PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanla ilgili komplo teorileri!!!

mage
26-02-10, 16:06
Arkadaşlar Tarkan'ın Gözaltına alınışı tüm Türkiyede şok etkisi yarattı. haber sitelerinde haberin altında yorumcular 2 şeye dikkat çekiyor

1- Tarkana MJ'a Yapılanların aynısı yapılmaya çalışılıyor.

2- İktidar partisinin Davetini kabul etmediği için bir karalama kampanyası olarak düşünülüyor.

Evet arkadaşlar suanda bunlar üzerinde duruluyor ama kesin bir netice çıkmadan bunlarla ilgili net bir cevap yok. Ama insanın kafasıda karısmıyor değil...

ece**
26-02-10, 16:10
2. madde benimde aklıma girio ama emin değilim...ben bu dewletten herşeyi beklediğim için ...

uludagbahadir
26-02-10, 16:17
bence biraz saçmalıyorsunuz..yargısız infaz yapıyorsunuz..bekleyelim görelim derim ben..

dilay
26-02-10, 16:21
Valla tarkanla ilgili hiç bir konuda benim kafam karişmiyor. Pis bir iftiradan öte bişey değil. Tarkanim her zaman arkandayim, her zaman seninle ayni çikarlardayim. Bugüne kadar seninle ilgili hiç yanilmadim yine yanilmiycam. Bu pisliğin arkasinda kimler varsa allah belalarini versin. :13:

dilay
26-02-10, 16:27
2. madde benimde aklıma girio ama emin değilim...ben bu dewletten herşeyi beklediğim için ...

ece'cim msj'ında bu devletten herşeyi beklerim demişsin..! şunu söylemeliyimki türkiye cumhuriyeti devleti tarihi boyunca bırak kendi vatandaşına hiç bir devlete ve onların vatandaşlarına iftirada bulunmamıştır (buna rağmen bi çok iftiraya maruz kalmıştır o ayrı!) eğer devlet diye kastın hükümetse bu konuda sonuna kadar seninleyim.

mage
26-02-10, 16:29
Bu hükümete güven olmaz böyle bir şey beklerim ben kendi adıma açıkçası.

ece**
26-02-10, 16:30
hükümetti kastım ;)

dilay
26-02-10, 16:55
[QUOTE=ece**;179490]hükümetti kastım ;)[/QUOTE

ok :27:

Sevgi_Kelebeği
26-02-10, 16:56
Kokain kullanıcısıysa içeri girer. Ancak esrar ise serbest bırakılır. Ancak Kokain kullandığı kesinleştiği vakit içeri girecektir. Topluma örnek olması gereken bir kişinin bu tarz bir alışkanlığı olmaması gerekir. Yıllarca yaptığı ün-karizma-saygı bugün çökmüştür. Yazık oldu. Umarım doğru haber değildir. Şayet iddaalar gerçekse içeri girmesine de üzülmem, haketmiştir.

denizmavisi
26-02-10, 17:04
eğer doğruysa çok üzülürüm herkesten beklerim de Tarkan'dan asla ve kariyer hayatı biter:((

özge
26-02-10, 17:25
bazışarı yorumlarındaa kilo kaybından dolayı doğru olabilir şüpheleniyordum gibisinden şeyler yazmış sesleniyorum burdann kokainden kilo kaybeden bi insanda kas olurmu Tarkan gayet sportif vicudu sahip..böyle saçma sapan karalama yapmayalım...

ece**
26-02-10, 17:33
bazışarı yorumlarındaa kilo kaybından dolayı doğru olabilir şüpheleniyordum gibisinden şeyler yazmış sesleniyorum burdann kokainden kilo kaybeden bi insanda kas olurmu Tarkan gayet sportif vicudu sahip..böyle saçma sapan karalama yapmayalım...

katılıorum... bari şu durumda tutalım azıcık çenemizi...

SESA
26-02-10, 18:59
Komplo teorileri neyse Bu durumdan bi an önce kurtulmasını diliyorum

**MegaStarkan**
26-02-10, 19:40
Siyaseti ve görüslerinizi bu konuda uzak tutun kesin bir aciklama gelmedigi sürece...

TorNadO
26-02-10, 19:54
Sen hem Hasankeyfi savun hem Başkabakanın kahvaltı çağrısına gitme alır verirler bu çarpık düzende ülkenin en büyük starını.

Yazık ve 1923'de kurulduk adelette gram ilerlememiş bir ülkeyiz.

Bamboo
26-02-10, 20:01
benimde sabahtan beri aklımda bu 2. teori ben doğruluk payı olduğuna inannıyorum.. elimde değil

**MegaStarkan**
26-02-10, 20:08
Arkadaslar Tarkan'in kaninda ispat edilmis... onu bunu suclamak yerine sonuclari kabullenmek gerek. Büyük yildizlarin yeni zevk aramak icin bu tür yollara basvurudugunu ilk kez görülmedi sonucta. Devletin isi gücü yok Tarkan'i karalicak sirf yemege gelmedigi icin veya bir dernegi destekledigi icin... Tarkan'in siyasi gücü zaten yok... onlarin rakipleri daha yüksesklerde ve baska bir alanda.

Bamboo
26-02-10, 20:15
Arkadaslar Tarkan'in kaninda ispat edilmis... .

inanmıyorum yaa offfffff...... :6: nası kurtulcak şimdi..

eskalen
26-02-10, 20:25
Bu isin siyasetle ilgisi yoktur..Cok sacma bence...Polis bu tur operasyonlari, gozaltina almalari aylardan beri takibe alarak yaparak, ki ole oldu...Polis degil, medya bu hengameyi yaratiyor...Bu ulkede star'a sahip cikmazlar...Medya simdi vurdukca vurur...Adalet onemli ama destek olunacagina,kostek olunacak...Bu isin sonuclari kotuye goturulmemeli...Umarim oyle olmaz...Su bir gercek artik; Tarkan markasina yazilmis bir kirlilik olucak ister serbest kalsin kalmasin...Sonuclari her haliyle kabul edicez..

Ganador
27-02-10, 03:47
Bencede biraz sucu Tarkanda aramak lazim burda.Yazilicak cok sey varda susmak daha iyi.

jetaime
27-02-10, 04:30
evet susmak daha iyi ama bende komplo icin dusunuyorum

au13
27-02-10, 10:35
kaninda uyushturucu bulunup bulunmadigi henuz belli deyil. Tam dogru bi aciklama gelmedi daha. Qazetecilerede inanmak zor neyi dogru neyi yalan soyledikleri belli deyil. Ben Tarkandan duymazsam inanmam. Hem yapsada kendi hayati Britney bile kullandi ama kariyerinin hayla zirvesinde bu kadar shisirtilecek bi shey yok ama ben kullandigina inanmiyoruuum

HURRICANE
27-02-10, 13:06
particiliğe dokmeyelım işi.Komplo teorisine gerek yok.Kan örneklerinin pozitif çıktığı zaten bılınıyor.

okaytr
27-02-10, 22:49
hükümetle , barajla, kahvaltıyla alakası yok arkadaşım. evinde bulunmuş maddeler var, haa bu onun kullandıgı anlamına gelirmi? GELMEZ..!! cunku tek başına yaşayan birisi değil o çiftlikte; şöförü, aşcısı , temizlikçisi vs. vs.
bundan öncede deniz seki , yıldız tilbe, ibrahim tatlıses gibi isimler gözaltına alındı ama onların zamanında barajmış , açılımmış vs. yoktu.
amerikadada oluyor bu tur seyler mesela amy winehouse var yani bu da mı acılma destek vermedi, alakasız seyler bence; siyasi fanatizm yapmaya gerek yok.

start_the_fire
27-02-10, 22:51
Bekleyeceğiz göreceğiz bakalım tarkandan baska kimselere inanmam arkadaş

levent_taka61
28-02-10, 00:30
ne gereksiz tartışmalar vede teoriler iktidar partisi bu ülkede 10 kişiden 4 ünün oyunu almıştır utanmıyormusunuz böyle karalamaya bu kadar oy ve gönül veren var bu partiye ayıp ayıp biz akp nin tüm millet vekili bakan ve kabilesine güveniyoruz böyle bişi olamaz....

beratkeles
28-02-10, 01:35
ne gereksiz tartışmalar vede teoriler iktidar partisi bu ülkede 10 kişiden 4 ünün oyunu almıştır utanmıyormusunuz böyle karalamaya bu kadar oy ve gönül veren var bu partiye ayıp ayıp biz akp nin tüm millet vekili bakan ve kabilesine güveniyoruz böyle bişi olamaz....

Aynen kardeş olayı siyasete çekmenin bir espirisi yok admin arkadaş güzel özetlemiş aslında olayı fazla uzatmaya gerek yok..

uludagbahadir
01-03-10, 21:07
bencede yeterince saçma konuşmalar yapılmış..arkadaşlar evet hepımız tarkanı sevıyoruz ve eğer bu kotu alışkanlıgı varsa ona sevgımızde azalma olmaz sadece onun adına uzuluruz..lakin bu yorumları hangı mantıkla yazıyorsunuz yada yazdınız anlamadım..eger oyle olsa trt ye tarkanı cıkarırlar mı yada ne bılım ıstanbul baskentı muhabbetıne en ozel konserı tarkana yaptırırlarmı..
hanı ıyasetı burayada soktunuz ya bu hukumet hep basımızda kalsın dıcem bende...