PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve Rihanna Düet...

The One
19-02-10, 19:04
Biraz önce Number One tv de aLt yazıda gördüm yazı aynen şu şekiLdeydi

"Tarkan yeni aLbümünde Rihanna iLe düet yapacak."

Ayrıca Tarkan'ın bi açıkLamasını da gördüm,

99 yıLındaki Gibi patLama yapıcağını söLüyordu Tarkan...

HayırLısı (:

hulya_trkn
19-02-10, 19:07
hadi ya iyi olur sabırsızlıka beklioz aşkım

twilight
19-02-10, 19:08
:) Bu bir haber degil,duyuru.
Sitede blöyle bir "duyuru"muz var :)
Dedigim gibi,Tarkan'dan 1999 yilindaki gibi br patlama beklemeyin artik :)
O zor,imkansiz gibi...Keske olsa,ama olmayacak galiba...Biz fanlari olarak istesek te Tarkan bunu istemiyor..Ayrica Rihanna,öyle dünyaca ünlü abartilacak kadar bir sanatci degil.Shakira olsaydi neyse derdim ama :) Aslinda bu haber yalan bence... :) Tarkan Sibel Can'la düet yapsin,bosversin dünya starligini zaten kanitladi kendini kanitlayacagi kadar.

gence
19-02-10, 19:10
Rihanna mı dünya yıldızı değil.Aaaaaa olmaz olur mu.Keşke yapsalar düet

istanbul 1453
19-02-10, 19:16
rihannaya dünya yıldızı değil diyen arkadaşa gülüorum :28: youtuube da 80 100 milyonluk videoları var,bazı şeyleri bilip konuşalım.. bu arada youtube sadece bi örnekti,şimdi burda youtuba bakarakmı değerlendiriosn falan yazcaklar,mesela umbrella şarkısı billboard hot 100 de en uzun süre 1. kalan şarkı oldu gibi gibi gibi... yani tarkan feat rihanna süpperrr olur hadi hayırlısı

TorNadO
19-02-10, 20:34
Rihanna ile düet yapabiliyorsa helal olsun deyip alkışlamalı tüm insanlar

Tarkan kariyerinde süper başarılar var.

fakat Rihanna şuan acayip popüler durumda

Umarım Usa Mtv sitesine yakında Tarkan'da klip bölümünde olur.

twilight
19-02-10, 21:07
yanlis anladiniz;dünyaca ünlü ama abartilacak bir sanatci degil...tarkanin sesi;dansi filan ondan daha iyi :) shakira ve madonnadan asagisi olmaz tarkana...erkek star mjden sonra zaten yok...belki justin olur belki de robbie williams :)

Buzlukahve
19-02-10, 22:35
number1 tv de bugun bende gördüm o al yazıyı

The One
19-02-10, 23:10
yanlis anladiniz;dünyaca ünlü ama abartilacak bir sanatci degil...tarkanin sesi;dansi filan ondan daha iyi :) shakira ve madonnadan asagisi olmaz tarkana...erkek star mjden sonra zaten yok...belki justin olur belki de robbie williams :)

Bence yanLış düşünüyosun.
99 yıLından beri uLusLararası anLamda "gerçek" bi başarısı oLmayan Tarkan için bence gayet iyi bi isim Rihanna...
Ayrıca fiziği, şarkıLarı bence abartıLcak kadar da var...

OokanN
19-02-10, 23:40
Bende bugün müzik kanallarında sık sık rastladım. Sanırım Tarkan'ın türkçe albümü iptal oldu. Yaz aylarında Come Closer gibi tamamı ingilizce olacak ikinci albümü için hummalı çalışmalara girmiş. Rihanna ile düet olayı da henüz söylentiler arasındaymış. Kesin değil yani. Come Closer bence harika bir albümdü ama biz 2010 yazı için Türkçe Pop albüm bekliyorduk...

Hayırlısı olsun :)

tarkaseksüel
19-02-10, 23:53
yalandır yahu... kaptırmayalım kendımızı hemen

flores
20-02-10, 00:07
[QUOTE=twilight;178950]yanlis anladiniz;dünyaca ünlü ama abartilacak bir sanatci degil...tarkanin sesi;dansi filan ondan daha iyi :) shakira ve madonnadan asagisi olmaz tarkana...
bak bu sozlerine katiliyorum