PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan bunalimda? - Kokain

Yakisikli89
26-02-10, 19:09
bugün haberleri okudugumda adeta soka ugradim.
cok üzüldüm, inanmak istemedim.
önündeki kariyeri geldi aklima, ailesi, hayranlari.
annesi kim bilir ne kadar üzülmüstür, hele biz hayranlari, herkezin diline dolanacak, keske yeni albümüyle dolansaydi, oda su an rafa kalkti gibi görünüyor.

eger tarkan böyle birseyi kullaniyorsa ki inanmak istemiyorum buna, tedavisine baslasin.

hürriyet gazetesinde cok mantikli bir yoruma rasladim:

''Adam gencecik yaşta her türlü imkana sahip olmuş.
Zenginllik,Para,Mal,mülk,şan şöhret.
Hayatta pek çok zevki erken yaşta tadmış.
Şimdi tadamadığı zevklerin peşinde koşuyor.
İnsan oğlu böyledir.''

birde kokain olaylarini okudugumda tarkanin bir zamanlar bir röpörtajinda su söyledikleri geldi aklima:

Peki korktuğunuz şeyler değişti mi?
- Sağlıksal paranoyalarım olmaya başladı...

Nasıl yani? Ölüm korkusu mu?
-Yok ölmekten hiç korkmuyorum, hatta "İyi bile olur" diyorum. Erken gitmekte fayda var. Çok yaşanılası bir dünya değil

eger gercekten böyle bir durum var olmus ise, kullanmis olabilir.
ama lütfen kullanmamis olsun. fazlada medya tarafindan üstüne gidilmesin istiyorum.:6:

SESA
26-02-10, 19:11
inşallah röportajında söylediği gibi zor bi ruhsal dönemden geçmemiştirde bu olaydan kurtulur

_trkn_
26-02-10, 19:12
Evet, bu röpörtajı bende hatırlıyorum. Tarkan'ın psikolojik sorunları vardı.
Küçükken babasıyla falan çok tartışmalar yaşamış..

Bamboo
26-02-10, 20:24
şimdi show haberde söylediler p.tesi adliyeye sevk edilcekmiş.. o zmana kadar göz altında kalcak tarkan.. başıma ağrılar girdi...

denizmavisi
26-02-10, 20:52
yaşadığı hayat çok kolay değil ve bunalımlara girmesi de gayet normal ama ne olursa olsun bu uyuşturucu illetine bulaşmamalıydı rahatlamak için bir sürü şey var ona yeltenmemeliydi zaten yazdan beri gerek tavırlarında gerekse devamlı imaj değişikliklerinde bunalım içinde olduğunu tahmin ediyordum ama aklıma hiç uyuşturucu kullandığı gelmemişti dilerim en kısa zamanda kendine gelir düzelir ve kariyerine kaldığı yerden devam eder

ozangüney
26-02-10, 21:17
belki ruhsal bozuklukları olabilir ama arkadaşlar tarkandan bahsediyoruz o sibel canın dünyanın en iyi insanı dediği insan o yakın çevresine göre bir melek bi düşününn ya bu kadar güzel gülebilen insan bu kadar hayraının üzülüebilceğini bile bile bunu yaparmı bence yapmaz adımı koyarım ki yapmadım kişiliğim kadar da tarkana kefilim yapmadı ki hakkında çıkan haberler içinde üzülmüş eminn 1-2 hafta içinde sonuçlanır bu işler sonra tarkan amerikaya gider 1-2 ay ortda gözükmez sonra gelir albümü yazın çıkarır ve o da bizde kaldığımız yerden devam ederizz :D

start_the_fire
26-02-10, 22:16
tarkanım ya ne olacak ya simdi biri acıklasın of of inanamıyorum ya

pare_pare
26-02-10, 23:39
her zaman her koşulda onun yanındayız .........

Blg
27-02-10, 00:33
Ya adam kendi hayatında ne yapmak istiyorsa yapar. Bunalımı atlatmak öyle kolay birşey değil. Reçeteli ilaçlarla bile tedavisi yıllarca sürüyor ki onlar da bir nevi legal uyuşturucu...

Şimdi, bu operasyonla Tarkan'ı kokainman olarak aifşe edenler, "Tarkan topluma kötü örnek oluyor" bik bik diye ötenler... Hem bu durumu meydana getiren, hem 7 düvele yayan, hem 2 günde doğru düzgün bir bilgi bile yazmaktan aciz olanlar kendileri... Hem de Tarkan'ı beğenmeyen, "gençlere örnek olmamakla" suçlayanlar kendileri.

İşin komiği gençlik Tarkan'ı örnek alacak durumu çoktan geçti... Korkunç durumda Türkiye'de "gençlik" denilen kitle... Tarkan onlar için çok saf, temiz kalıyor. Tarkan kokain kullanmış diye sevinenler var: "İyi süt çocuğu diilmiş" diye...

Ben çıkıp hayatım kimseyi ilgilendirmez demesini istiyorum. Pislikten geçilmeyen, hergün kadın programlarında leş gibi ilişkileri ortaya dökülen, kalitesiz, vasat insanları baş tacı eden türk toplumunun vicdanını rahatlatmak için bu bahaneleri bulmasından sıkıldım. Tarkan'a gelene kadar, ülkenin siyaseti, elitleri, sanatçıları, ünlüleri, medyası kokmuş. Bildiğin kokmuş.

Tarkan yalnızca kendi hayatını yaşamaya çalışan, kimseye bulaşmayan kendi halinde biri...

Ganador
27-02-10, 03:52
Tarkan turkiyeye mal olmus bir sanatci, bu benim hayatim derse yanlis yapmis olur.Demesi gereken evet kullandim ama artik tedavi olucam ve kullanmiycam sevenlerimden ozur dilerim olmali..Bu kadar insan onu ornek aliyor,kalkipta benim hayatim kimene diyemez..

Slyozi_Angela
28-02-10, 18:43
O dünyanin en iyi insani.bunu yapmiş olamaz.güzel gülüşlüm,yeşil gözlüm benim O.yapmadiğina inaniyorum ve eminim öyledir...yapsa bile hiç fark etmez benim için