PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan a rihanna desteği

tarkaseksüel
17-02-10, 20:11
Tarkan'a Rihanna kıyağı

http://www.hurriyetmax.com/_np/6930/9896930.jpg

Tarkan ikinci İngilizce albümü için kolları sıvadı... Hem de dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna ile birlikte!

2005 yılında ‘Bounce’ adlı İngilizce albümüyle dünya çapında büyük sükse yapan megastar Tarkan ikinci İngilizce albümünün hazırlıklarına başladı. Albümün bir bölümünü Londra’da diğer bölümünü ise New York’ta kaydedecek olan Tarkan yeni albümünde dünyaca ünlü R&B şarkıcısı Rihanna ile düet yapacak. Megastar Tarkan’ın, albümü yaza kadar bitirmesi bekleniyor.

Tarkan yeni albümünü en son teknoloji kayıt sistemiyle düzenleyecek. Albümünü kendi yapım şirketi HIT Müzik’ten değil, yabancı bir müzik şirketiyle anlaşarak piyasaya sürecek.

http://www.hurriyetmax.com/magazin/13821789.asp?gid=349

tarkaseksüel
17-02-10, 20:12
ne kadar doğru muamma...

ece**
17-02-10, 20:21
ya tarkan türkçe albümü için yeni kampa girmiş daha,yaza bu albümü gelirse şükredelim .. ing albümde yazamı çıkıomuş bide bak sen :D yapında üstüruplu haber yapın arkadaş yaw :D t

start_the_fire
17-02-10, 20:24
Çok ilginc haberler duyuyorum artık yani bir turk sanat müziği bir pop birde ingilizce albüm ince tarkan fanlarının sabrını taşırmıs bir hal aldı hadi hayırlısı ne olacak merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum

TorNadO
17-02-10, 20:34
Haber ne kadar doğru mu bilmiyorum, fakat böyle bir albüm gerçekten varsa Türkçe albüm çıkmasın razıyım.
Türkiye'de bir single yeter Tarkan Türkiye'de olması gereken fazlaca şey yaptı.

smh
17-02-10, 20:40
bu doğruysa bombadır derim ama sanmıyorum=(

cafer
17-02-10, 21:04
Umarım doğrudur...

au13
17-02-10, 21:20
inshALLAH dogru haberdir 2 ci ingilizce album super olur valla

jetaime
17-02-10, 22:09
bu kiz sevmiyorum ve bu haber eskiden duydum
rihanna onunla sarki soylemek istemedi
eski haber sanmistim

bounce
17-02-10, 22:10
2005 yılında Bounce adlı İngilizce albümüyle dünya çapında büyük sükse yapan!!!!!
daha haberin başındaki cümleyle ele verdi.Tarkan'ın avrupa da ingilizce albümüyle sükse yaptığı felan doğru değil.gerçekçi olalım..
artık ingilizce albüm yapmamalı.

xurush'nine
17-02-10, 22:10
Haber dogruysa ,cok guzel bi haber de Allah askina ,kendi cebhesi susup duruyor,ama kalemi olan da bi seyler yazip ciziyor..Biktik vallahi bravo, bravo,ura!!! yapmaktan,ortada da bi sey yok..Daha isreeen Sezendi,dun Amr Mostafaydi,bugun Rihana cikti..Bi ben kaldim duet yapmiyicagi.Benle de yazsalar ,tamamdir.
Ya bana ne? Benle de yapsin, elin gavirlaryla yapiyor ama.. Bana ne? Bana ne?! xD

jetaime
17-02-10, 22:31
Haber dogruysa ,cok guzel bi haber de Allah askina ,kendi cebhesi susup duruyor,ama kalemi olan da bi seyler yazip ciziyor..Biktik vallahi bravo, bravo,ura!!! yapmaktan,ortada da bi sey yok..Daha isreeen Sezendi,dun Amr Mostafaydi,bugun Rihana cikti..Bi ben kaldim duet yapmiyicagi.Benle de yazsalar ,tamamdir.
Ya bana ne? Benle de yapsin, elin gavirlaryla yapiyor ama.. Bana ne? Bana ne?! xD

bide benimle yapabilir duet hihihi:21:

trkntrkn89
17-02-10, 22:39
sanmıyorum doğru olduqunu ama inşallah doğrudur..

Bamboo
17-02-10, 22:43
yalan haber yine..

jetaime
17-02-10, 22:49
Rihanna Tarkan'ı reddetti!

Rihanna'nın menajeri, Tarkan'ın müzik CD'sini ve konser görüntülerini istedi. Olumlu yanıt bekleyen Tarkan, gelen telefonla

hayal kırıklığı yaşadı. Rihanna'nın menajeri, Tarkan'ın teklifini 'Çok isterdik ama programımız uymuyor' diyerek geri çevirdi.

Megastar Eurovision�da Azerbaycan'ı temsil eden Aysel'e de düet teklifinde bulunmuş ancak olumsuz yanıt almıştı..

bak iste haber sonuc
ben size soyledim ki bu haber cok eski ahahahaha

eskalen
17-02-10, 22:59
Tarkan turkce album yapicam diye yapiyor da cikartacak da...Fakat Ingilizce album yapicam dedi mi demedi! Agirlik vericem diye ama magazin'e nasil da tarkan rihanna ya da baska bir dunya stari ile ingilizce album yapicak duet yapacak deniliyor anlamasi zor...
Tarkan'in agzindan ciktigini sanmiyorum bu haberin...Magazinin hep uydurmasi...Ki Tarkan ingilizce album yapmak niyetliyse, Turkce album yapmayacak o zaman....Hem turkce hem ingilizce album yapmakla uyusmaz....Kendini Turk olarak yildizini parlatmali yeniden yoksa Ingilizce bizce guzel ama toplumca iyi algilanmaz...

Tarkan Turkceye Turk'e Turkce sarkilara yonelmeli...Tarkan biraz Turk toplumundan uzak birisi...Bunun bircok gostergesi var zaten....Show programlarina cikmamasi bile negatif gosterge..Bence Beyaz Tarkan'i cagirmak icin bir "kampanya" yapmasi Tarkan icin kotu oldu...Kesinlikle kotu oldu...Toplumdan uzak bir sanatci esittir halka donuk icten samimi ve sempatik bir cocuk olan Beyaz algisiyla zitlasti...negatif yansidi bence bu..."Beyazimiz istiyor da Tarkan bey gelmiyor" icgorusu toplumda olustu da zaten! Bu belki Beyaz ne guzel sey yapti ya diyoruz hadi cik be Tarkan diyoruz...Bence bunun olmasi Tarkan'a karsi olumsuz algiyi bir parca daha arttirdi...Tarkan'in belli bir kitlesi var ama Tum toplumu kucaklamiyor...Kucaklmasina da gerek yok ama bu acidan bakarsak, Tarkan'n cagirilipta bir yerlere gitmemesi odul toreninden tut show programlarina kadar Tarkan'i bir nebze olsun etkiliyor...Popularitesini etkiliyor...Cunku neden? Bakiyoruz Tarkan eskisi gibi degil amann gec dusuncesiyle birlesiyor...Eski populerligi yok hala genc ve dinamik ama parlamasi lazim...

Ayrica Tarkan bana gore bir Turk temsilci olarak Ingilizce albumunun bu topraklarda kralini cikarmistir....Come Closer bu ulkede algilanamadi medya tabiriyle basarisiz oldu tutmadi...Ama insallah bir Turk sanatcisi ingilizce album cikarmaya yeltenmez...Tarkan bile "basaramadiysa" baskasi bir Turk sanatcinin ingilizce album cikarmaya yeltenmesi husran olur...
Turkler olarak biz bir Turk sanatcinin ingilizce album cikarmasini kopya olarak goruyoruz...Neden? O zaman Amerika'da dogsaydin derler...Bir nevi kopya etmek olarak algilaniyor...Bati havasina girme derler..Birak yabaci sarkilar Ingilize, Amerikanli sarkicilar yapiyor biz dinliyoruz...Yemiyor Turkiye'de malesef...Ki Tarkan Ingilizce album icin bu kadar bekleyip cikarmasi bile yanlis...Cok gec oldu yani...Simdi cikartsada kendisi icin cikartir....Kimse Tarkan'dan ingilizce album yapmasini istemiyor ve yapmasi gerektigini de dusunmuyordur...
Bu arada ben ingilizceye karsi ya da Tarkan'in ingilizce album yapmasini istiyorum gibi anlasilmasin bence yapmali ama kendisi icin yaparsa yapar yine..Fakat onemli nokta unutulmamali: Toplumun geneli de hesaba katmak gerek...Tarkan bomba bir Turkce album yaparsa cok daha iyi olacak...Turkiye'de su yildizini bir cilalasin parlatsin birkac yil konusulsun bir kac ay degil...Sonra yine "yuksek algilamayi" yakalarsa Tarkan ingilizce album yapmayi deneyebilir...Turkiye'ye agirlik versin simdi....Etkinlikler olsun, saglam sponsorluk olsun..(Bence Vodafone olmali). Yalniz otel ve bayi konserleri olarak degil altini da cizelim...Ticari konser bence onlar, Ki bayi ya da otel konserlerine yine cikabilir ama dozu kacti...

Sunu da soylemek istiyorum ve iddia ediyorum; Tarkan su yeni Turkce albumu bomba bir sey olsun Metamorfoz'daki cogu sarkiyi sollar ve hatirlatmaz...Hatirlatsa sonuncu olani daha cok bellege kazinir ve "Harbi'den bu yeni album Metamorfoz'dan daha guzel" dedirtirir...Tabii yuksek beklentiyi karsilarsa yeni album dedirtirir...

Metamorfoz kisa sureli "degisim"iydi Tarkan'in...

bounce
17-02-10, 23:34
gökhan bende senin temennilerine katılıyorum ve inşallah şunu demeyiz''metamorfoz daha iyiydi'' diye...

Buzlukahve
18-02-10, 00:41
metamorfoz kötü bi albüm değildiki zaten:( zevkle dinlediğim şarkılar var içinde, pare pare, bence tarkanın çıkarttığı bütün albümlerindeki song'lardan daha kaliteliydi dolu dolu altt yapısı vardı gün gibi de öyle bam teli de ama electronic alt yapısı vardı vardı o da türkiyede tutmadı (gün gibi,pare pare,bam teli,) bu şarkıların yanında başka şarkılarla çıksaydı albüm emin olun piyasayı sallardı,NOT: benim görüşürüm metamorfoz isim itibari ve electro alt yapısıyla, bu üç şarkıyı geri planda bıraktı bu şarkılara yazık oldu bu albümle

trknmania
18-02-10, 00:46
o kadar çok isterim ki şu haberin gerçek olmasınıı...:)) işallah tarkan da gerçekten istiyordur 2. bir ingilizce albüm çıkartmayı....come closer albümü kadar kaliteli 2. ingilizce albüm mükemmel olur allahım...düşünmek bile harika:)))

fatihvefatih
18-02-10, 00:48
Yaparsa Tarkan yapar, gerisi hikaye!! Heyecanla yeni albümü bekliyoruz. Ama bu haber asparagas bir haber orası kesin, çünkü Tarkan şimdilerde Türkçe albümle uğraşıyor!

szr67
18-02-10, 10:00
rihanna destekli bir single albüm olacaksa ''Def Jam'' plak şirketinden çıkarması daha doğru tarkanın çünkü rihannada aynı şirketle çıkarıyor.Rihanna promosmonları gibi tarkanında doğru işler promosyonları en azından.

İZMİRLİ
18-02-10, 10:41
Hikaye haber:)

redjingle
18-02-10, 12:30
ben de yeni bi haber duydum. tarkan bu yaz, bir türkçe albüm, bir tsm albümü, bir konser dvd si bir ingilizce albüm, 5 tane de klip çekecekmiş... puhahahaha

xurush'nine
18-02-10, 14:42
bide benimle yapabilir duet hihihi:21:

Lutfen, siraya dizileim!Once benim ama :15:
Bana ne,bana ne,ilk ben yapyim teklifi .. :18:

Cocuklar,saka bi kenara, Rihannayla is birligi yapmasi sadece unune un katmak yonunden degil,bi de ileri geri konusanlari susturmak yonunden cok iyi olurdu..
Yalnis hatirlamiyorsam,gecen yil bi mevzu gecmisdi basinda:"Rihanna Tarkanla calismayi geri cevirdi",diye.Insallah olur da medyaya da kapak olur!Keske..

Dark_blue
18-02-10, 14:57
yalan haber , yaza kadar 2 senedir calisilan türkce albümün cikip cikmayacagi bile belli degil , ne zaman ingilizce sarkilar yapildi tarkan amerikaya gitti :)

Yakisikli89
18-02-10, 15:55
Ja biraz gercekci olalim.
Koskoca Rihanna'nin isi yokta kiyak gecicek. Onun gibi birisi neden böyle bir ihtiyac duysun ki?
Yapmaz, söhretine söhret katan seyler icin calisir kendisi. Son albümü zaaten pek tutulmadi Rihanna'nin, o kendisini kurtarmakla mesguldur. Sanmiyorum dogru bir haber oldugunu.
Dogruluktan yanayim.
Tarkan'a gercekten en iyisini diliyorum ama böyle haberleri okuyarakda kendimi kandirmakda istemiyorum.

Pamela Anderson ile düet falan deniliyordu.
Tamam eskisi kadar ünlü degil kendisi ama Pamela Anderson 24 saat amerikada ve tüm dünyada medyalarda. Ne yapsa olay oluyor. Coluk cocuk, herkez, tüm dünya Pamela'yi taniyor ki Pamela albüm cikarsa büyük bir sükse yapar, herkez sasirir. Tarkan'la bir düet olucaksada sevinirim acikcasi.
Müzikal anlamda Tarkan cok üst seviyelerde, onunla düet yaptiginda müzikal anlamda gözden düsebilir, ama su anlik tek Pamela düetine sevindim acikcasi (beraber de resim cektirmisler, yani dogru olanagi yüksek, ama ne yazikki bu haberi saglam bir kaynakdan duymak isterdim ...)
Saygilar.

twilight
18-02-10, 16:44
2005 yılında ‘Bounce’ adlı İngilizce albümüyle dünya çapında büyük sükse yapan megastar Tarkan ikinci İngilizce albümünün hazırlıklarına başladı.

albüm zamanı albümü karaladılar,karaladılar,aradan 5 yıl geçti "sükse yaptı","megastar"falan falan...evet,2.come closer kesin lazım :)

RaSKaS
18-02-10, 17:48
keşke doğru olabilseydi diyebildiğimiz türden haberler ...
her zaman ki gibi baştan aşağı yalan kokan bir haber.

SESA
18-02-10, 19:48
hiç inandırıcı bi haber değil
zamanında ing albümü yerden yere vuranlar Tarkanın sükse yaptığını söylüyorlar şimdi
ha 2 albüm birden yapacaksa itirazım yok ama öncelik kesinlikle Türkçe albüm olmalı

badboyserkan
19-02-10, 19:29
Bu haber kral tv'de muzik haber bolumunde bol bol geciyor.Boyle bir proje gercekten varsa harika olur ama yinede beklemek lazim. Ayrica su durumda beni rahatsiz ediyor rihanna 21 yasinda genc bir kiz resmen tarkan duet icin rihannaya rica edip bu durumu gerceklestirmesini talep ediyor.Sonucta tarkan rihannadan daha tecrubeli ve daha olgun. Ama ne yazik ki Amerikada 16-17 yaslarinda baslayip unlu kolayca olunabiliyor ve tum dunyaya sesini daha kolay duyurulunabiliyor. Daha Tarkan tam dunya yildizi olmadigi halde genellikle dunyanin on tarafinda daha cok taniniyor. Dunyanin arka tarafi olan Tarkanin Amerikada iyice taninip amerika sokaklarinda hayranlarindan dolayi yurunememe hala gelmesini cok isterdim.O yuzden biraz Amerikaya yonelik muzik projeleri daha da onem vermesi gerekiyor.Amerikada Populer kultur daha yuksek konumda o yuzden orda unlu olmak demek Dunya capinda otomatik olarak halis dunyastari olmak demektir.

starzu
19-02-10, 19:33
bu haberi bu gün nr1 de verdi umarım doğrudur

flores
19-02-10, 23:49
belki surpriz buymus:) ola bilir

xurush'nine
20-02-10, 04:46
Ja biraz gercekci olalim.
Koskoca Rihanna'nin isi yokta kiyak gecicek. Onun gibi birisi neden böyle bir ihtiyac duysun ki?
Yapmaz, söhretine söhret katan seyler icin calisir kendisi. Son albümü zaaten pek tutulmadi Rihanna'nin, o kendisini kurtarmakla mesguldur. Sanmiyorum dogru bir haber oldugunu.
Dogruluktan yanayim.

"Koskoca Rihanna" derken,Tarkan'a ne oldu,simdi Tarkan da kucucuk mu ki?!
Ya Tarkan yeri goku inletirken,Rihanna semsiye satiyordu.. :7:
Bunlarin Tarkan'la kiyaslarsak avantajlari sadece cok buyuk ve guclu ulkede dogmus ve parlamis olmalari.Hem daha genis imkanlara sahipler hemde daha fazla dinleyici kitlesine.Dunyanin yaridan fazlasi ingilisce sarki dinliyor.
Onlara sunulan imkanlarla(organizasyon,sahne ve ses duzeni ve s) su an Tarkan sahneye ciksa oooo neler olur neler,siz dusunun..

compix
20-02-10, 11:34
ingzlc. album artık 2 senede ancak tammlanır eğer dogruysa. biz kendi önumuze bakalım çıkaracak olacagı albume..(türkçe)

Yakisikli89
20-02-10, 13:37
"Koskoca Rihanna" derken,Tarkan'a ne oldu,simdi Tarkan da kucucuk mu ki?!
Ya Tarkan yeri goku inletirken,Rihanna semsiye satiyordu.. :7:
Bunlarin Tarkan'la kiyaslarsak avantajlari sadece cok buyuk ve guclu ulkede dogmus ve parlamis olmalari.Hem daha genis imkanlara sahipler hemde daha fazla dinleyici kitlesine.Dunyanin yaridan fazlasi ingilisce sarki dinliyor.
Onlara sunulan imkanlarla(organizasyon,sahne ve ses duzeni ve s) su an Tarkan sahneye ciksa oooo neler olur neler,siz dusunun..

Su an yurtdisinda her acidan ne yazikki bence öyle.
Medya'yi azicik olsada takip ediyorsan, su aralar Rihanna kendi pacasini kurtarmakla mesgul. Chris Brown ile ilgili olaydan sonra amerikada ve sayri feci sekilde gözden düsüp, düsüse gecti. Ingilterede yeni albümü ile TOP 20 Charts'larina anca girebildi.

Amerika müslümanlari sevmiyor, sarkiya ambargo koyup calmiyabilir radyolar. Dogal olarak bunuda herkez biliyor.
Rihanna Tarkan ile bir düet'e kalkisirsa onun icin cok riskli olur diye düsünüyorum. Bu riski göze alir mi sence?

Ama iste parasi olan düdügü calar hesapi, belkide Tarkan para teklifinde bulunur

Bamboo
20-02-10, 14:31
gökhan bende senin temennilerine katılıyorum ve inşallah şunu demeyiz''metamorfoz daha iyiydi'' diye...

tarkan söz konusu olunca insanlar özellikle de medya bunu kesin söyleyeceklerdir hatta 1000 kat fazlasını.. çünkü tarkan taaaaaaaa en başından beri ne yapsa beğendiremiyo kendini malesef, en kötüsüde elimizdeki değeri bilmeyi bırak onu aşağı çekmek içinde herşey yapılıyo,üstelik bunu hiç haketeyen birine..tarkana.. =(

Slyozi_Angela
20-02-10, 15:37
inşallah doğrudur bu haber.çünki Rihannaya bayiliyorum.duet yaparlarsa çok sevinirim...

Hüli 82
20-02-10, 17:06
umarim bu haber dogrudur

Pamela_beyazgul
20-02-10, 18:18
hmmm bence dogru degil. Ne destegi Tarkan versin destegi Rihannaya , Tarkanim bin kere yetenekli ondan

xurush'nine
20-02-10, 21:01
Su an yurtdisinda her acidan ne yazikki bence öyle.
Medya'yi azicik olsada takip ediyorsan, su aralar Rihanna kendi pacasini kurtarmakla mesgul. Chris Brown ile ilgili olaydan sonra amerikada ve sayri feci sekilde gözden düsüp, düsüse gecti. Ingilterede yeni albümü ile TOP 20 Charts'larina anca girebildi.

Amerika müslümanlari sevmiyor, sarkiya ambargo koyup calmiyabilir radyolar. Dogal olarak bunuda herkez biliyor.
Rihanna Tarkan ile bir düet'e kalkisirsa onun icin cok riskli olur diye düsünüyorum. Bu riski göze alir mi sence?

Ama iste parasi olan düdügü calar hesapi, belkide Tarkan para teklifinde bulunur

Yakisikli,dikkat ettiysen ben de "Rihanna ve onun gibileri daha sanslilar,avantajlilar" diyorum.Din konusunda haklisin.Ben sitede zaten her defasinda din,politika,ayrimcilik uzerine deginiyorum, bu defa genel gecdim."Tarkanda onlara sunulan imkanlar olsaydi neler yapmazdi sahnede"
diyorum..Asagi yukari ayni dili konusuyoruz senle..
Sadece olarak bi tavir beni rahatsiz ediyor:Tarkan'in uzerine cok gidiliyor
yurtdisina acil,buyuk projelerde bulun,hatta biz fanlari bile yurtici
ortak bir projeye karsi cikiyoruz,seviyeni dusurme diyoruz..
Dusunuyorum ki,ille de ad ve ya is olsun diye boyle uzerine gidilmemeli,ve koseye sikstirilmamali Tarkan.Muhakkak sirket olarak bi teklif alis verisi olacaktir.Ama medya sanki Tarkan yabanci birisiyle bi projede bulunmmak icin deriden kabuktan cikiyor,onlarsa onu redd ediyorlar gibi havalar estiriyor..Valla insan akliini sasirir.Yapmasa bi gunah,yapsa bin..
Ille de igneleyecekler..
Yalniz Rihannayla ilgili konusmuyorum.Erovizyon 2009 3-su,biliyorsunuz,Ayselle de ilgili ayni seyi yazdilar..
Aysel Azerbaycani temsil ediyordu tabiiki de qururumuz ,ama cok agirima gitmisdi onda da.
Ya o daha dunku cocuk,gelmis de Tarkan'nin teklifini redd etmis..Medyanin uydurmasi canim,bizde Tarkan'i cok severler,olur mu hic?Ayselin de oyle bi hata yapmayacagindan eminim.

Rinannaya gelince.
Ben bir cok sarkiciyi begenirim,ama bi tek Tarkan hayraniyim.Fakat emege,istidada, kaliteye saygim sonsuzdur.Rihannayi da severim,dinlerim.Ama kardesim,abartilacak "kocamanlikta" biri de degil.
Sen oyle tabir edince de Tarkan'a ayip ediyoruz diye yazdim..

Harfi harfine degil de genel durumu takip ederim.Show dunyasinda da nasil cikarcilk dolaplari donuyor ,bilirim.Rihannayi kisisel olarak degerlendiremem,
(belki deriski goze alip guzel bi projede bulunmak ister Tarkan'la ya da tam tersi..),cok yakin takip etmiyorum.Ama Tarkan'nin "parayi basip dudugu caldirmasina" da hayatta inanmam.Cunki hic bi zaman boyle torpilleri kullanmadi ve kafa modeline uymaz bu tip "unune un katma formulu."
Zaten soyluyor :"Uymam suruye,uymaktansa kendimi kurda yem yaparim.."

P.S.Hazir konu acilmisken tum uyeleri yazilarinda Tarkan'li yorumlar yaparken ve de onu elestirirken bir az dikkatli davranmaya davet ediyorum.Burasi neytral medya ortami degil ki,bir Tarkan sevenler sitesi.Insan sevdigini kucultup,yerden yere vurup mu elestirir?!Adil olalim,gercekleri soyleyelim,ama dozunda..:16:
Saygilar,
Xurush'nine

Yakisikli89
21-02-10, 02:47
Yakisikli,dikkat ettiysen ben de "Rihanna ve onun gibileri daha sanslilar,avantajlilar" diyorum.Din konusunda haklisin.Ben sitede zaten her defasinda din,politika,ayrimcilik uzerine deginiyorum, bu defa genel gecdim."Tarkanda onlara sunulan imkanlar olsaydi neler yapmazdi sahnede"
diyorum..Asagi yukari ayni dili konusuyoruz senle..
Sadece olarak bi tavir beni rahatsiz ediyor:Tarkan'in uzerine cok gidiliyor
yurtdisina acil,buyuk projelerde bulun,hatta biz fanlari bile yurtici
ortak bir projeye karsi cikiyoruz,seviyeni dusurme diyoruz..
Dusunuyorum ki,ille de ad ve ya is olsun diye boyle uzerine gidilmemeli,ve koseye sikstirilmamali Tarkan.Muhakkak sirket olarak bi teklif alis verisi olacaktir.Ama medya sanki Tarkan yabanci birisiyle bi projede bulunmmak icin deriden kabuktan cikiyor,onlarsa onu redd ediyorlar gibi havalar estiriyor..Valla insan akliini sasirir.Yapmasa bi gunah,yapsa bin..
Ille de igneleyecekler..
Yalniz Rihannayla ilgili konusmuyorum.Erovizyon 2009 3-su,biliyorsunuz,Ayselle de ilgili ayni seyi yazdilar..
Aysel Azerbaycani temsil ediyordu tabiiki de qururumuz ,ama cok agirima gitmisdi onda da.
Ya o daha dunku cocuk,gelmis de Tarkan'nin teklifini redd etmis..Medyanin uydurmasi canim,bizde Tarkan'i cok severler,olur mu hic?Ayselin de oyle bi hata yapmayacagindan eminim.

Rinannaya gelince.
Ben bir cok sarkiciyi begenirim,ama bi tek Tarkan hayraniyim.Fakat emege,istidada, kaliteye saygim sonsuzdur.Rihannayi da severim,dinlerim.Ama kardesim,abartilacak "kocamanlikta" biri de degil.
Sen oyle tabir edince de Tarkan'a ayip ediyoruz diye yazdim..

Harfi harfine degil de genel durumu takip ederim.Show dunyasinda da nasil cikarcilk dolaplari donuyor ,bilirim.Rihannayi kisisel olarak degerlendiremem,
(belki deriski goze alip guzel bi projede bulunmak ister Tarkan'la ya da tam tersi..),cok yakin takip etmiyorum.Ama Tarkan'nin "parayi basip dudugu caldirmasina" da hayatta inanmam.Cunki hic bi zaman boyle torpilleri kullanmadi ve kafa modeline uymaz bu tip "unune un katma formulu."
Zaten soyluyor :"Uymam suruye,uymaktansa kendimi kurda yem yaparim.."

P.S.Hazir konu acilmisken tum uyeleri yazilarinda Tarkan'li yorumlar yaparken ve de onu elestirirken bir az dikkatli davranmaya davet ediyorum.Burasi neytral medya ortami degil ki,bir Tarkan sevenler sitesi.Insan sevdigini kucultup,yerden yere vurup mu elestirir?!Adil olalim,gercekleri soyleyelim,ama dozunda..:16:
Saygilar,
Xurush'nine

Ben gercekleri söyledim. Ister inanir, ister inanmassin.
Bir lafa takilipta herseyi baska tarafa cekme.
Seni biraz gercekci olmaya davet ediyorum. Asil hayranlik budur!
Söyliyeceklerim bu kadar. Polemiklere giremem.
Sana sevgi ciceklerimi yolluyorum.

meryem_17
21-02-10, 13:15
Hayda yha neye inanacığımı şaşırdım wllahi yha:5::5::5: kral tw de alt yazıo geçio bi ing albüm dio bi tsm albümü dio yha bence ilk önce yaza kadar bomba gbi bi türkçe albümünü çıkarsın tarkan ondan snra ing albümünü çıkarsın ayrıcada rihannayla düet yaparsa mükemmel bişi olur.:20::20:

xurush'nine
21-02-10, 19:57
Ben gercekleri söyledim. Ister inanir, ister inanmassin.
Bir lafa takilipta herseyi baska tarafa cekme.
Seni biraz gercekci olmaya davet ediyorum. Asil hayranlik budur!
Söyliyeceklerim bu kadar.Polemiklere giremem.
Sana sevgi ciceklerimi yolluyorum.

Sevgi cicieklerini aynen iade ediyorum,bay dogru.Senle ploemige girmek ya da "asil hayran" etalonu olusturmak degilgidi maksadim.Konuyu saptirdigim falan da yok.Sadece olarak ben Tarkan'la kiyaslamada "koskoca" kelimesini abartili buldum o kadar.
Gercekler her zaman dogrulari yansitmaz ki..
Ben hala Tarkan daha yetenekli, Rihanna daha sansli diyorum. Malesef boyle..
Ve genel olarak gecen tum konularda hayranlarin Tarkani elestirirken daha dikkatli olmalarindan yanayim.Defalarca yasadigim uzuntuyu dayanamayip senin konunda dile getirdim.Fazla ustune alinmissin.Lafim bi tek sana degildi..:)
"Koskoca" Amarikayla polemige girilir mi hic? En kotu ihtimalle "Let's all come closer" denir,hepsi bu..

Imza "cakma hayran"

trkntrkn89
22-02-10, 20:29
hata Tarkanda çıkıp doğru dürüst bi açıklama yapmıyor veya siteden bildirmiyor bizde böyle çenemizi yoruyoruz...

moeller
05-07-10, 14:35
@bounce arkadaşa katılıyorum.ing albüm başarılı bir albüm değildi.

asd1234
05-07-10, 17:32
Tarkan şu Türkçe albümü hayırlısıyla bu ay çıkarsın da,İngilizce albüm sonra düşünülebilir bence. Ve eğer haber doğruysa,yani gerçekten bi ingilizce albüm için hazırlıklara başlanmışsa Rihanna'yla düet yapar umarım. Haber için teşekkürler..

sally
05-07-10, 19:21
Yalan haberdir dogru oldugunu sanmiyorum

yiğit
05-07-10, 21:53
2005 yılında Bounce adlı İngilizce albümüyle dünya çapında büyük sükse yapan!!!!!
daha haberin başındaki cümleyle ele verdi.Tarkan'ın avrupa da ingilizce albümüyle sükse yaptığı felan doğru değil.gerçekçi olalım..
artık ingilizce albüm yapmamalı.

kuzene katılıyorum baştan batmış...zaten albümün adı COME CLOSER :18:

arau
05-07-10, 22:38
Rihanna düeti doğrumu bilmem ama İngilizce albüm calışması olduğunu newyork moda haftası sırasında katıldığı bir yardım gecesinde yaptıgı bir röportaj sırasında söylemişti...

trkntrkn89
06-07-10, 00:05
ben herşeyden çok tarkanın ingilizce albümünü bekliyorum ve bu sefer daha iyi tutturacağına inanıyorum ben tarkana ingilizce albümüyle hayran oldum bence biraz tanıtabilseydi o albüm çok tutardı şarkılara kötü diyeni duymadım daha neyse işallah rihanna düeti olur...

casilyass
06-07-10, 01:08
tarkan 1 yılda 2 albüm çıkarmaz. yabancı bir albümü ancak bu türkçe albüm eskiyince çıkarır. buda 2 yılı bulur. ayrıca tarkan için yabancı türkçe farketmiyor. o her yerde her türlü dinleniyor.

karma_elcin
06-07-10, 03:24
dogruysa harika olur..

twilight
06-07-10, 11:45
yalan oldu galiba bu proje...cünki aylardir ne ingilizce albüm war ne de rihanna...
ben Tekrar,Wycleaf Jean'la calisilmasindan yanayim...WhyDontWe,hakettigi yere gelemedi maalesef... ;)

impossible
06-07-10, 20:04
tarkan ın artık ingilizce albüm yapacağını sanmıyorum. rihanna nın menejeri tarkan ı 'programlarımız uyuşmuyor' diyerek sallamış, normaldir. çünkü tarkan türkiye de dahil olmak üzere dünya çapında istediği yere ulaşamadı. bir hayal kırıklığı. ayrıca şunu da kabul edelim. tarkan ın yaşı geldi artık arkadaşlar. tarkan eskisi gibi genç değil artık. şarkıcılar popülaritesini gençken yakalar. tarkan ın bu şansını kaybettiğini düşünüyorum.