PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : emir'in resmi sitesi

bounce
10-02-10, 14:57
http://www.emironline.net/
açılmıştır...hitt müzik imzası olduğu için siteden çok şey beklemeyin diyorum ben!

twilight
10-02-10, 21:07
Metamorfoz'daki soluk renklerin etkisini tasiyan bir web site...
Begenmedim...
Emir'i zaten sevmem dünyanin en iyi web sitesi olsa da kötü bir sey bulurdum :)

tarkaseksüel
10-02-10, 21:28
bıu sıte acılalı çok oldu... neredeyse album çıktı çıkalı varr

jetaime
20-02-10, 01:34
hmmm cok guzel
ama insallah az sonra parise gelcek hihihi

xurush'nine
20-02-10, 03:10
hmmm cok guzel
ama insallah az sonra parise gelcek hihihi

KIz, Paris guzeli,bakiyom sen bayagi kendini kaptirdin "hayran gonullu hayranliga"..Bu ne be kimi gorsen,bayiliyorsun?!Murat konserde bi bakis atmis,bitmissin - hihihihi.(Yarin o bur gun selam verse pilini pirtini toplatip onlun siteye mi tasinicaan?) Simdi de tutturmusun Emir geliyor-hihihihi.Vur dediysek, oldur demedik.Vallahi ben de su an "Cok ayip" sarkisini okuyorum.. ;))) hihihihi

P.S. Aslina bakarsan, seytan diyor ki, sana ne canim,varsin sitedeki tum kizlar ellere gitsin,Tarkan da sana kalsin,diyoo,ama ben yine de "seytan arkadasa" kanmiyorum,yakismaz ki kos koca nineye diye,Paris guzeli, uyariyorum:Yapma be :14:
:)))))))))))))) hihihihihihihihi

jetaime
20-02-10, 22:40
KIz, Paris guzeli,bakiyom sen bayagi kendini kaptirdin "hayran gonullu hayranliga"..Bu ne be kimi gorsen,bayiliyorsun?!Murat konserde bi bakis atmis,bitmissin - hihihihi.(Yarin o bur gun selam verse pilini pirtini toplatip onlun siteye mi tasinicaan?) Simdi de tutturmusun Emir geliyor-hihihihi.Vur dediysek, oldur demedik.Vallahi ben de su an "Cok ayip" sarkisini okuyorum.. ;))) hihihihi

P.S. Aslina bakarsan, seytan diyor ki, sana ne canim,varsin sitedeki tum kizlar ellere gitsin,Tarkan da sana kalsin,diyoo,ama ben yine de "seytan arkadasa" kanmiyorum,yakismaz ki kos koca nineye diye,Paris guzeli, uyariyorum:Yapma be :14:
:)))))))))))))) hihihihihihihihi

vallah canim benim tarkan cok ama cok seviyorum
ama murat boz konsere gitmistim evet ve onun sesi cok guzel evet boyle dusunmedim ki o kadar guzel yani normal cunku tarkani eski vokalist zaten (herkes almaz bizim askim)

sen bunu anlamak lazi bizde cok az urk sarkici geliyo
her sene belki 4 5 konser var ne zaman birtane var ben oraya gidiyorum cunku biz almanlar gibi degil o kadar sansli degiliz
onumuzdeki ay yk geliyo ama ben sevmiyorum onu gidemicem

ama senin mesaj aldim :27:

xurush'nine
21-02-10, 21:25
vallah canim benim tarkan cok ama cok seviyorum
ama murat boz konsere gitmistim evet ve onun sesi cok guzel evet boyle dusunmedim ki o kadar guzel yani normal cunku tarkani eski vokalist zaten (herkes almaz bizim askim)

sen bunu anlamak lazi bizde cok az urk sarkici geliyo
her sene belki 4 5 konser var ne zaman birtane var ben oraya gidiyorum cunku biz almanlar gibi degil o kadar sansli degiliz
onumuzdeki ay yk geliyo ama ben sevmiyorum onu gidemicem

ama senin mesaj aldim :27:

Tarkan'i cok sevdiginden hic subhem yok,canim.Murat'i ben de severim.Sesi de guzel.Olmasa zaten Tarkan'a backvocal olamazdi.Konserlere de gidip eglenmene degildi lafim.Tabi ki gidiceksin.Sen o bur konuda hani Murat bana bakti,bittim falan diyordun ya,sonra da Emirrrr hihihi deyince, ben de ablan olarak seni sakaciktan uyardim.Hepsi bu..
:21: :18:

jetaime
21-02-10, 21:36
Tarkan'i cok sevdiginden hic subhem yok,canim.Murat'i ben de severim.Sesi de guzel.Olmasa zaten Tarkan'a backvocal olamazdi.Konserlere de gidip eglenmene degildi lafim.Tabi ki gidiceksin.Sen o bur konuda hani Murat bana bakti,bittim falan diyordun ya,sonra da Emirrrr hihihi deyince, ben de ablan olarak seni sakaciktan uyardim.Hepsi bu..
:21: :18:

evet biliyorum
ama gecerkten beni bakmis hahahahaha
ben hihihi yaziyorum cunku normalda lol kullaniyorum ama cok az kisi bunu anliyo o yuzden sadece gulluyorum baska bir sey yok
lol
:27:

Slyozi_Angela
04-03-10, 18:30
fena diil...

Zara
02-04-10, 01:55
hiiiiiiiiiiiiiic ama hiiiiiiiiiiiiic sevmiyorum bu emiri :S

start_the_fire
02-04-10, 09:39
emiri tornistan sarkısından sonra kanım ısındı ona gerçekten sanki birşeyler var diyorum yolu acık olsun nediyelim site hakkında gelince beğenmeyenler arkadaslar orada bir emek var saygı duymak gerekir ben böyle düsünüyorum yanlıs anlamayın

jetaime
02-04-10, 10:57
emiri tornistan sarkısından sonra kanım ısındı ona gerçekten sanki birşeyler var diyorum yolu acık olsun nediyelim site hakkında gelince beğenmeyenler arkadaslar orada bir emek var saygı duymak gerekir ben böyle düsünüyorum yanlıs anlamayın

:29: cok saol bende oyle dusunuyorum cnm

Zara
02-04-10, 13:47

bendeyse tam tersi oldu:18: tornistan sarkisindan sonra ona olan nefretim bi kere daha buyudu:9: tarkana taklit etmeyi biraksin artik:13: cok yanlis gidiyo hareketleri mimikleri her seyi tarkan gibi yapmaya calisiyo :13: ne ses var ne baska:13:
bi de canli performansini dinlemek isterdim :18:

starzu
13-04-10, 09:40
arka fondaki resim bi yerden tanıdık ama:21:

ozgem__
13-04-10, 14:29
[/COLOR]
bıu sıte acılalı çok oldu... neredeyse album çıktı çıkalı varr

ewet bya olduu

veli
14-04-10, 10:46
....::'''::... bence gayet iyi olmuş... eksikleri var tabiii ama TarkaN.com dan daya iyi çalıştığı ortada yanii...::''::......!!!!!!

aacayibim
20-06-11, 22:26
Her şarkıcı TARKAN olamaz ki. Komik buldum gerçekten !

secil.06
21-06-11, 00:16
sevemedim gitti şu adamı acayip kopyacı