PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ek$i sozluk'den bir eleştiri...

Nzl
18-06-06, 22:19
bu seneki harbiye konseri bilet fiyatları madonna'nın wembley stadyum konseriyle yarışacak duruma gelmiş sanatçı.. ama işin ilginci harbiye yani stadyum bile değil.. 150 ytl'ye çüş diyor insan.. son 10 senedir gerçekleşen tarkan konserlerinden bir farkı olmadığını da son birkaç konseriyle gördük üstelik.. keşke bilet fiyatlarıyla oynayana kadar sahne şovlarını geliştirse..

http://sourtimes.org/

Blg
18-06-06, 22:29
Hall konserleri stadyum konserinden pahalı olur bir kere.
Küçük alanda daha başarılı performans sergilenir.
Arkadaş bunu bilmiyor herhalde.

HakanÇelik
19-06-06, 00:38
bu seneki harbiye konseri bilet fiyatları madonna'nın wembley stadyum konseriyle yarışacak duruma gelmiş sanatçı.. ama işin ilginci harbiye yani stadyum bile değil.. 150 ytl'ye çüş diyor insan.. son 10 senedir gerçekleşen tarkan konserlerinden bir farkı olmadığını da son birkaç konseriyle gördük üstelik.. keşke bilet fiyatlarıyla oynayana kadar sahne şovlarını geliştirse..

http://sourtimes.org/

dünya standartlarının da üstünde konserler veren tarkan'ın bilet fiyatları elbet de yüksek olacak...

zynprtrk
19-06-06, 01:05
dünya standartlarının da üstünde konserler veren tarkan'ın bilet fiyatları elbet de yüksek olacak...

Sana katılıyorum Hakancım...bravo bravo bravo bravo

shıkıdım
19-06-06, 01:12
bravo bravo hakan güzel söylemişsin

sürpriz
29-06-06, 15:34
yılda 20 konser en az 5 tanesi halka acık e ona da para versin canım kalkımız bunun yorumunu yapmak bile bi tane sanatcı daha gosterim bende cıkarım burdan arkama bile bakmam.... çekemiyolar abicim çe-ke-mi
-yo-laaaarrrr...

sürpriz
29-06-06, 15:37
yılda 20 konser en az 5 tanesi halka acık e ona da para versin canım halkımız bunun yorumunu yapmak bile bi tane sanatcı daha gosterim bende cıkarım burdan arkama bile bakmam....
çekemiyolar abicim
çe-ke-mi-yo-laaaaaarrrr....................
:36_1_30: :36_1_30: :36_1_30:

Nzl
07-07-06, 15:42
ekşi sözlükde yapılan en son eleştiri...sonu anlamlı olmuş

dünyada birçok yıldızın değişik amaçlarla yardım konserlerine vs ücretsiz çıktığı düşünüldüğünde ücretsiz halk konserine çıkması çokta yadırgamaması gereken bir şanatçıdır. kaldıki halktan kopmakla şuçlanmıyormuydu bir süre önce? işte böyle bir sanatçı kendisi sürekli tartışılan ve tartışılmaya devam edecek.

tarkanmurat
07-07-06, 15:53
harbıye konserıne eger gıdersen bu sozlerınden utanacına emınım.nasıl bır konser verdıgı bellı degılmı sence neden boyle sacma bır elestırı yaptın anlamadım.dunyadakı sahne standartlarının uzerınde bır sahne ordakı ayrıca zaten bıraz dusunsen harbıye daha kucuk ve daha dolu dolu gececek stadyuımdan pahalı olması gayet normal..