PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a Desteğini Haykır

TarkanColl
26-02-10, 22:30
Tarkan, ben senin bu zor günleri bizim sevgimizi yanında hissederek çabuk atlatmanı dilerim. Bizler senin her zaman yanındayız. İyi gündede kötü gündede her zaman desteğin olacağız...:29::22:

yasinenessahin
26-02-10, 22:32
dualarımız seninle abicim ...

denizmavisi
26-02-10, 22:33
Tarkan her zaman yanındayız yalnız değilsin:22: umarım haberler yalandır seni güzel haberlerle ekranlarda görmek istiyoruz

asd1234
26-02-10, 22:34
Tarkan,sen bu günde dek meslek hayatının zirvesine çıkmak için hep uğraştın,bize hep en iyisini verdin. Eğer bu söylenenler gerçekten doğruysa,çok üzüldüm ama bu üzgünlüğüm ne sana hayralığımı etkiler/azaltır,ne de senin benim gözümdeki değerini düşürür..Şimdi bunu da fırsat bilip başarılarını da karalamaya çalışanlara hiç aldırmıyorum,aldırmam,inan bana..Seni gerçekten çok seviyorum ve bunları da tez zamanda atlatacağını düşünüyorum..Yalnız değilsin,dualarımızla da senin yanındayız..

Blg
26-02-10, 22:34
Kullansa da kullanmasa da umrumda bile değil. Başına gelen hiçbirşeyi hak etmediğine inanıyorum. 20 yıldır meslektaşlarına göre tertemiz yaşamış bir adamın üstüne atmadıkları çamur kalmadı...Yazıklar olsun.

trknmania
26-02-10, 22:36
tarkan bu gün duyduklarımızın herbiri sana olan sevgimizi kat kat arttırdı sadece..bundan öteye de gidemez zaten..kesinlikle böyle saçma birşeye inanmıyorum...eğer doğruysa da daima senin yanında olacağız.bundan en ufacık bir şüphen bile olmasın...sen bizim herşeyimizsin...herşey çok güzel olucak buna bütün kalbimizle inanıyoruz...bütün kalbimizle ve dualarımızla senin yanındayız....bir olduk yolunda bir an önce ordan kurtulmanı diliyoruz Allahtan....ölümüne tarkancıyız biz!!ne bu gün yaşananlar ne de başka birşey bu gerçeği asla değiştiremeyecek !!! sana tapıyorum!! en kısa zamanda herşeyin normale dönmesi için dua etmekten başka hiçbirşey gelmiyor maalesef elimden.....ama senin yanında olduğumuzu hisset yeter!!!!!!!:29::29:

TorNadO
26-02-10, 22:36
Kokain kullanıp kullanmadığı belli değil fakat şunları söylemek istiyorum.

O ne yapacağını çok iyi bilir, bu yüzdende yaşamda var olduğum sürece ona karşı sevgim ve saygım hiç bitmeyecek.

yiğit
26-02-10, 22:43
tarkanımmmmmmm....türkiyenin kıymet bilmediği anladığım kadarıyla da bilmeyeceği sanatçı...sen üzülme..yanındayızz

devilscream
26-02-10, 22:45
İddialar doğru veya yanlis benim için hiç önemli değil...
Biz her zaman senin yanindayiz ve seni desteklemeye devam edeceğiz:1:

eskalen
26-02-10, 22:51
Sonuc her ne olursa olsun TARKAN'in yanindayiz...O Turkiye'nin yetistirdigi ender starlardan... Eskimeyecek yuzu, unutlmayacak sarkilari, guclu kimligiyle hic yipranmayacak..

Dudu'dan bir alinti;

Her gun Yagmur yagabilir
Insan hata yapabilir
Birbirimize tutunursak belki gunes dogabilir.

qüccin
26-02-10, 23:16
Bu durum onun Megastar olduğu gerçeğini deiştirmez hiçbir zaman..Tarkan gibi biri bir daha dünyaya tekrar gelmez.. O eşi bulunmaz biri.. Uyuşturucu kullanıp kullanmaması ona olan ınancımızı değiştirmeyecek..Sonuç ne olursa olsun herzaman Tarkan'ın yanındayız..

simgem__
26-02-10, 23:19
haberler doğru mu yalan mı bilmiyorum .. bence tarkanı karalamaktan başka bişey değil, bu bizleri üzmekten başka bişey değil ...evet başardılar bizi ve tarkanı üzmeyi başardılar ama biz her ne olursa olsun tarkanın arkasındayız arkasında olmaya da devam edeceğiz.... biz bir duvar gibiyiz ona zarar gelmesin diye korur savunuruz şimdi de öyle olacağız.. bu duvar yıkılmadı yıkılmayacakk !!!!!!!!

sengibisidünyayagelmez
26-02-10, 23:22
ne olursa olsun bu haber onun dünyaya onun gibisinin bir daha gelemeyeceği gerçeğini değiştirmiyor, Türkiye'nin yetiştirdiği ilk ve son megastar olacağı gerçeğini, sanat-kariyer başarısının hep zirvede olduğu gerçeğini asla değiştirmiyor! ve elbette benim ona olan hayranlığım ve sevgimin azalmayacağını da...

badboyserkan
26-02-10, 23:26
- Uyusturucu operasyonlari kolay kolay pesinin birakilmayacagi turden bir suc seklini temsil etmekte. Tarkan'inda bu gibi durumun icersinde yer almasi hatta gercekdisi olsa bile adinin basinda bu sekilde yer almasi basinda artik tarkana negatif bir etki yapilmasini doguracaktir.
Seneler Once tarkanin gay olduguna dair soylentileri dillerde halen gazeteciler ve basinda gundemde ve Halende gunumuzde konusulur bu olay. Tarkan icin bu durum ilk olaydi.

- Ikinci olayda bu uyusturcu operasyonu olsa gerek. Artik tarkan bu durumdan serbest kalsa bile basinda yogun bir sıkıştırma yasayacak. Ki serbest kalmamasi durumunda hapis istemine yada ceza olayina gelmesinde olusan olaylari dusunmek cok korkutucu.Ayrica tarkanin bu durumu yurtdisi basininada yansimis bulunmakta ne yazik ki !

- Bu nedenle yeni 2. bir donem basliyor Tarkan icin. Tam bir sanatci adi ve marka imaji icin Kriz Iletisimi.

- Ilerleyen zamanlarda neler olacagini hepberaber gorecegiz ama zorlu bir surec baslayacak Tarkan icin. Herkesin dilinde bu olay olacak halkın,medyanın vs. Bu durum ne yazik ki Tarkan'nın iş durumunu,marka imajini,sanatcı adini zedelemek dogrultusunda bir cikmayan leke olarak kalacak.

Tarkana destegimiz sonsuz ama Turk toplumu bu durumu bir sure cok yadirgayacak ve hep akillarda bole kalacak. Insallah hersey icin hayirlisi olur.Bizim Fanligimiz her zaman daimi !

arau
26-02-10, 23:38
inanmıyorum inanmayacağım sen çıkıp kendin söyleyinceğe kadar ama doğruysabile bu senin başımıza gelen en güzel şey olduğun gerçeğini değiştirmez. inşallah çok üzmezler seni bunun için.

crazyboy
26-02-10, 23:39
1 Mart Pazartesi günü Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde olacak..desteğimizle orda olalım arkadaşlar..!!!!HER ZAMAN HER KOŞULDA YANINDAYIZ MEGASTARIMIZ....!!!!1

MassConfusion
26-02-10, 23:40
Sonsuz destekçiniz...

HURRICANE
26-02-10, 23:47
Tarkan ın yaptığı hata evet.Benim açımdan en ufak bir soğuma olmadı M.J ınden Kylie Mınoque sıne,J.Lo sundan Madonnasına kadar hepsi kokain kullandı;)Takdır ettıgım bırsey degıl ama sonucta TARKAN a karsı olan sevgımı bıtırecek bırsey degıl bu olan olay!Bu gunlerde aşılır.Kim ne derse desin Ben TARKAN ı ailemin bir ferdiymiş gibi benimsedim hep.Sonuçta oda bizim gibi insan.Hatalar insanlara mahsustur.Türk halkı ne derse desin önce kendilerine baksınlar 4/4 luklermi?Kimse 4/4 luk değilse kimseyi dışlamaya hakkı yoktur.Albümleri milyonlar satarkende yerden yere vurdular şuandada yerden yere vururlar!Basın TARKAN hakkında kokoinman yazmak yerıne onu biz bu hale getirdik yazsınlar.TARKAN ın yaşadığı hakaretleri baskıları taş yaşasa çatlardı.Bu yüzden Benden Sana sonuna kadar destek...Ama ne olursun menejerını ve ekıbınden bırcogunu degıstır.Ve sezen aksuyla tum ırtıbatını kopar.Sen hep 1 numaraydın Hala 1 NUMARASIN Çünkü Sen TARKAN TEVETOĞLUSUN.

Bamboo
26-02-10, 23:49
tarkanım ne olursa olsun biz seni çoooook seviyoruz daima arkandayız.. seni asla terketmiycez.....kimbilir seni bu yola itecek neler yaşamısındır seni senden kimse daha ii bilemez ama unutmaki ailen için,kendin için ve de bizim için artık kendine çok ii bak.. bize grei dön olurmu ben seni çoook seviyorum.. çok üzdün beni ya..hasta oldum sabahtan beri yaa...=(

kış_güneşim
27-02-10, 00:02
her ne olursa olsun, kim ne derse desin,kim ne düşürse düşünsün bizim sevgimizde sana olan aşkımızda hiçbir zaman değişmez tarKan seni çok ama çok seviyorum herşey yoluna girecek allahın izniyle...

Dark_blue
27-02-10, 00:03
Herzaman yanindayiz tarkan

ramsez
27-02-10, 00:08
Hiç inanmadım tam bi saçmalık.Bir an önce gözaltı bitmeli.

askmeleyi
27-02-10, 00:11
Tarkan:( çook üzüldüm:((( her zaman, her yerde kalbim seninle.. sonuna kadar...ne olursa olsun seni seviyorum ve bu zor günleri asacagindan eminim.. sana güveniyorum ve en kısa zamanda çıkman için her an dua ediyorum. inşallah en kısa zamanda ordan çıkarsınn :(:29:

cvioleta79
27-02-10, 00:15
I'm with you, MY LOVE... MY TARKAN!!! YOU ARE GOING TO BE FINE!! LIKE ALWAYS!!!

fatih_b
27-02-10, 00:17
hep seni sevicez ve hep senin hayranın olucaz...........

sarıpapatya
27-02-10, 00:17
çok üzgünüm ama gerçekler bazen insanın canını iyi yakar bunu iyi biliyorum.... herzaman olduğu gibi HEP YANINDAYIZ TARKAN....

bounce
27-02-10, 00:30
Tarkan, müziğin ve hayata bakış açınla hep benim için önder oldun. halen de öyle ve öyle olacak. zor zamanlar geçiriyorsun ,doğru ama hayat işte yaşanacakmış demek ki.senin o güzel kalbin dert görmesin.
Michael gitti bi sen kaldın seni de bırakmam. nereye öyle.
bir yılda bu günlere gelmedin bir günde de tahttan inmezsin.bırakır mıyız. gözlerini oyarız hepsinin. pazartesi günü inşallah çıkacaksın. ne olmuşsa olmuş ne yapmışsan yap bu adamı çok seviyorum ben.
CİHAN K.

pare pare
27-02-10, 00:31
Dualarimiz seninle TARKAN . . .

MARY JANE
27-02-10, 00:32
her zaman senin yanındayız. bu zor günleri hep birlikte atlatıcaz.

yasinenessahin
27-02-10, 00:32
arkadaşlar flash tvyi açın

secil.06
27-02-10, 00:33
biz inanıyoruz güzel haber alacağız senden pazartesini iple cekecek herkez bedenler seninle olmasada kalpler,dualar seninle sonsuza kadar yanındayız

The One
27-02-10, 00:35
Altın çayı, yeşil çayı içen örnek olan, hasankeyf için hiç bişeyi esirgemeyen,Sigara bile kullanmayan adam... İnanmıyorum kokain fln içtiğine... Sen nelerin altından kalkmadın bununda üstesinden gelirsin...

yigit
27-02-10, 00:40
Her zaman senin yanındayız Tarkan dışarıdan ne kadar da şaşalı kusursuz bi hayat gibi gözüksede çok ağır bi hayatı var ve bu zamana kadar bunu çok iyi şekilde götürdün bundan sonra da böyle devam ediceğine eminim seni her zaman çok seviyorum ve çokta sevicem en kısa zamanda güzel günler görmen dileğiyle

HURRICANE
27-02-10, 01:35
İstanbuldaki tarkan hayranları yarın TARKAN ın gözaltında bulunduğu yerde tum funlar toplanacaktır.Herkes arkadaslarına soylesın yarın orası TARKAN sarkılarıyla ınlemelı!ve facebooktakı her koşulda yanındayız her zaman yanındayız sonuna kadar tarkan yazan resımlerı pankart olarak kullaanacagız!

CanK
27-02-10, 01:43
Sonuc her ne olursa olsun TARKAN'in yanindayiz

--JOHNSON--
27-02-10, 01:53
her zaman yanındayız nefes aldığım sürece hep senin adını hakırcam ve hep seni sevicem.SEN EZELDEN VAZGEÇİLMEZİMSİN..

au13
27-02-10, 02:02
sonuna kadar yanindayiz megastar olsanda olmasanda, iyi gununde kotu gununde, bugunde yarinda her zaman her saniye seninleyiz. Senin kalbinin temizliyini nasil bir insan oldugunu biliyoruz. Hic uzulme en sonunda dogru ortaya cikicaktir. Sen hep kalbimizin sultanisin kalbimizin en parlak sonmeyen yildizisin. HER ZAMAN YANINDAYIZ SONUNA KADAR OLENE KADAR...

hilfa
27-02-10, 02:06
sevgi yalansız çıkarsız seni sen olduğun için sevmektir Tarkanım sen hayattaki nefes alma sebebimsin ve her gecenin bir sabahı olduğu gibi bu kötü günlerinde aydınlığa çıktığını görüceğiz her zaman her koşulda sen benim için mükemmelsin senin yıkıldığını zannedenler bilmiyorlarki senin arkanda seni sevenlerin var şimdi tüm ülke bunu görücek bir söz vardır altın düşsede her zaman değerlidir Senin gibi bitanem Seni çookk seviyorum :29:

anakha26
27-02-10, 02:32
Seni seviyorum :):)

Canses
27-02-10, 02:40
insanı ıyısıyle kötüsüyle doğrusuyla yalnışıyla sahiplenmek korumak güç vermek ve ilerıye taşımaktır gerçek olan ...Ben sunu biliyorum ki güneş balçıkla sıvanmazzz..sen bizim güneşimiz ve her zamanda parlayacak starımızsın...Tarkan seni seviyoruzzz..her zaman yanındayız..

starzu
27-02-10, 03:09
tabiki çok seviyoruz ve sonuna kadar yanındayız:41:onun sevgisi bizde tükenmez :1:o bizim bitanecik megastarımız:1:

Rumeli59
27-02-10, 03:50
her zaman senin yanidayiz iyi ve kötü günde

jetaime
27-02-10, 03:58
askim benim
ben seni cok seviyorum
her zaman seninle olacam en kotu gunlerde ve en guzel gunlerde
soktayim su anda ama vallah hep seni dusunuyorum
bir sey yapabilirimse yapicam

TARKANFREAK
27-02-10, 04:54
Haberler,yorumlar vizzzz gelir tiriss gider.Bizim sevgimiz,askimiz,destegimiz 2 günlük degil.Tarkan neler atlatmadiki,bunuda atlatacak insallah..Herzaman her kosulda arkandayiz.SENI COK SEVIYORUZ:29:

OmerFaruk
27-02-10, 04:59
Tarkan senin böyle bişi yaptığına inanmıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm. Yalaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnn Yalaaaaaaaaaaaaan Söylüyorlar. Bu yalana Katlanmam . Kabullenmem İnanmaaaaaaaaaaammmmmmmmm Uleeeeeeeeyyynnnnnnnnnnn.

günışığım
27-02-10, 05:14
yasadigim surece seni sevmekten asla vazgecmem...hatalar insanlar icindir dogru veya yanlis ne yaparsan yap her zaman her yerde kalben yanindayim

ottoboys34
27-02-10, 06:01
Tarkan herzaman örnek aldığım bir karakterdir halada öyle. Yanlış yaptığını yapacağını düşünmüyorum ve inanmıyorum kendi ağzından bi açıklama duymadanda inanmam!! Hükümetin açılım davetine gitmediği için milli değerdeki sanatçımıza yıpratma karalama çalışmaları başlatıldı arkadaşlar Atatürkçü ya hani o bakımdan.. Sigara ağzına sürmemiş Tarkan gidecek kokain falan içecek hee bide vesile olacak bu kadar iyi şeyin tanıtımını vesilesini yapıyo bi basit hatayla bu kadar doğruyu sildirecek hee yokk öyle bir dünyaa asla inanmamm saçmalıkk tamamen bir hata var ve büyük oyunlar oynanıyor Tarkanımızın üstünee!! TARKAN HERZAMAN SENİNLEYİZZ YANINDAYIZ DESTEKÇİNİZ SONUÇ NE OLURSA OLSNN!! MİLLİ DEĞERSİN SEN BEE.... Böyle insanlar az geliyo Türkiye'ye arkadaşlarr kıymetini bilelimmm.. Sonradan çok ararızz'!

Bounce21
27-02-10, 06:03
Tarkanimm seni cekemeyenler coktur cook.. bu haberler ne kadar ciksa da bizim sana olan sevgimiz HICBIR ZAMAN azalmayacak.. sen heran kalbimizde canimizda kanimizdasin.Ben senin muzigini dinlemeden yapamiyorum ya. O kadar bagliyim sana.. Bu gunler de gececek.. sadece sabr lazim..

Ozz
27-02-10, 11:54
Bir arkadaş yazmıştı 16 yıllık hayranlığımı bu mu bitirecek...PEHHHH
Yanındayız...

özlemmis
27-02-10, 12:02
tarkan her zaman yanındayız sana olan sevgim hiçbir zaman bitmeyecek.Senin üzülmene dayanamıyorum allah yardımcın olsun tarkanım.Ne olur tarkana sahip çıkalım o çok önemli bir sanatçı.

_trkn_
27-02-10, 12:13
Tarkan, uyuşturucu kullanmadığını biliyorum Ama uyuşturucu kullansanda benim için hiç önemli değil,
sadece üzülürüm o kadar.
Bu senin hayatın, senin tercihin..

Adliyeden bir an önce çıkman dileğiyle,
her ne olursa olsun arkanda olacağız tabiki :1:

mel78
27-02-10, 12:23
Otuz yaşındayım ve hayatımın yarısı Tarkan'ile geçti. Neler gördük biz Bumu bitiricek bizim Tarkan aşkımızı? herzaman var olduğum nesürece hep yanındayım.Dualarım ve kalbim hep seninle.Tek dayanamadığım şey senin orada üzülmen ne olur üzülme bitek buna dayanamam.Seni seviyorum CANIM TARKAN'IM

Dark_blue
27-02-10, 12:27
Her zaman yanindayiz tarkan , umarim kötü günler bi an önce gecer

özlemmis
27-02-10, 12:32
İstanbuldaki arkadaşlar ne olur gidin destek olun tarkana eminim buna çok ihtiyacı var sizi görmese bile duyacaktır bilsin yanında olduğumuzu hissetsin.

hayallerimolmasa
27-02-10, 12:37
aslaaaaaaaaaaaa asla vazgeçemem senden aslaaaaa...

brutalboy
27-02-10, 12:40
her zaman yanındayız,bu sevgi bitmez....

berkan
27-02-10, 12:45
dedikodu dedilodu kuru iftiraaaa . ne ollursa olsun biz seni sevdik ve herzman arkadandayız tarkan abicim.

tunalı
27-02-10, 12:57
ya arkadaşlar inanmak istemiyorm ama doğruluk payı varmı acaba onu çok seviyorm zarar görmesini hazmedemem

gülümse kaderine
27-02-10, 13:06
tarkan sen bizim herşeyimizsin ne olursa ne yaşarsak yaşıyalım sana olan sevgimiz hiç eksilmicek seni her koşulda çok ama çok seviyoruz

HakanÇelik
27-02-10, 13:21
Uyuşturucu kullansan da, kullanmasan da hep yanındayım. Seni çok seviyorum ve bu zor günleri de atlatacağını biliyorum.

Dualarım ve kalbim hep seninle...

**MegaStarkan**
27-02-10, 13:38
Eger dogru ise, her ünlünün yapdigi bir hatayi yapmis oldu... tek eksigi bu olmus oldu. Türkiye icin büyük bir mesele olabilir, ben o kadar büyütmüyorum. Hayal kirikligi herkeste olmustur tabii... ama yapacak baska birsey yok. Yaninda olmaliyiz.

SESA
27-02-10, 13:45
Çoğu kişi gibi bende hayal kırıklığına uğradım birçok davranışıyla örnek gösterilen bir sanatçı olarak Tarkanın başına böyle bişey gelmesi beni çok üzdü.Ama yaşanacakmış diye bakıyorum olaya ve bir an önce iyi bi şekilde son bulmasını diliyorum
Her zaman yanındayız...

start_the_fire
27-02-10, 13:57
Her zaman yanındayız tarkanım her koşulda arkandayız ailemizden birisin sen bizim

RaSKaS
27-02-10, 14:04
Eğer haberler doğru ve kokain kullanıyor ise umarım bir an önce bırakır.Sonuçta kendi sorunudur.Kendi yapmış olduğu hatayı kendi düzeltecektir.
Tarkan'ı 17 sene önce ''Kıl Oldum '' şarkısıyla tanıdım.17 senedir büyük hayranlıkla tüm şarkılarını defalarca dinlediğim biri bir hata yapmış diye hayranlığımın azalması söz konusu değil. Bu haberler çıkmadan önce Tarkan benim için ne ifade ediyorsa bundan sonrada aynı olacaktır. Gerçekten Tarkan'a değer veren herkes gibi bende Tarkan'ın sonuna kadar yanındayım.

Bamboo
27-02-10, 14:16
ben hayel kırıklığına uğradım çünkü her zaman tarkanı onu sevmeyen kişilere karşı bu yönüyle savundum onun için hep kötü sözler söylendiğinde tarkan gerçekten çok ii bi insan(hala öle) içki,sigara yok hiç bi kötü alışkanlığı olmayan tertemiz ii nietli doğayı,hayvanları seven karakteri kişiliği tam oturmuş sözde popüler hayat yerine gerçek dünyada yaşamayı tercih eden biri olarak tanıttım onu bu şekilde savundum... şimdi adam eğer ispatlanırsa esrar kolik dendiği ne diycem ne savunma yapıcam yaa o kadar üzgünüm ki anlatamam... =( beni çok büyük hayel kırıklığına uğrattı bütün savunduğum direkleri yıktı tarkan yaa.. şimdi tek dileiğim çıkan haberlerin gerçeği yansıtmaması ve bir an önce ordan çıksın istiyorum.. yinde ou çok seviyorum ben yine sevmeye devam ederim ama onu sevmeyenlerin ekmeğine çok güzel teryağ sürdü tarkan umarım bunun farkındadır..

megastar_mert
27-02-10, 14:18
HErşey sensin.. hreşeyimizsin.. nefes gibi.. sensiz asla.. TARKAN! türkiyenin tek dünya starı.. ne olursa olsun.. ölüm bizi ayırana dek senin leyiz.. hatta öldükten sonra bile sevgimiz seninle..

TARKAAAAAAAAAAAAAN FOREVER

özlemmis
27-02-10, 14:29
başkalarından çok tarkanın kendine verdiği zararı düşünmeliyiz bence.Onu sevmeyenler sevmesin ama sevenler lütfen her türlü sahip çıksın.Benim için tarkanın sağlığı herkesin ne düşündüğünden daha önemli.Kimse demiyor niye içiyor diye çünkü herkes bir laf stres sıkıntı üstüne gelme oda bunalmış olabilir.Herkes el birliğiyle bunalttı tarkanı.Yaptığı tabiki doğru değil.Hepimiz insanız ve hata yapabiliriz.Umarım en kısa zamanda çıkar.Onu çooooooook seviyorum.

nokta
27-02-10, 14:36
Ben inanmıyorum ama doğru bile olsa Tarkan çok önemli bir ses ve kişilik kimse kolay harcanmamalı kazanılmalı insanları kaybetmek kolaydır kazanmak zor helede böyle önmeli olanları çıkıp hiç bir şey olmamış gibi devam etmesi dileğiyle

gülcan
27-02-10, 15:18
Hakkında çıkan hiç bir habere Tarkan açıklama yapmadan inanmıyorum ve inanmıycamda her zaman hep yanındayız yanındayım bunu sakın unutmaa!!!!!!!
Kalplerin bitanesiii ..

xmenon
27-02-10, 15:22
Yani şu haberlere bakıpta tarkanı idialarla hükümlere sokanların kendilerini muhakeme etmelerini tavsiye ediyorum, Biz böyle fasaryalara değer verirsek nerede tarkana vereceğimiz destek nerede ona olan koşulsuz sevgimiz, Görmüyormusunuz dinci ve tarkanı yıkmak için yıllardır yafta atıp tarkana bir sürü suçu isnat edenlerin korkunç yüzünü nolur kalbimizdeki tarkan yalnız bırakmayalım, ve unutmayalım ki bu ülke Tayyipe ters yaptıysanız destek vermiyorsanız her an herşey olabilir, Tarkanın başbakanın sanatçılar davetiğini geri çevirdiğini hatırlatmak isterim yani ben bu günlerde yaşanan bu çirkin komplonun düzmece olduğunu düşünüyorum, Doğudaki savcılarımıza yapıldığı gibi, Ama altından bişey çıkmayacak görün amaçları yaftayı yapıştırıp karalamak sakın bu oyuna gelmeyelim yoksa hiç hoş günler beklemiyor bizleri...

xurush'nine
27-02-10, 15:41
Basin one egilmesin.. savasci!
Yigidin basi kavgada gerek derler bizde..(Gerci cirkin bi kavga, ama hepimize gecmis olsun..)
Malum,cok zor bi yolla tirmaniyorsun hayat basamakliarini.Kenardan kavga doyus hep kolaydir,konusmasi da ogle..
Dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar misali,bosuna yipratiliyorsun gibime geliyor...Kucuk,onemsiz romanlara "kahraman" ediliyorsun gibi bi dusunce var aklimda..
Ama bosver, bunca yil neleri atlatmadik ki.Ne iftiralara karsi koyup da hep en mega olmadik?..
Seni sevenler olarak hic aldirmadik, desem komik olur..Her kes cok uzgun..
Iki gundur hic bir sey yazamiyorum,kafam durdu,o kitap kitap yazan ellerim klavyeye dokunamiyor, hic bi sey yazamaz oldum.Ruhum Yerle Gok arasinda, inemiyorum..
Boyle bi durumla karsi karsiya olamak tabii ki de ne sen, ne bizler icin hos degil."Yukun" azmis gibi bi de cok agir bi "yuk" daha cikti basimiza...
Ama bilmeni isterim ki, arkadaslar da belirtmisler,en kotu ihtimalle bile, ornek alinacak o kadar yanin var ki,bizleri bir birimizden koparmak ne mumkun..
Her nerde olursan ol,sen bizim bir numaramizsin,kalbin o kadar guzel ki, kimseye bi kotuluk yapmadigindan eminiz!

Bende sigar iki cihan
Ben bu cihasna sigmazam,
Cevheri lamekan benim
Kevni mekana sigmazam.. demis sair..

Sigamadin mi bu cihana,bi tanem? Sigdiramiyorlar mi,kurtarici'm?..

Tanri iyileri korur,hakkini verir.Bu sinavdan da aklanarak cikman dlieklerimle, dualarim senden yana,Gunesim,Ayim,Nur isigim,Yildizlerin en Megasi!!!

Hüli 82
27-02-10, 15:52
sonuc ne olursa olsun hep yanindayiz yanliz degilsin bunu bil

emrepulcu
27-02-10, 16:26
benim tek korkum hayranlarının onu bugünlerde yalnız bırakıp gitmesi olur biz onu koşulsuz sevdik umarım bUdurumu çabuk atlatır ve böle şeylerde adı geçmez...TÜRKİYEYE BAŞKA BİR TARKAN GELMEZ ONA KİMSE SIRTINI DÖNMEZ UMARIM ...

leyla
27-02-10, 16:29
tarkan seni cok seviyorum ve her zaman yanindayim

prenses_elaa
27-02-10, 16:46
her ne olursa olsun sana olan sevgim bitmeyecek inş bu haberler yalandır

istanbul 1453
27-02-10, 17:39
ne olursa olsun,sen bu ülkenin en büyüğüsün ve hep öyle kalcaksın,her zaman yanındayız..

Bakinka
27-02-10, 18:00
TARKAN,canim ,seni butn AZERBAYCAN HAYRANLARIN DESTEKLIYOR.ÇOK ÜZÜLDÜK!!!!AMA SENİNLE ANCA BERABER KANCA BERABER!!!!!

'Selen.TT
27-02-10, 18:10
Her zaman heryerde seninleyiz .. eroin almis olsanda sana karsi sevgim azalmicak. SEN BU KALPTE TEKSIN ! hepte öyle kalacaksiin.. herseyden cook seviliyorsun.

zilli
27-02-10, 19:31
her zaman şartlar ne olursa olsun hep seni seveceğim sonuna kadar yanındayım yeni albümün 2010 yazına damga vuracağına kesin inanıyorum.ben zaten gözüm kapalı 10 tane alacagım

kevser
27-02-10, 19:51
her ne olursa olsun kim ne derse desin biz hep seninleyiz hep arkandayız sana olan sevgimiz azalmak yerine günden güne büyüyo ve hepde büyüycek şimdi tek isteğim tabiki ordan kurtulman ama sana olan sevgimizi,güvenimizi duysan bilsen belki senin içinde bizim içinde daha iyi olurdu daha umutlu olurduk sana bu kadar yakınken böyle uzak olmak beni deli ediyo ama malesef beklemekten başka bişey de yok ama inanıyorum güzel haberlerle geliceksin sen yine çaresiz kalplere bi umut gibi doğucaksın..seni çok seviyorum,seni çok seviyoruz güçlü ol güçlü olalım
'günün en karanlık saati güneş doğmadan hemen öncedir' güneşimizin doğmasına az kaldı eminim..

ekrem
27-02-10, 20:09
Seni cok seviyorum tarkan her zamanda sevecegim. ne kullanırsan kullan melek gibi adamsın sen buna yürekten inanıyorum

ozgem__
27-02-10, 20:25
sonuç her ne olursa olsun dualarımız seninle... :54::35::52::30::35::48:

Slyozi_Angela
27-02-10, 20:41
TARKAN hiç moralini bozma.sonuna kadar SENİNLEYİZ.ister kullan,ister kullanma biz daima arkandayiz.Seni çoook seviyorum.ömrümün sonuna kadarda seveceyim.hep kalbimdesin ve kimse SENİ ordan çikaramaz.kimse SANA olan sevgimi azaltamaz.bu günlerin geçeceyine,her şeyin düzeleceyine ve birlikteliyimize kaldimiz yerden devam edeceyimize tüm kalbimle inaniyorum.yine bizi yeni şarkilarla,albümlerle,kliplerle,konserlerle sevindireceksin.ben şimdi bunlarin hayalini kuruyor ve SENİN için dua ediyorum.Allah yardimcin olsun AŞKİM...!!!her şey düzelecek,eskisi gibi olacak.SEN dert etme biz SENİ sevmişiz,seviyoruz ve ebediyen seveceyiz...

Shr
27-02-10, 20:45
Tüm dualarım seninle tarkanmm seni çokk sewiyorum en kısa sürede evne yne bzlere döncnn tarkknn abicmm :(((

erkanerkan
27-02-10, 21:09
Henüz hiç bir şey net değil. her şey Pazartesi belli olacak. Ben bu işin içinde başka bir iş olduğunu düşünüyorum. Eğer gerçekten kullanmışsa da, bunu şuna bağlıyorum. Adam albüm yapmaz suçlu olur, albüm yapar eleştirilir. Sürekli mükemmele ulaşma. Türk dinleyicisinin gönlünü yapabilmek. Bunlar yıprattı Tarkan'ı. Aylar önce Prodüktörü Ozan Çolakoğlu'nun bir röportajını okumuştum. Tarkan'ın kafası çok karışık demişti. Bugün yaptığımız şarkıları ertesi gün beğenmiyor, sürekli bir arayış içindeydi demişti. Beklentilere maksimum düzeyde cevap verebilme adına bence büyük bir bunalıma girdi Tarkan. Ben böyle düşünüyorum. Eğer gerçekten kullandıysa bunu savunmam ama, hiç bir insan dört dörtlük olmaz. Kaliteye ulaşma ve dinleyiciye iyi şarkı yapabilme arzusu Tarkanı çok sıkıntıya soktu bence. 1 yanlış 4 doğruyu götürmemeli. Eğer bu hatayı yaptıysa Tarkan dinleciyileri ve hayranları olarak onun arkasında durmalı ve manevi destek vermeliyiz. İyi günde herkes herkesin yanındadır. Önemli olan kötü günde insanın yanında olabilmektir. Lütfen Tarkan'ı özel hayatındaki eksi şeyler için yargılamasın kimse. Herkesin hataları vardır. Eğer birşey yaptıysa bu onun kendi iç dünyasında çözeceği bir şeydir. Tarkan. her zaman yanındayız.Hatalı olsan da olmasanda.

pare pare
27-02-10, 21:33
Tarkan bu olay beni ve bizleri cok hemde cok uzdu !!!!!
Senden bir istegim var Arkadaslik etdigin ve evine aldigin insanlari iyice tani !!!!!
Daha sonra seni sabirsizlikla bekliyoruzzzzzzzzzzzz . . .
Hemen cikta yeni albumunle super konserlerine devam et
Insallah bizimle olucaksin her sey eskisinden guzel olucak . . . !!!!!!!!!!

haluk seki
27-02-10, 21:33
tarkancım deniz seki ye de güveniyorum
sana da inş canım kurtulursun

ferhat1995
27-02-10, 21:48
Ne olursa olsun tarkan herzaman yanindayiz

erdem
27-02-10, 22:19
sen bu ülkenin yetiştirdiği en önemli iki insandan birisin. Ne olursa olsun seninleyiz kimse bunu inkar erdemez bilki seni herkes seviyo sevmeleri de azalmaz aksine her geçen gün artar. Sağlıcakla...

ösgee
27-02-10, 22:21
sevgin herşeye bedeL senin ..
herşeyin yoLuna girmesi için duaLarımız kaLbimiz seninLe..
herzaman gönüLden seviyoruz seni ..
:29:

Ferya
27-02-10, 23:53
Iyi günde kötü günde herzaman yanindayiz hep seninleyiz.

jetaime
27-02-10, 23:58
tarkan
seni seviyorum
je taime
i love you
dooset daram
ich liebe dich
ti amo
te amo
amo te

her zaman seninleyim

fatihvefatih
28-02-10, 00:17
Evet
"Hergün yağmur yağabilir,
İnsan hata yapabilir,
Birbirimize tutunursak belki güneş doğabilir"

Tarkan iddialar doğruda olsa yanlışda olsa biz her zaman senin yanındayız,
Yaşananlar sana olan sevgimizi bitirmeyecek aksine körükleyecektir.
Lütfen kalbimizin ve dualarımızın seninle olduğunu bil ve hisset.

Sen her zaman sanatınla ön plana çıktın, bizlere her zaman en iyi şarkıları, en iyi yorumları
dinlettin, bundan sonra da bu böyle olacak, sen yine en iyisini yapacaksın, yapmalısın...

Her koşulda yanındayız!!

Seni çoooooooooookkkkk seviyoruz Tarkannnnn!!!

burcumsu
28-02-10, 00:40
dualarım seninle bu kötü günlerde geçicekk

inci tanesi
28-02-10, 01:12
Bitanem Seni cok Seviyorum ...ben sadece Kendine zarar veriyosun diye COK uzuldum ne olur bunu kendine de bizede yapma.Seni hayatim boyunca seveceim her ne olursa olsun...

Dualarim seninle

ece**
28-02-10, 01:26
o süper kahramanım benim 17 yıldır... çocuktum şarkılarıyla büyüdüm..büyüdüm aşık oldum yine şarkılarını dinledim bazen kederliyken bazen mutluyken bazen hiç sebepsiz yere..ama her zmaan meditasyon oldu onun sesi bana..o yüzden kahramanım diorum hep çocukluğumdan beri...şuanda da benim içim çook rahat çünkü biliyorum ki kahramanım hiç bişey yapmadı...sokaktaki böceğe bile kıymaz ki o :) ben en güzel haberi sabırla bekliyorum...sadece yerimde duramıyorum okadar :S orda olmasına dayanamıyorum okadar ...insanları bilmeden etmeden yaptığı yorumlara tahammül edemiyorum okadar....hiç kimse iyiyi görmüyo ona dayanamıorum okadar...TARKANIMIN şu fotodaki gülüşü için herşey yapılır,benim içimi ısıtma sebebi okadar...seni ÇOK sewiyorum we her koşulda yanındayım okadar... !

jesusrock1985
28-02-10, 02:01
Herzaman ne şekilde olursa olsun boşwerdik bütün dilli düdükleri..
Bir tek seni sever sana destek olurz..
Arar buluruz izini bilirsin zir deliyiz biz.
Her koşulda destekçiniz.

b_a_S_k
28-02-10, 03:03
unutmayız o güzel günleri ...

winx
28-02-10, 11:08
:22:tarkan biz seni uyuşturucu kullandığın için değill..... senin sesin yakışıklılığın...o güzelliğin iyi kalbin için seviyoruz.... seni gerçekten çokkkkk seviyoruz ve sana tapıyoruz...inşallah bir an önce kurtulursun ordan... unutma seni sevmeseydik bunları yazmazdıkk....

27_diloshhh_27
28-02-10, 14:49
Sonuç her ne olursa olsnn hep yanındayım TaRkaN dualarım seninlee....

*HiLaL*
28-02-10, 15:37
Ne oLursa oLsun herzaman yanIndayIz Senin biz ye$iL gözLüm.. Sana oLan Sevgimiz bu durum yüzünden ne azaLIr nede biter.. Aksine daha cok Seviyoruz biz Senii.. iyki varsIn iyiki.. Seni Coooooooooooooooooook Seviyorum bitanem TARKANIM..
Herzaman yanIndayIz Senin her daim :)) Seni Seviyoruz <3

starzu
28-02-10, 15:56
bu olaydan sonra etrafımdaki insanlar beni kızdırmak için elinden geleni yapıyor iyneliyici sözler konuyla ilgili laf çarpmaları(ne oldu arzu seninkine rahat batmış) gibi aslında ne dedikleri pek umurumda deyil elimden geldiyince onu savunuyorum bazende komik oluyorum farkındayım ama ne olursa olsun tarkana olan sevgim hiç azalmadı.
ben hala tarkanın ağzından duymadıkça inanmam,inanamam ama ne olursa olsun hep yanında hep destikçisiyiz
farkında olduğum şey şuki tarkan aklansada suçsuz olduğu kanıtlansada o fesat yürekler bu olayı yıllarca tarkanın ününe sürecek çamur atmaya devam edecek inanıyorum ki tarkanda onu sevenlerde bu olaydan çok daha güçlenerek çıkacak bu tür olaylar ona olan sevgimizi azaltmaz aksine ona olan bağımız dahada güçleniyor ben böyle hissdiyorum

fantin
28-02-10, 16:24
Haber çıktığı an çok şaşırdım ve üzüldüm hakikaten.Kullanıp kullanmadığını bilemiyorum kullanıyorsada bunu saklamıyacaktır.Bu güne kadar hep dürüst oldu bundan sonrada olacaktır.Zor bir hayatı olduğunu biliyoruz sonuçta her insanın bir zaafı var.Eğer doğruysa umarım bu illetten bir an önce kurtulur.Biz sevenleri her koşulda ve her şartta yanındayız.Bunu fırsat bilip ona saldıran çok olacaktır.Hem o hem biz çok üzüleceğiz.Ama tarkanım şunu bilmeliki hayranları sevenleri ne olursa olsun yanında.Ve onu asla terketmiyecek.

siboss1992
28-02-10, 17:38
Herzaman her daim arkandayiz..
Ordan cikicaksin insallah..
Hersey mümkün eger inanirsan ;)

kantar
28-02-10, 17:59
gecmis olsun Tarkan abi

Slyozi_Angela
28-02-10, 18:10
eski günleri çok özlüyorum.ONUN içimi rahatlatan,beni mutlu eden gülüşünü çok özledim...nolur TARKAN her şeye rağmen,onlara inat gülümse ve bizi mutlu et.SENİN gülüşüne ihtiyacim var hayatim.nolur üzülme,umudunu kayb etme...SENİ çok seviyoruz ve daima arkandayiz,yanindayiz.ne olursa olsun hep SENİNLEYİZ!!!

Pamela_beyazgul
28-02-10, 19:24
Sonuna kadar seninleyim canim! Hep arkandayiz sen yanliz degilsin canim!!!!

Canses
28-02-10, 20:52
Arkadaşlar star haberde dınledım 60 Tarkan hayranı avukat davayı savunmak ıcın İstanbull barosuna başvurmuşş:20: bravobravo cok mutlu oldum sızlerle paylasmak ıstedım ..Tarkan seven herkes mevkı konumu ısı ne olursa olsun destekcısı ne mutlu tarkan sevenlere bravo

bujen
28-02-10, 21:01
bir insanın bu kadar üstüne gelinirse, zirveye tırmandığında zirveden hep düşürülmek istenirse, bir insanın her yaptığına bir şey bulunursa olacağı nedir, kendi ülkesinden hep dışlandı ve çareyi dışarıya kaçmakta buldu. hep aynı şeyler yapıyo dendi adam tarzını değiştirdi aaa nasıl bi albüm bu tarkanın batışı dendi sürekli bir engelleme çabası sürekli bir açığını arama çabası sonunda istenilen oldu açığını yakaladılar sürekli bir haber aaa tarkan kokain kullanıyo işte istediğiniz oldu açığını yakaladınız ama sorumlusu sizlersininz. başınız göğemi erdi sonunda yine tarkan ne yapacak çıkar çıkmaz soluğu dışarıda alacak yazık yine üstüne gelinecek. ama tarkan biz hayranların her zaman senin yanında olacağız umarım bu illetten tedavi olarak kurtulacağını söylemişsin bir an önce tedavi olursn inşllh.

kevser
28-02-10, 23:33
bu haberlerin hepsi bence medyayı değiştirmek için yapılan bişey yaa yok balyoz du yok ergenekon du bunların arasında kafa dağıtmak için yapılan şeyler.Münevver Karabulut cinayeti bile gündemi değiştirmek için kullanıldı da bu mu kullanılmıcak o yüzden artık inanmadığımızı anlasınlarr

Ç&T
28-02-10, 23:46
01 mart 2010 besiktas DGM onunde butun herkesi sabah 09.00 da hazir bekliyoruz pankartkarla,lutfem kimse hic bir kimseye kotu laf soylemesin ,emniyete laf yok,basin a laf yok,televizyonculara laf yok,sadece pankart asilacak,tarkana destek verilecek sarki soylenecek yarin gelecek 2000 kisiye sizde katilin... LEVENT AĞAOĞLU.......

princeofpersia
28-02-10, 23:49
Söylenecek söz yok her zaman kalbimdesin kimse seni yıkamaz yıldıramaz sen için gönlünü ferah tut her zaman dualarımız seninle:20:bravo:8:

love_speak
01-03-10, 01:46
seninleyiz yalnız değilsin seni çok seviyoruz ne yaparsan yap hep yanındayız senin,seni çok seviyoruz tarkan hep seninleyiz seni hiç yalnız bırakmıcaz

İZMİRLİ
01-03-10, 10:03
Her insan hata yapabilir, inşallah bu uyuşturucu belasından en kısa zamanda kurtulursun, sana ve şarkılarına sonsuza kadar ihtiyaçımız var, her zaman ve her koşulda yanındayız.

özlemmis
01-03-10, 10:16
seni çok ama çok seviyoruz.Her koşulda yanındayız

tarkan_mania
01-03-10, 11:08
o TatLı yüzünDeki güLücükLern hiç eksik oLmaması diLeğyLe...
Herzmn yanındayız.. KaLbimiz seninLe TaRKaNım! :29:

ezel1710
01-03-10, 12:04
allah seninle olsun seni cok ama cok seviyoruz .
duuygularim hislerim cok kelmelere aktaramiyyorum üzüntüden olsa gerek .
tek isteyim serbest kalman.

tülaycık
01-03-10, 12:15
Hayatim her zaman yanindayiz,seni çooook seviyorum

veli
01-03-10, 12:18
sen ne zman mutluysan bizde o zaman mutluyuz..
sen ne zman mutsuzsan bizde o zaman mutsuzuz..
sen ne zman yalnız olduğunu zanedersen ozman biz varızzz..
bizz senin fun ı değil, biz senin kalbinizz.. ne zman bi sıkıntın olsa bizde seninleyiz.. kalbin gibi... bunu unutma!... SENİ SEVİYORUZ...

özlemmis
01-03-10, 12:28
bizz senin fun ı değil, biz senin kalbinizz.. ne zman bi sıkıntın olsa bizde seninleyiz.. kalbin gibi... bunu unutma!... SENİ SEVİYORUZ...

aynen katılıyorum

meryem_17
01-03-10, 12:30
Türkiyenin Tek Megastarı Her Ne Olursa Olsun Sonuna Kadar Seninleyiz!.. We bu Ölene dekte böle kalacak bunu ASLAA kimse değiştiremezzz... SENİİİİİ ÖLÜMÜNEEEEE SEWİYORUMMMMMMM TARKANIMMMMMMMMMMMMMMMM Bütün İYİ DİLEKLERİM SENİNLEEEEE!...

fatoşemir
01-03-10, 14:13
tarkan herzaman bir numara ve bir numara olmaya devam edicek hatalar insnlar için ne olursa olsun sen mükemmel biriisn ve türkiyede pop da teksin inaşallah bugün herşey yoluna girecek:29::29::29:

3ar1s
01-03-10, 16:37

jetaime
01-03-10, 16:42
sabret sabret
inci tanem
bekle beni
donecegimmm .....

siyahmai
01-03-10, 17:29
Tarkan, ben senin bu zor günleri bizim sevgimizi yanında hissederek çabuk atlatmanı dilerim. Bizler senin her zaman yanındayız. İyi gündede kötü gündede her zaman desteğin olacağız...

Nazlı Gökçe TAŞAN
01-03-10, 17:39
Her zaman ve her şekilde yanandayız. Dualarım Seninle En kısa zamanda Konserlerinde seninle olma dileğiyle. Seni Çok Seviyoruz.

3ar1s
01-03-10, 18:49
serbest bırakıldı sanırım 10 dakika önce felan

ecemaşkısı
01-03-10, 19:08
Heeer zaman onun yanındayım !!!
Ne olursa olsun o benim en sevdiğim sanatcılardan biri..

Kendimi bildim bileli Tarkan'ı çok severim ve seveceğim ne olursa olsunn !!

pare pare
01-03-10, 19:43
Her zaman yanindayiz !

DaLy
01-03-10, 19:59
Sonsuza dek yanındayız Tarkan...Ne olursa olsun...

songül21
01-03-10, 20:59
tarkan seni çok seviyorum her zaman dualarım seninle basında çıkan hiçbir haber beni ilgilendirmiyor kendine çok iyi bak seninle çok gurur duyuyorum........

pdrlütfiye
01-03-10, 23:43
daha kötü şeyler yaşansa bile benim için her yol TARKAN a çıkar....

anakha26
02-03-10, 00:15
Bence Tarkanın patlama noktası bu olaydı... Tüm biriktirdiğini muhteşem bir albümle patlatacak bence... Ne kadar sevildiğini de bir kez daha gördü.. her koşulda yanında olduğumuzu bir kez daha hatırlattık O'na... Bence bu olay bir dönüm noktasıydı onun için... Artık yepyeni bir Tarkan göreceğimize eminim.... Aynı fotoğraf olayından sonra da böyle olmuştu... Muhteşem bir patlama yaşamıştı Tarkan... Yine aynısı olacak görürsünüz...

bujen
02-03-10, 00:49
tarkanın bugün sebest bırakılması haberi gelene kadar televziyon kanalları gezerek bekledim ama tarkan serbest yazılarını görünce ve tarkanı oradan rahatlamış bir şekilde çıkarken görmek çok güzeldi ya... tarkan herzaman senin yanındayız...

pınar candan
02-03-10, 11:20
ne derlerse desinler ne yazarlarsa yassınlar her zaman senin yanındayız seni çok seviyoruz

essrra
02-03-10, 15:24
sen çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorumm bizim için hiçbirşey değişmediiiii bu sevgi hiç bitmezzzzzzz

Istanbul_Agliyor
02-03-10, 16:25
Her kes hayatini yasamak istediyi gibi yasar ve buna dogan hakki var.
Ben Tarkanin boyle bir sey yapmasi tarafinda deyilim. Onu canimdan bile cok seviyorum, su haberle ilgili onun hakkinda konusanlara, pis-pis siritip gulenlere bir tek lafim olucak. Bence boyle "insanlar" senin kadar sansli olamadiklari icin boyleler.

Ne yaparsaniz yapin TARKAN a olan sonsuz sevgi saygimizin azalmasini beklerseniz yanilirsiniz :-)

Her zaman yanindayiz.

nazoy
03-03-10, 00:21
Sen bugune kadar nice badireler atlattın.bunuda tüm tarkan severler sayesinde atlataacağına eminim.Kullanmamış olmanı isterim,ama kullanıyor olman bile sana olan sevgi mizi desteğimizi en ufak şekilde değiştirmeyecek azaltmayacaktır.Sen bu ülkenin en büyük sanatçılarındansın.seni çok seviyoruz.

gizem-akkaş
03-03-10, 02:32
tarkanımmmmmmmmmm canmmmmmmmm bitaneeeeeeeem seeen çok çok değerlisin herkes seni tek bir hata yüzünden suçladı hayatında yaptığın tek hataaa bunu herkes yapaar hatasız kul olmaz ama bunların hepsi gelip geçici sen bizim için kalıcısın hemde herzamaan senin sesine nefesine yüreğine aşığız biz içmişsin içmemişsn beenm için hiç öenmli değil her zaman yanındayız sonuna kadaaar nolursa olsun iyi yada kötüü seni aslaaa bırakmıcaaz TARKAAAAN SENİ ÇOOOOK SEVİYORUMMMMMMMM :)

gizem-akkaş
03-03-10, 02:33
Seni çekemeyenler anten taksin :)

ertares
03-03-10, 19:38
Basın açıklaması yapıldı, öyle bir şey yok herşey yalan denildi, ama bazı medya kuruluşları hala daha aynı haberleri geçiyor, alla alla çok ilginç bir ülke gerçekten...

fero_
03-03-10, 23:11
Her daim ne olursa olsun bizler seni seviyoruz...

meltemtt
03-03-10, 23:37
Tarkanim sana olan sevgim sonsuza dek sürecek. ben seninle dogduguma inaniyorum..sen bana hayat verdin, yasama sevincini, gülmeyi ,sabretmeyi, sevmeyi ve tüm sevinclerimi ve üzüntülerimi hep seninle yasadim.
gecen günlerimiz zor günlerdi hem senin icin hem ailen ve tüm sevenlerin icin. Haberler ya dogru ya yalan hicbiri umrumda degil ama bizi üzdü tabiiki cok üzdü ama buda gecer. Yeterki sen iyi ol en önemlisi o. Hersey atlatilir. sen bitanesin Tarkanim.
Hepimize cok gecmis olsun..

eLiF
04-03-10, 17:22
seni seviyorum ne olursa olsun sen benim için hep bir numara olacaksın

hulya_trkn
05-03-10, 11:32
seni seviorum aşkımmmmmmmmmmmmmmmm

nes
05-03-10, 14:24
Seni çok seviyoruz, iyi ki varsın. Sen en değerli olansın..bunu unutma....biz hiç unutmuyoruz...

nihat
05-03-10, 22:30
Tarkan sen benim canımsın bütün kalbimle yanındayım bugünleride atlatacaksın yeni albümünü heycanla bekliyorum....

Slyozi_Angela
06-03-10, 15:24
sen benim için aldiğim nefesten,doğan güneşten,yaşadiğim hayattan...her şeyden daha üstünsün!SENİ çooo...k seviyorum BİTANEM...!!! SEN benim herşeyimsin YEŞİLGÖZLÜM!

Cecuq
06-03-10, 21:21
Sevmek zor zamanlarda yanında olabilmektir..Her zaman her koşulda yanındayız..:)

xmenon
06-03-10, 22:14
Az önce uyan adlı şarkısının klibini izledim pür dikkat ve tarkanıma yapılan iftiranın ne kadar boş olduğunu bir kez daha anladım umarım herkes yanlışından dönerde böyle doğa canlısı bi insana bu kadar komik bi suçlamayı yapıştırmayı bırakırda gerçek ifadeleri açıklayıp tarkandan ve tüm yalan haberlerle kandırdıkları insanlardan özür dilerler yoksa ben bi tarkan hayranı olarak hakkımı helal etmiyorum yalan haberleri yapan ve o haberlere değer verenlere...

LEO
06-03-10, 22:57
Her zaman yanindayiz .kalbimiz ruhumuz duamiz seninle.iyiki varsin

Sayka
07-03-10, 00:29
ne olursa olsun seni hep destekliycez,hep yaninda olucaz,bundan emin ola bilirsin...her zaman yanindayiz...

belfü
07-03-10, 00:55
Aşkın aldı benden beni
Bana(bize) seni gerek seni
Ben yanaram dünü günü
Bana (bize)seni gerek seni

Ne varlığa sevinürem
Ne yokluğa yerinürem
Aşkın ile avunuram
Bana (bize)seni gerek seni

Seni çok seviyoruz sen üzülme gülüm incinme....... herzaman yanındayız

Kristal65
07-03-10, 16:16
Ne olursa olsun, kim ne derse desin, isterse kıyamet gelsin sonsuza dek seninleyim[z]..Seni Çok Seviyoruz. Asla yanlız değilsin!

PopMax
07-03-10, 17:05
Ne olursa olsun yanlız deyilsin ne yapmış olursan ol seni seviyoruz...Seni Hiç bir zaman yanlız bırakmıycaz...Senii Seviyoruzz

Nicole-Dudu
17-03-10, 01:19
please speak english... idon't understand turkey

fatihvefatih
17-03-10, 02:19
please speak english... idon't understand turkey

welcome to our call nicole-dudu:))
Please your love on this page that got to Tarkan screaming.

twilight
17-03-10, 14:45
Tarkan we always with you!:)

Anlayan anlar...
Saygılar...

Samet
20-03-10, 18:09
Her zaman yanindayiz Tarkan

lotus
21-03-10, 10:18
tarkan sen bitanesin.hep senin yanındayım...

leyla
21-03-10, 10:53
seni mutlu gormek cok guzel,hep gul ki bizde gulelim,seni seviyoruz tarkan.

ebrutekiner
22-03-10, 10:08
biz hayranların olarak sana herzaman desteğiz tarkan sakın bunu unutma zaten bunların doğru olduuğnu düşünmedim zaten sonuçtada beliloldu seni seviyorum kandine çok ii bak hiç nbişey için üzülmeye değmez

sarimavis
22-03-10, 13:27
Bir insanin uyusturucu kullanmasi nedeniyle sorguya alinmasini yanlis buluyorum. Sigara icen neden sorgulanmiyor? Yanlis anlamayin, kullanilmasini desteklemiyorum elbette.Ben kendim sigara dahi icmeyen biriyim. Ama ozgurlukten yanayim. Isteyen istedigini icsin,kullansin. Sen kendi bedenine zarar vermek istiyorsan bu seni baglamali. Herkes kendinden mesul. Hollanda da hersey serbest, amabu ulke halkinin uyusturucu kullanimi minumum. Neden?? Yasak degil,bu nedenle cekicide degil!!!!

Tarkan,sana bol sans diliyorum. Isterdim ki ozgurluklerin doyasiya yasanabildigi bir ulkemiz olsaydida sende bu nedenle polise ifade vermek zorunda kalmasaydin. Ozel yasamin,bedenin sana ait. Istedigin gibi hur bir sekilde yasamani dilerim. Sarkilarin,dansin, o guzel mimiklerin ise bize ait :)

Daha yapacak cok isin var Tarkan, soylenecek cok sarkilar, verilecek cok konserler var ... Bekliyoruz ...

magicgirl
22-03-10, 21:28
arkadaslar ben de sizden farkli bi sey soyliyemiycem dogru ve ya diyil o benim icin hep ayni sana hala ayni saygiyi sevgiyi duyuyorum sadece eyer dogruysa onun ona zarar vericeyinden korkuyorum

kisgünesi83
23-03-10, 00:43
TaRkAn 4ever...seni cok ama cok seviyoruz ve herzaman arkandayiz..sen hic merak etme!!!

nili
23-03-10, 09:35
Bu sanat yolculuğunda tek başina çooook uzun bir yolda yürüyorsun tarkan. Bu yol daha da uzun ve başarilarla dolu olacak.
Doğru bildiğin herşeyi hiç yorulmadan yilmadan yapmaya ve uygulamaya devam et. Senin iyiliğin için dua eden o kadar çok yürek var ki sen bile inanamazsin. Sen yalnizca çevrene yine o güzel gözlerinle gülümse, mutlaka iyilikler sana ulaşacaktir. Sana geçmek bilmeyen günler gibi gelen bu günler de geçecek. Seni seviyoruz.
Nilgün

taskin
23-03-10, 12:33
biz,Tarkan'ı böyle birkaç haberden etkilenipte sevmekten vazgeçecek bir grup değiliz.bu işe gerçekten emeğini,yıllarını vermiş birinin bu kadar çabuk ve kanımca kasıtlı olarak silinmesi mümkün değil.ama ne derler çamur at izi kalsın.biz seni herşeyinle seviyoruz.yeni şarkılarınla yeniden bir güneş gibi doğacığına ve senin düşeceğini sanan bazı zavallılara en güzel yanıtı vereceğine eminim.her zaman yanındayız

volkanchn7
25-03-10, 02:13
bizler tarkan fanları olarak her zaman ve her yerde seninle her koşulda yanındayız.sen her zaman kalbimizin en güzel yerindesin ve sonsuza dek orada kalacaksın.sen bizim MEGASTAR ımızsın!!!!!1

lela_yxl
26-03-10, 11:28
ben her durumda her koşulda seninleyim....

asuman
29-03-10, 19:48
tarkan herzaman yanındayım....

SERKAN G.
30-03-10, 12:44
Evet destekliyorum...Çünkü yaptığın hatayı kabul edip büyük bir erdemlik gösterdin... Her şeyden önce insanlığınla seviyorum seni...Sonuna kadar arkandayım...

Gizemm
01-04-10, 17:28
sen tek Türkiye nin değil tüm dünyanın kalbisin her zaman her yerde olduğu gibi hep yanında olacağız.. Bunu unutma sakın her zaman seninleyiz..

semoc
03-04-10, 02:02
zor günler geçiriyosun ama üzülme sen bunuda atlatacaksın buna biz inanıyoz sende inan hep yanında destekçinizim

neslihan yıldız
03-04-10, 12:45
:24::24:tapıyorum sana tarkan

canan74
10-04-10, 18:13
Duyduğum an o kadar üzüldümki gazatede bi yazi okudum umarim yanliştir eski kiz arkadaşinin annesi.......... Ya insanlari anlamiyorum bilgeyi bu kadar düşünüyordu berna nin basindaki şeylerini hiç görmedi sanirim.tarkan cim ne olur kendini üzme .

canan74
10-04-10, 18:14
Tarkan seni çooooook seviyorum.

BuRCuM
15-04-10, 02:47
biz seni her koşulda seviyoruz...
ne olursa olsun destekçiniz...
sevgimiz saçma sapan şeylerden sönüp gidecek cinsten değil...
seni çok seviyorummm...

winx
19-04-10, 12:01
tarkan şu emir varya o seni taklit ediyor..senin yerini almaya çalışıyor..biz seni seviyoruz.. hiç kimse senin yerini tutamazz...

powermaxxx
19-04-10, 20:33
Destekliyorum,Takan 1 numaralı starımız ve hep öyle kalacak.

assortie
25-04-10, 20:45
her koşulda yanındayız,herzaman yanındayız,sonuna kadar TARKAN,ölene kadar TARKAN herzaman TARKAN seni seviyoruz TARKAN

tknkolik_ozlem
05-05-10, 11:18
seni çok seviyorum tarkan herzaman yanındayım...

Seva
06-05-10, 00:04
Tarkan lutfen kendine iyi bak, kadrini bil. Senin sevincin bizi sevindirir, kederin uzer.

fatihvefatih
06-05-10, 01:32
Tarkan lütfen sağlığına dikkat et, inanmıyorum ama uyuşturucu kullandıysanda en çok sağlığından olmana üzülürüm, ben senin gülen yüzünü görmeden nasıl tutunurum şu çekilmez hayata :((((

start_the_fire
06-05-10, 21:01
Tarkanım bu kötü günleri atlatacaktır , nasıl ki bu günlere bu güzellikleri bize yaşattı demek ki kaderinde varmış ki olacakmış bunlar ah vah etme zamanı hiç değil tarkanımıza destek olmalıyız arkadaslar , her zaman yanında olmalıyız ne olursa olsun

arzutatar
11-08-10, 22:18
Aştı o günleri çok şükür.. harbiyede 1 konser vericekti 2ye çıktı. yetmedi aynı ay içinde harbiyede 2 konser daha.. şehirdışındakileri hiç saymıyorum:) Allah Sana sağlık versin, sen de hep bizimle ol..

Miya
11-08-10, 23:32
Varlıgıyla mutlu eden insan Tarkan seni çok seviyorum :41:

O kötü günleri bugün yaptıgın harika işlerle perçinleyip sana çamur atmak isteyenlere kapak olsun :13:
Bugün ve gelecekte yapacağın albümlerle hep bizimle olman dilegiyle :41:

Rabbim nazardan ve kem gözlerden koruması dilegiyle :41:

efsane_01
14-08-10, 20:12
Butun Kalbimle Yanindayim!...,,Cok Seviyorum, Hem'de Cok,,...

Elif Yokgörme
24-12-10, 00:13
Herzaman her koşulda kalbimiz Tarkan'ın yanında.Hiçbirşey senin kadar önemli değil.Sen bu dünyada ki bütün güzellikleri hakediyorsun.İnşallah o zor günleri bir an önce atlatırsın.Allah'ım seni bütün kötülüklerden korusun...İyi ki varsın..İyi ki.....Seni öyle çok seviyorum ki...:29:

SelenYasavul
20-02-11, 19:05
ne olursa olsun ! kiyamete kadar seninleyiz !!

TseymaT
04-02-13, 14:35
aşkım biz bir gün değil ep yanındayız

yeliz zaimoglu
04-02-13, 15:17
canımın içi göz bebegim benim seni her zaman destekleyecegim! her zaman yanındayız unutma ! seninde söyledigin gibi senin canını sıkanlara kulak tıkaa canım benim bizde kulak tıkıyoruuz seni her zaman savunuyoruz her zaman arkandayız ! seni çok seviyoruz :)

oğuz95
08-02-13, 01:05
Sen bize Allah'ın en büyük lütfusun. Sen bizim mutluluk kaynağımızsın. Sonuna dek yanındayız. TARKANN