PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Basari?

Yakisikli89
27-02-10, 01:32
Üzgünüm, ama söylemeden edemiyecegim ..

Duyuru:
Tarkanin youtube daki videolari saatler gectikce daha cok izleniyor
videolarin altindaki izlenme istatiklerine bakarak görebilirsiniz bu durumu..

Almanyanin MTV Kanali bile Tarkandan bahsetti bugün..

New York Times Gazetesi, ve dünyadaki tüm gazeteler Tarkandan bahsedince, millet galiba dogal olarak youtube girip müziklerini dinledi, merak edip ..

Gönül isterdi güzel bi haberle yapabilsin bunu ..
artik ne kadar avantajli bilemicem

trknmania
27-02-10, 01:35
bence hiç avantajlı değil tarkan şu anda:'( umarım bu olay tarkanın ileride yapacağı işleri etkilemez:( benim en büyük korkum buuuu:(((((

Yakisikli89
27-02-10, 01:40
bence hiç avantajlı değil tarkan şu anda:'( umarım bu olay tarkanın ileride yapacağı işleri etkilemez:( benim en büyük korkum buuuu:(((((

Benimde :6:
yabancilar 'Crack user!' gibi cümlelerde bulunmuslar, cok üzücü.

ne güzel yeni albümünü beklerken, böyle bi haber gelmesi ...
cok cok üzdü benide ..

Tarkanin su an kafasindan bin bir sey geciyordur, o kitapi nasil okuyacakmis ben onu anlamiyorum ..
Demekki ici rahat. Yani belkide sucu yoktur, Kokain ictigine daiir haberler belki tek bir iddia dir (öyle umuyorum)

denizmavisi
27-02-10, 01:58
bu olayın albümünü etkilememesini dilerim ama öncelikle Tarkan bu zor günlerini atlatması lazım amerikaya gidip iyice dinlenip kafasını toplamalı ve tekrar müziğine yoğunlaşmalı umarım sıkıntılı günleri geride kalır

MassConfusion
27-02-10, 09:53
MJ gibi olacak sanırsam.

sally
28-02-10, 16:47
Bu olaydan sonra Tarkan uzun süre ortalikda görünmez ve Albüm yine ertelenir

start_the_fire
28-02-10, 16:51
bu olayın albümünü etkilememesini dilerim ama öncelikle Tarkan bu zor günlerini atlatması lazım amerikaya gidip iyice dinlenip kafasını toplamalı ve tekrar müziğine yoğunlaşmalı umarım sıkıntılı günleri geride kalır

Malesef söylemek istemezdim ama bu olay eğer yeni albüm cıkarsa derinden etkiler diye düsünüyorum of keskelerle dolu bir hayat yaşıyoruz emin olun