PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan yeniden Sezen'e döndü

özlemmis
15-02-10, 14:07
Megastar Aksu'nun kapısını neden çaldı?

Megastar Tarkan’dan hayranlarını sevindirecek bir haber geldi. Türk Sanat Müziği albümü çıkaracağı konuşulan Tarkan, bu kararından vazgeçerek yeniden pop albüm yapmaya karar verdi. Ozan Çolakoğlu’nun Kavacık’taki stüdyosuna kapanan ünlü şarkıcı, tıpkı eski günlerinde olduğu gibi popüler müziğin kraliçesi olarak değerlendirilen Sezen Aksu’nun kanatları altına girdi. Bir dönem hit şarkılarını Aksu’dan alan Tarkan, araları açılınca Nazan Öncel ile çalışmaya başlamış, uzun bir süre de bu kırgınlık devam etmişti. Aralarındaki buzları eritince ibreyi yeniden Sezen Aksu’ya çeviren
Tarkan’ın Yıldız Tilbe’den de şarkı aldığı öğrenildi. Öte yandan Tarkan albümünde merhum söz yazarı Aysel Gürel’in bir de şiirini okuyacak. Gürel’in kızları Müjde ve Mehtap Ar’dan izin alan Tarkan, şiiri besteleyerek mayıs ayında çıkarmayı planladığı albümüne koydu.

HABERTÜRK

twilight
15-02-10, 14:21
:) iyi de nasil bir haber bu..."Megastar Aksu'nun kapısını neden çaldı?"sorusunun cevabi yok,söyle oldu böyle oldu felan da felan...hepsi malum biliyoruz artik :) aysel gürel olayini da biliyoruz...TSM olmayack o da malum...ingilizce albüm de yok...eee hadi ama artik... :)

**MegaStarkan**
15-02-10, 14:57
Son iki cümle sadece yeni bir bilgi... umarim dogrudur.
Tesekkürler haber icin.

mage
15-02-10, 15:00
ya bu sezeninde ne kapısı varmıs arkadaslar eylülden beri her gün çalıyor :D:D

ece**
15-02-10, 16:03
zaten bu haberlerin aynısın bin kere yaptu bu basın :D ısıtıp ısıtıp önüzümüze getiriolar yaa :D bi son 2 cümle yeni okadar :D

TorNadO
15-02-10, 18:04
Bu albüm umarım böyle damdan düşer gibi çıkmaz planlı projeli bir albüm olur.
ilk önce single gelir yazında albüm tüm vede,Travis Payne le gerçekten çalışması beklentisi içersindeyim.

bounce
15-02-10, 19:35

güzel espri:)

sally
15-02-10, 19:49
bu haber yeni deyil ki

jetaime
15-02-10, 22:03
habere icin cok saol
insallah boyle olacak

fatihvefatih
16-02-10, 00:18
Artık kapansın bi zahmet stüdyoya. Tarkan stüdyoya kapanmaya biraz daha gecikirse albüm 2011'e kalacak, daral geldi ama artık yani offfffffffffffffff bekle bekle nereye kadar, sonra insanlar büyük bir beklenti içine giriyor albüm çıktıktan sonra da aaa bumuymuş diyor yani beğenmiyor. Bence Tarkan bu albüm işini en geç mayıs ayında çözmeli.

günışığım
16-02-10, 03:21
bir haberi isitip isitip yeniden veriyorlar
papagan gibi tekrarliyorlar bune ya tekerleme haber diyorum ben buna.
gazetecilerin istihbaratlari zayif galiba yeni haber bulamiyorlar mi Tarkan hakkinda yazik vah cok yazik =)=)

MEGASTAR
16-02-10, 14:45
Tarkan in bir an once albumu cikarmasi lazim cunku yasi ilerliyor... Artik 3-4 senede bir album deil her sene en az bi singl cikartmsi lazm...

TEVETOGLU
16-02-10, 15:36
2 buçuk ay kalmış aşağı yukarı albümün çıkmasına bu haber doğruysa.Çok sevindim.

start_the_fire
16-02-10, 18:20
Umarım bu haber doğrudur albümü merakla bekliyorum pop yada türk sanat müziği yeterki tarkan olsun da yeter o bize

xurush'nine
17-02-10, 03:14

:18: :18: :18:
Bayildim,guzel espiri..
Bana sorarsa, hic calmasin be o kapiyi, tabi ki dermisim.. xD

P.S. Bilmiyorum,icimden bir ses Sezenin ona tum yolunda desteginden cok kostegi dokundunu diyor ,insallah "sagduyu amca" beni yaniltiyordur..Kaset olsun da, Tarkan icin en hayirlisi neyse o olsun... :10:

prenses_elaa
17-02-10, 14:56
inş ok güzel bir albüm olur

flores
19-02-10, 23:54
:) iyi de nasil bir haber bu..."Megastar Aksu'nun kapısını neden çaldı?"sorusunun cevabi yok,söyle oldu böyle oldu felan da felan...hepsi malum biliyoruz artik :) aysel gürel olayini da biliyoruz...TSM olmayack o da malum...ingilizce albüm de yok...eee hadi ama artik... :)

hahahah sen lap satirbasatir icine girmissin.boyle seyleri cokda ciddiye alma.:4: