korkularının olduğunu da mı.. biraz da çuvaldızı kendimize batıralım. her ne kadar zor durumlar geçirirken bile dışarıya sürekli gülüyormuş.kim bilir içinde ne fırtınalar kopuyor da haberimiz yokmuş.
ben Tarkan'ı çok eleştirirdim. ''bu nasıl bi albüm ya'' diye. daha çok var. kendisinden özür diliyorum.
hayatta ya sorun yok. yine albümler yapar,yine konserlerde buluşuruz ama onun canı sağolsun.ben iyiyim o da iyi olsun.

Evet canim oyle oldu.. Malesef oyle.. :16:
Kendimi bir sey zannediyorum sanmayin,kesinlikle "ben soylemistim,cikti.." modunda demiyorum,sadece yas ve tecrubece olarak cogunuzdan buyuyum,foruma geldigimden beri hep elmden geldikce uyariyorum,yapmayalim,uzerine cok gidiliyor,bari biz kirici olmayalim,diyorum.
Lafim bi tek sana degil, bu olanlara sebep de yalniz biz degiliz ve bizler onu her ne kadar elestirsek de sevdigimizdendir,acir ama gecer fazla da iz birakmaz..
Ben kac gundur kendimle de bogusuyorum,acaba sevgimizle de mi ona yuk olduk,onun canini yaktik?..Tam ustune bastin yaramin da ondan yazdim..
Neyse, gecmis olsun,simdi pisman olma sirasi degil,(belki daha sonra.. ;)))) ) sadece ve sadece bir yumruk olup dosta dusmana Tarkanin yaninda oldugumuzu kanitlaman'in sirasi.
Samimi sozlerin icin tesekkurler!!! bravo